Menu

Rosengard W vs Norrkoping W

Malmö IP, Malmö8. júna 2024 o 15:00
40
Rozhodca: A. Oberlauf

Udalosti zápasu

Rosengård W
Norrköping W
Výkop
O. Holdt
3′
30′
Polčas
46′
V. MilivojevićE. Burvall
46′
E. RombingF. Lindwall
59′Fanny Andersson
S. Bredgaard
66′
68′
W. LeidhammarD. Leskinen
M. TanikawaM. Persson
69′
R. KnaakH. Andersson
69′
S. BredgaardE. Larsson
74′
77′Samantha Cary
81′
M. AntoineM. Regnås Valcic
81′
S. RavnellM. Wiklander
R. ÖlingM. Stojanovska
82′
89′Ebba Handfast
Riadny čas

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Rosengård W je 7.01, v porovnaní s 6.96 u Norrköping W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Rosengård W je E. Cumings Budd (7.19), u Norrköping W je to W. Leidhammar (7.25).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Rosengård W prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 0 asistenciami, na čele s —. U Norrköping W je to 6 gólov a 4 asistencií s lídrom V. Milivojević (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Rosengård W nasadzuje 2 obrancov s priemerným hodnotením 7.08, zatiaľ čo Norrköping W má 4 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Rosengård W nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.77, oproti 4 u Norrköping W s hodnotením 6.96. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Rosengård W nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Norrköping W s priemerom 7.25. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 45% u Rosengård W a —% u Norrköping W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Rosengård W nazbierali v tejto sezóne 2 žltých kariet, v porovnaní s 9 u Norrköping W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Rosengård W je 28.1 (najmladší: M. Tanikawa (20), najstarší: O. Schough (34)), zatiaľ čo Norrköping W má priemer 25.8 (najmladší: W. Leidhammar (22), najstarší: F. Andersson (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Rosengård W majú priemerne 14 ligových štartov, oproti 17 u Norrköping W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Rosengård W3-4-34-3-3Norrköping W
GKDEFMIDFWD
1Budd18Ayinde3Arnardó.15Wik6Öling8Knaak10Tanikawa22Schough19Bredgaa.16Kadowaki13Holdt1Hjern23Antoine7Rombing2Cary4Handfast5Cato22Anderss.11Milivoj.19Ravnell10Leidham.9Fornes

Náhradníci

Tréner: J. Kjetselberg

Náhradníci

Tréner: T. Fredheim

Rosengård WSila pozíciíNorrköping W
7.01
Ø Hodnotenie
6.96
7.19Brankár (1 v 1)7.13
0G 0A0G 0A
7.08Obranca (2 v 4)6.86
0G 0A2G 1A
6.77Záložník (6 v 4)6.96
0G 0A2G 1A
Útočník (2 v 2)7.25
0G 0A2G 2A
Rosengård W3-4-3
1BrankárE. Cumings Budd7.2
3ObrancaG. Arnardóttir7.1
15ObrancaJ. Wik
18ZáložníkH. Ayinde6.8
6ZáložníkR. Öling
8ZáložníkR. Knaak
10ZáložníkM. Tanikawa
22ZáložníkO. Schough
19ZáložníkS. Bredgaard
16ÚtočníkM. Kadowaki
13ÚtočníkO. Holdt
Norrköping W4-3-3
1BrankárS. Hjern7.1
23ObrancaM. Antoine6.8
7ObrancaE. Rombing7.01A
2ObrancaS. Cary6.81G
4ObrancaE. Handfast6.81G
5ZáložníkM. Cato
22ZáložníkF. Andersson7.0
11ZáložníkV. Milivojević7.22G1A
19ZáložníkS. Ravnell6.7
10ÚtočníkW. Leidhammar7.32G2A
9ÚtočníkS. Fornes

Prehľad zápasu

Rosengård W zdolal Norrköping W 4:0. Zápas sa hral v Damallsvenskan 2024. Góly strelili: O. Holdt 3′, M. Tanikawa 21′, J. Wik 30′, S. Bredgaard 66′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Rosengård W urobil 4 striedaní, Norrköping W urobil 5.

Rivalita od 2025

Rosengård W vs Norrköping W vzájomné výsledky

2 stretnutí
Rosengård W
1
výhier
Remízy
0
Norrköping W
1
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 21 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Rosengård W

WLDWWD

Norrköping W

LWWWLL

Stadium

Malmö IP, Malmö Municipality — 7,600 capacity, opened in 1896. Home of IFK Malmö, FC Rosengård.

Malmö IP

Nebo Tiffany · CC BY-SA 4.0

Capacity
7,600
Opened
1896
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 19. 4. 2026