Menu

Stromsgodset vs Molde

Marienlyst Stadion, Drammen24. septembra 2023 o 17:00
11
Hostia

Molde

Rozhodca: M. Lien

Udalosti zápasu

Stromsgodset
Molde
Výkop
E. Melkersen

asistencia: T. Grøgaard

8′
39′
M. Eikrem
Polčas
46′
M. LinnesM. Løvik
46′
F. GulbrandsenV. Berisha
H. StenevikJ. Ekeland
74′
E. DansoK. Krasniqi
74′
A. LeifssonS. Hanssen
74′
74′
E. HestadM. Kaasa
74′
M. EikremE. Kitolano
E. AndersenJ. Therkelsen
82′
Kreshnik Krasniqi83′
E. MelkersenM. Mehnert
83′
84′
K. EriksenM. Grødem
Herman Stengel90+4′
90+4′Mathias Fjortoft Lovik
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal5
1Shots off Goal8
8Total Shots17
5Blocked Shots4
6Shots insidebox8
2Shots outsidebox9
13Fouls7
5Corner Kicks3
0Offsides1
37%Ball Possession63%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves1
355Total passes620
251Passes accurate527
71%Passes %85%
0.73expected_goals1.60

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Stromsgodset je 6.88, v porovnaní s 7.15 u Molde. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Stromsgodset je G. Valsvik (7.24), u Molde je to M. Eikrem (7.70).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Stromsgodset prispeli v tejto sezóne 7 gólmi a 6 asistenciami, na čele s H. Stengel (3G). U Molde je to 18 gólov a 26 asistencií s lídrom M. Eikrem (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Stromsgodset nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.94, zatiaľ čo Molde má 3 obrancov s priemerom 6.95. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Stromsgodset nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.03, oproti 5 u Molde s hodnotením 7.07. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Stromsgodset nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.56, v porovnaní s 2 u Molde s priemerom 7.70. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 51% u Stromsgodset a 81% u Molde. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Stromsgodset nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 20 u Molde. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Stromsgodset je 29.9 (najmladší: E. Melkersen (23), najstarší: L. Vilsvik (37)), zatiaľ čo Molde má priemer 30.7 (najmladší: E. Breivik (25), najstarší: M. Eikrem (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Stromsgodset majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 21 u Molde. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Stromsgodset5-4-13-5-2Molde
GKDEFMIDFWD
1Myhra26Vilsvik5Sørmo71Valsvik2Leifsson4Grøgaard7Stenevik10Stengel20Danso23Andersen9Melkers.1Karlstr.19Haugan2Bjørnbak6Ellings.21Linnes5Hestad16Breivik20Eriksen28Haugen7Eikrem8Gulbran.

Náhradníci

Tréner: J. Isnes

Náhradníci

Tréner: E. Moe

StromsgodsetSila pozíciíMolde
6.88
Ø Hodnotenie
7.15
6.94Obranca (5 v 3)6.95
4G 4A3G 2A
7.03Záložník (4 v 5)7.07
3G 1A4G 16A
6.56Útočník (1 v 2)7.70
0G 1A11G 8A
Stromsgodset5-4-1
1BrankárV. Myhra
26ObrancaL. Vilsvik6.92G3A
5ObrancaB. Sørmo6.7
71ObrancaG. Valsvik7.22G1A
2ObrancaA. Leifsson
4ObrancaT. Grøgaard
7ZáložníkH. Stenevik
10ZáložníkH. Stengel7.03G1A
20ZáložníkE. Danso
23ZáložníkE. Andersen
9ÚtočníkE. Melkersen6.61A
Molde3-5-2
1BrankárJ. Karlstrøm
19ObrancaE. Haugan
2ObrancaM. Bjørnbak6.91A
6ObrancaM. Ellingsen7.03G1A
21ZáložníkM. Linnes
5ZáložníkE. Hestad7.04G10A
16ZáložníkE. Breivik
20ZáložníkK. Eriksen
28ZáložníkK. Haugen7.16A
7ÚtočníkM. Eikrem7.711G8A
8ÚtočníkF. Gulbrandsen

Prehľad zápasu

Stromsgodset a Molde remizovali 1:1. Zápas sa hral v Eliteserien 2023. Góly strelili: E. Melkersen 8′, M. Eikrem 39′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Stromsgodset mal 37% držanie lopty, Molde mal 63%. Stromsgodset mal 8 striel (2 na bránu), Molde mal 17 (5 na bránu). Očakávané góly: Stromsgodset 0.73 — Molde 1.60. Stromsgodset urobil 5 striedaní, Molde urobil 5.

Rivalita od 2016

Stromsgodset vs Molde vzájomné výsledky

21 stretnutí
Stromsgodset
3
výhier
Remízy
2
Molde
16
výhier
Góly spolu
71 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
8/21 · 38%
Nad 2,5
16/21 · 76%

Aktuálna forma

Stromsgodset

LLLLLL

Molde

WWWWLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026