Menu

Hammarby vs Kristianstad

Hammarby IP, Stockholm8. septembra 2024 o 15:00
Domáci

Hammarby

12
Rozhodca: E. Svärdsudd

Udalosti zápasu

Hammarby
Kristianstad
Výkop
C. Tandberg
14′
S. LennartssonS. Holmberg
22′
32′
A. Carlsson

Own Goal

Polčas
S. VallottoE. Westin
46′
J. BlakstadA. Jøsendal
66′
71′
F. WidénT. Sandén
E. WangerheimT. Sørbo
76′
79′
H. Eiríksdóttir
84′
G. ÁrnadóttirS. Reidy
84′
A. NilssonJ. Harrysson
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal4
6Shots off Goal2
11Total Shots15
3Blocked Shots8
8Shots insidebox6
3Shots outsidebox9
9Fouls9
9Corner Kicks3
3Offsides2
56%Ball Possession44%
0Yellow Cards0
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
487Total passes380
377Passes accurate284
77%Passes %75%
1.85expected_goals0.65
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hammarby je 7.14, v porovnaní s 7.02 u Kristianstad. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hammarby je J. Blakstad (7.87), u Kristianstad je to M. Olsson (7.50).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hammarby prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 9 asistenciami, na čele s E. Wangerheim (9G). U Kristianstad je to 2 gólov a 0 asistencií s lídrom T. Persson (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hammarby nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.09, zatiaľ čo Kristianstad má 4 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hammarby nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.27, oproti 5 u Kristianstad s hodnotením 6.80. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hammarby nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.78, v porovnaní s 1 u Kristianstad s priemerom —. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 53% u Hammarby a 81% u Kristianstad. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hammarby nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 0 u Kristianstad. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hammarby je 25.8 (najmladší: S. Vallotto (21), najstarší: J. Andersson (32)), zatiaľ čo Kristianstad má priemer 24.8 (najmladší: F. Widén (16), najstarší: A. Nilsson (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hammarby majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 4 u Kristianstad. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hammarby4-2-3-14-2-3-1Kristianstad
GKDEFMIDFWD
1Tamminen17Lennart.18Carlsson2Nyström25Anderss.6Miyagawa7Joramo10Vallotto11Wangerh.41Blakstad19Tandberg33Olsson20Árnadót.4Polking.13Petrović14Persson6Wickenh.8Nilsson18Widén7Tryggva.11Eiríksd.9Siemsen

Náhradníci

Tréner: M. Sjögren

Náhradníci

Tréner: J. Almgren

HammarbySila pozíciíKristianstad
7.14
Ø Hodnotenie
7.02
6.92Brankár (1 v 1)7.50
0G 0A0G 0A
7.09Obranca (4 v 4)7.00
0G 3A1G 0A
7.27Záložník (5 v 5)6.80
18G 6A1G 0A
6.78Útočník (1 v 1)
1G 0A0G 0A
Hammarby4-2-3-1
1BrankárA. Tamminen6.9
17ObrancaS. Lennartsson7.03A
18ObrancaA. Carlsson7.2
2ObrancaE. Nyström
25ObrancaJ. Andersson
6ZáložníkA. Miyagawa6.92G
7ZáložníkE. Joramo7.01A
10ZáložníkS. Vallotto7.11G
11ZáložníkE. Wangerheim7.59G3A
41ZáložníkJ. Blakstad7.96G2A
19ÚtočníkC. Tandberg6.81G
Kristianstad4-2-3-1
33BrankárM. Olsson7.5
20ObrancaG. Árnadóttir
4ObrancaC. Polkinghorne
13ObrancaE. Petrović
14ObrancaT. Persson7.01G
6ZáložníkC. Wickenheiser
8ZáložníkA. Nilsson6.7
18ZáložníkF. Widén7.01G
7ZáložníkK. Tryggvadóttir
11ZáložníkH. Eiríksdóttir
9ÚtočníkR. Siemsen

Prehľad zápasu

Kristianstad zdolal Hammarby 2:1. Zápas sa hral v Damallsvenskan 2024. Góly strelili: C. Tandberg 14′, A. Carlsson 32′ (o.g.), H. Eiríksdóttir 79′. Hammarby mal 56% držanie lopty, Kristianstad mal 44%. Hammarby mal 11 striel (2 na bránu), Kristianstad mal 15 (4 na bránu). Očakávané góly: Hammarby 1.85 — Kristianstad 0.65. Hammarby urobil 4 striedaní, Kristianstad urobil 3.

Rivalita od 2021

Hammarby vs Kristianstad vzájomné výsledky

10 stretnutí
Hammarby
5
výhier
Remízy
1
Kristianstad
4
výhier
Góly spolu
25 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
5/10 · 50%
Nad 2,5
4/10 · 40%

Aktuálna forma

Hammarby

LLWWWW

Kristianstad

DLWWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026