Menu

Hammarby vs Vittsjo

Hammarby IP, Stockholm12. októbra 2024 o 15:00
Domáci

Hammarby

60
Hostia

Vittsjö

Udalosti zápasu

Hammarby
Vittsjö
Výkop
V. Hasund
8′
E. Westin
12′
V. Hasund
19′
21′Nellie Persson
J. Blakstad
43′
Polčas
A. MiyagawaE. Gibson
46′
J. BlakstadJ. Andersson
46′
46′
N. PerssonS. Hagman
46′
H. KollanenL. Sällström
C. TandbergE. Wangerheim
57′
E. Wangerheim
65′
T. SørboE. Joramo
68′
S. Vallotto
70′
72′
H. EkengrenC. Rubensson
V. HasundS. Lennartsson
77′
88′
T. BoychukM. Larsson
Riadny čas

Štatistiky zápasu

13Shots on Goal0
7Shots off Goal3
28Total Shots4
8Blocked Shots1
17Shots insidebox2
11Shots outsidebox2
10Fouls6
12Corner Kicks1
2Offsides1
63%Ball Possession37%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves7
588Total passes365
504Passes accurate298
86%Passes %82%
3.85expected_goals0.26
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Hammarby je 7.21, v porovnaní s 6.95 u Vittsjö. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Hammarby je J. Blakstad (7.87), u Vittsjö je to E. Vaughan (7.73).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Hammarby prispeli v tejto sezóne 19 gólmi a 10 asistenciami, na čele s J. Blakstad (6G). U Vittsjö je to 6 gólov a 8 asistencií s lídrom J. Nyby (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Hammarby nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.46, zatiaľ čo Vittsjö má 4 obrancov s priemerom 6.78. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Hammarby nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.00, oproti 5 u Vittsjö s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Hammarby nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.19, v porovnaní s 1 u Vittsjö s priemerom 7.19. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 44% u Hammarby a —% u Vittsjö. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Hammarby nazbierali v tejto sezóne 5 žltých kariet, v porovnaní s 15 u Vittsjö. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Hammarby je 24.1 (najmladší: S. Holmberg (19), najstarší: A. Tamminen (31)), zatiaľ čo Vittsjö má priemer 29.0 (najmladší: H. Ekengren (23), najstarší: S. Lynn (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Hammarby majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 17 u Vittsjö. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Hammarby4-3-34-2-3-1Vittsjö
GKDEFMIDFWD
1Tamminen31Holmberg2Nyström14Anderss.41Blakstad10Vallotto6Miyagawa4Sørbo20Hasund19Tandberg23Westin13Vaughan9Klinga22Lynn2Woeller3Tunturi15Persson4Leas19Kollanen10Nyby12Boychuk20Ekengren

Náhradníci

Tréner: M. Sjögren

Náhradníci

Tréner: J. Axeldal

HammarbySila pozíciíVittsjö
7.21
Ø Hodnotenie
6.95
6.92Brankár (1 v 1)7.73
0G 0A0G 0A
7.46Obranca (4 v 4)6.78
11G 5A1G 3A
7.00Záložník (3 v 5)6.78
3G 0A3G 2A
7.19Útočník (3 v 1)7.19
5G 5A2G 3A
Hammarby4-3-3
1BrankárA. Tamminen6.9
31ObrancaS. Holmberg7.64G3A
2ObrancaE. Nyström
14ObrancaB. Andersson6.91G
41ObrancaJ. Blakstad7.96G2A
10ZáložníkS. Vallotto7.11G
6ZáložníkA. Miyagawa6.92G
4ZáložníkT. Sørbo
20ÚtočníkV. Hasund7.64G5A
19ÚtočníkC. Tandberg6.81G
23ÚtočníkE. Westin
Vittsjö4-2-3-1
13BrankárE. Vaughan7.7
9ObrancaL. Klinga6.91G2A
22ObrancaS. Lynn6.8
2ObrancaS. Woeller
3ObrancaJ. Tunturi6.71A
15ZáložníkN. Persson6.7
4ZáložníkJ. Leas
19ZáložníkH. Kollanen6.71G
10ZáložníkJ. Nyby7.02G2A
12ZáložníkT. Boychuk
20ÚtočníkH. Ekengren7.22G3A

Prehľad zápasu

Hammarby zdolal Vittsjö 6:0. Zápas sa hral v Damallsvenskan 2024. Góly strelili: V. Hasund 8′, E. Westin 12′, V. Hasund 19′, J. Blakstad 43′, E. Wangerheim 65′, S. Vallotto 70′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Hammarby mal 63% držanie lopty, Vittsjö mal 37%. Hammarby mal 28 striel (13 na bránu), Vittsjö mal 4 (0 na bránu). Očakávané góly: Hammarby 3.85 — Vittsjö 0.26. Hammarby urobil 5 striedaní, Vittsjö urobil 4.

Rivalita od 2021

Hammarby vs Vittsjö vzájomné výsledky

10 stretnutí
Hammarby
7
výhier
Remízy
1
Vittsjö
2
výhier
Góly spolu
28 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
4/10 · 40%
Nad 2,5
5/10 · 50%

Aktuálna forma

Hammarby

LLWWWW

Vittsjö

LDDLLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026