Menu

Tromso vs Stromsgodset

Romssa Arena, Tromsø5. novembra 2023 o 19:15
Domáci

Tromso

01
Rozhodca: S. Sinnes

Udalosti zápasu

Tromso
Stromsgodset
Výkop
29′Gustav Valsvik
Christophe Psyche45′
Polčas
57′Ari Leifsson
64′
M. MehnertH. Stenevik
J. RomsaasF. Winther
70′
70′
E. AndersenM. Farji
K. AntonsenI. Vådebu
78′
L. NordåsM. Traoré
78′
84′
M. Farji
Sakarias Opsahl90+8′
E. DioufY. Paintsil
90+3′
90+5′
E. MelkersenO. Enersen
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
9Shots off Goal1
18Total Shots6
5Blocked Shots2
8Shots insidebox2
10Shots outsidebox4
6Fouls13
7Corner Kicks4
0Offsides2
63%Ball Possession37%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves3
565Total passes336
487Passes accurate262
86%Passes %78%
1.52expected_goals0.37

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Tromso je 7.27, v porovnaní s 6.84 u Stromsgodset. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Tromso je R. Jenssen (7.41), u Stromsgodset je to G. Valsvik (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Tromso prispeli v tejto sezóne 0 gólmi a 6 asistenciami, na čele s —. U Stromsgodset je to 12 gólov a 10 asistencií s lídrom G. Valsvik (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Tromso nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením —, zatiaľ čo Stromsgodset má 3 obrancov s priemerom 7.11. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Tromso nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.41, oproti 4 u Stromsgodset s hodnotením 6.83. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Tromso nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Stromsgodset s priemerom 6.60. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Tromso a 46% u Stromsgodset. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Tromso nazbierali v tejto sezóne 0 žltých kariet, v porovnaní s 15 u Stromsgodset. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Tromso je 35.0 (najmladší: J. Haugaard (33), najstarší: R. Jenssen (37)), zatiaľ čo Stromsgodset má priemer 27.9 (najmladší: J. Therkelsen (22), najstarší: L. Vilsvik (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Tromso majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 11 u Stromsgodset. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Tromso3-4-33-4-3Stromsgodset
GKDEFMIDFWD
1Haugaard5Jenssen28Psyché8Antonsen19Vesterl.22Opsahl11Jenssen26Diouf15Erlien18Nordås10Romsaas1Myhra2Leifsson71Valsvik27Dahl26Vilsvik22Therkel.8Krasniqi17Tómasson77Mehnert9Melkers.23Andersen

Náhradníci

Tréner: G. Helstrup

Náhradníci

Tréner: J. Isnes

TromsoSila pozíciíStromsgodset
7.27
Ø Hodnotenie
6.84
7.13Brankár (1 v 1)
0G 1A0G 0A
Obranca (3 v 3)7.11
0G 0A4G 4A
7.41Záložník (4 v 4)6.83
0G 5A7G 3A
Útočník (3 v 3)6.60
0G 0A1G 3A
Tromso3-4-3
1BrankárJ. Haugaard7.11A
5ObrancaA. Jenssen
28ObrancaC. Psyché
8ObrancaK. Antonsen
19ZáložníkN. Vesterlund
22ZáložníkS. Opsahl
11ZáložníkR. Jenssen7.45A
26ZáložníkE. Diouf
15ÚtočníkV. Erlien
18ÚtočníkL. Nordås
10ÚtočníkJ. Romsaas
Stromsgodset3-4-3
1BrankárV. Myhra
2ObrancaA. Leifsson
71ObrancaG. Valsvik7.22G1A
27ObrancaF. Dahl7.02G3A
26ZáložníkL. Vilsvik6.92G3A
22ZáložníkJ. Therkelsen6.92G
8ZáložníkK. Krasniqi6.82G
17ZáložníkL. Tómasson6.71G
77ÚtočníkM. Mehnert6.61G2A
9ÚtočníkE. Melkersen6.61A
23ÚtočníkE. Andersen

Prehľad zápasu

Stromsgodset zdolal Tromso 1:0. Zápas sa hral v Eliteserien 2023. Góly strelili: M. Farji 84′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Tromso mal 63% držanie lopty, Stromsgodset mal 37%. Tromso mal 18 striel (4 na bránu), Stromsgodset mal 6 (3 na bránu). Očakávané góly: Tromso 1.52 — Stromsgodset 0.37. Tromso urobil 4 striedaní, Stromsgodset urobil 3.

Rivalita od 2016

Tromso vs Stromsgodset vzájomné výsledky

18 stretnutí
Tromso
10
výhier
Remízy
3
Stromsgodset
5
výhier
Góly spolu
45 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
10/18 · 56%
Nad 2,5
7/18 · 39%

Aktuálna forma

Tromso

WDLWWD

Stromsgodset

LLLLLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026