Menu

Paris Fc W vs Le Havre W

Stade Charléty, Paris29. septembra 2024 o 15:00
Domáci

Paris FC W

80

Udalosti zápasu

Paris FC W
Le Havre W
Výkop
J. Dufour

asistencia: M. Garbino

18′
C. Matéo

asistencia: J. Dufour

26′
M. Garbino

asistencia: T. Sissoko

32′
C. Matéo

asistencia: J. Dufour

45′
C. Matéo

asistencia: T. Greboval

45+2′
M. Garbino
45+4′
Polčas
T. GrebovalM. Mulot
46′
46′
C. GavoryM. Roth
46′
S. DemeyereH. Mansuy
46′
L. CanceM. Cardia
Kaja Korošec58′
C. Matéo

asistencia: G. Thiney

62′
S. HunterD. Corboz
65′
K. KorošecM. Le Mouël
65′
J. Dufour

asistencia: C. Matéo

67′
M. GarbinoK. Bussy
74′
79′
E. Le GuillyL. Kleczewski
G. ThineyK. Roche Dufour
80′
82′
C. Effa EffaL. Laboucarie
88′Luna Laboucarie
Riadny čas

Štatistiky zápasu

14Shots on Goal7
5Shots off Goal6
22Total Shots13
3Blocked Shots0
19Shots insidebox9
3Shots outsidebox4
5Fouls13
5Corner Kicks5
0Offsides1
67%Ball Possession33%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
7Goalkeeper Saves6
614Total passes282
480Passes accurate165
78%Passes %59%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Paris FC W je 6.88, v porovnaní s 6.44 u Le Havre W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Paris FC W je T. Greboval (7.21), u Le Havre W je to C. Effa Effa (6.84).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Paris FC W prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 2 asistenciami, na čele s C. Matéo (5G). U Le Havre W je to 5 gólov a 2 asistencií s lídrom C. Boisard (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Paris FC W nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo Le Havre W má 4 obrancov s priemerom 6.15. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Paris FC W nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.90, oproti 4 u Le Havre W s hodnotením 6.56. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Paris FC W nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.90, v porovnaní s 2 u Le Havre W s priemerom 6.63. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Paris FC W a 60% u Le Havre W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Paris FC W nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Le Havre W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Paris FC W je 27.6 (najmladší: M. N'Dongala (21), najstarší: T. Sissoko (33)), zatiaľ čo Le Havre W má priemer 24.0 (najmladší: M. Mendy (19), najstarší: S. Demeyere (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Paris FC W majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 12 u Le Havre W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Paris FC W4-2-3-14-4-2Le Havre W
GKDEFMIDFWD
16Nnadozie18N'Donga.23Sissoko29Davis19Greboval5Hunter4Korošec21Garbino17Thiney11Dufour10Matéo1Lichtfus4Tsé28Boisard25Guilly14Engueha.6Demeyere22Gavory11Mendy10Cance21Effa7Stiéven.

Náhradníci

Tréner: S. Soubeyrand

Náhradníci

Tréner: M. Di Liberto

Paris FC WSila pozíciíLe Havre W
6.88
Ø Hodnotenie
6.44
Brankár (1 v 1)6.70
0G 0A0G 0A
6.87Obranca (4 v 4)6.15
0G 1A2G 0A
6.90Záložník (5 v 4)6.56
5G 0A0G 2A
6.90Útočník (1 v 2)6.63
5G 1A3G 0A
Paris FC W4-2-3-1
16BrankárC. Nnadozie
18ObrancaM. N'Dongala6.8
23ObrancaT. Sissoko6.4
29ObrancaD. Davis7.0
19ObrancaT. Greboval7.21A
5ZáložníkS. Hunter
4ZáložníkK. Korošec7.01G
21ZáložníkM. Garbino6.84G
17ZáložníkG. Thiney
11ZáložníkJ. Dufour
10ÚtočníkC. Matéo6.95G1A
Le Havre W4-4-2
1BrankárL. Lichtfus6.7
4ObrancaÉ. Tsé6.0
28ObrancaC. Boisard6.32G
25ObrancaE. Le Guilly
14ObrancaR. Enguehard6.2
6ZáložníkS. Demeyere
22ZáložníkC. Gavory6.61A
11ZáložníkM. Mendy6.51A
10ZáložníkL. Cance
21ÚtočníkC. Effa Effa6.82G
7ÚtočníkZ. Stiévenart6.41G

Prehľad zápasu

Paris FC W zdolal Le Havre W 8:0. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2024. Góly strelili: J. Dufour 18′, C. Matéo 26′, M. Garbino 32′, C. Matéo 45′, C. Matéo 45′, M. Garbino 45′, C. Matéo 62′, J. Dufour 67′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Paris FC W mal 67% držanie lopty, Le Havre W mal 33%. Paris FC W mal 22 striel (14 na bránu), Le Havre W mal 13 (7 na bránu). Paris FC W urobil 5 striedaní, Le Havre W urobil 5.

Rivalita od 2025

Paris FC W vs Le Havre W vzájomné výsledky

2 stretnutí
Paris FC W
2
výhier
Remízy
0
Le Havre W
0
výhier
Góly spolu
7 · 3.5/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 04 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Paris FC W

WWWWWW

Le Havre W

WLLDLL

Predpoveď zápasu

Paris FC W

50%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Le Havre W

0%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Paris FC W

100%Forma0%
100%Útok0%
100%Obrana0%
80%Vzájomné zápasy20%

Stadium

Stade Charléty, 13th arrondissement of Paris — 20,000 capacity, opened in 1994, designed by Bernard Zehrfuss. Home of Paris FC, Paris Saint-Germain Rugby League.

Stade Charléty

Arne Müseler · CC BY-SA 3.0 de

Capacity
20,000
Opened
1994
Architect
Bernard Zehrfuss
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 29. 4. 2026