Menu

Strasbourg W vs Fc Fleury 91 W

Colmar Stadium, Colmar5. októbra 2024 o 17:00
02
Rozhodca: S. Elbour

Udalosti zápasu

Strasbourg W
FC Fleury 91 W
Výkop
18′
A. Traoré

asistencia: S. Kassi

27′
F. Robert
Emma Loving39′
Polčas
E. EvelsM. Duporge
46′
49′Louis Batcheba
E. LovingL. Azzaro
60′
S. EngeC. Neller
60′
Morgane Duporge66′
K. ChapellePilar Khoury
69′
Laurine Hannequin77′
A. BéchéP. Dechilly
77′
82′
B. LouisA. Fontaine
82′
S. KassiJ. Mazo
90′
E. KamczykE. Badu
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal3
3Shots off Goal2
6Total Shots9
1Blocked Shots4
5Shots insidebox3
1Shots outsidebox6
12Fouls3
0Corner Kicks5
0Offsides1
58%Ball Possession42%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
571Total passes403
456Passes accurate295
80%Passes %73%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Strasbourg W je 6.67, v porovnaní s 6.86 u FC Fleury 91 W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Strasbourg W je M. Wahl (7.02), u FC Fleury 91 W je to C. Picaud (7.32).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Strasbourg W prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 5 asistenciami, na čele s A. Chaney (1G). U FC Fleury 91 W je to 2 gólov a 3 asistencií s lídrom C. Fernandes (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Strasbourg W nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.50, zatiaľ čo FC Fleury 91 W má 4 obrancov s priemerom 6.83. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Strasbourg W nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 4 u FC Fleury 91 W s hodnotením 6.65. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Strasbourg W nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.65, v porovnaní s 2 u FC Fleury 91 W s priemerom 6.73. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Strasbourg W a 71% u FC Fleury 91 W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Strasbourg W nazbierali v tejto sezóne 5 žltých kariet, v porovnaní s 13 u FC Fleury 91 W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Strasbourg W je 23.7 (najmladší: A. Tchakounté (22), najstarší: A. Chaney (25)), zatiaľ čo FC Fleury 91 W má priemer 29.1 (najmladší: A. Bizet (19), najstarší: C. Meffometou (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Strasbourg W majú priemerne 3 ligových štartov, oproti 12 u FC Fleury 91 W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Strasbourg W5-3-24-4-2FC Fleury 91 W
GKDEFMIDFWD
1Wahl12Béché18Chaney5Tchakou.29Jézéquel26Hoarau17Evels6Enge8Loving27Hannequ.19Chapelle1Picaud12Meffome.15Bizet28Jaurena20Fernand.10Robert21Dafeur2Kassi8Kamczyk14Traoré27Louis

Náhradníci

Tréner: V. Nogueira

Náhradníci

Tréner: F. Biancalani

Strasbourg WSila pozíciíFC Fleury 91 W
6.67
Ø Hodnotenie
6.86
7.02Brankár (1 v 1)7.32
0G 0A0G 0A
6.50Obranca (5 v 4)6.83
1G 1A1G 2A
6.88Záložník (3 v 4)6.65
0G 0A1G 0A
6.65Útočník (2 v 2)6.73
1G 4A0G 1A
Strasbourg W5-3-2
1BrankárM. Wahl7.0
12ObrancaA. Béché6.8
18ObrancaA. Chaney6.71G1A
5ObrancaA. Tchakounté6.0
29ObrancaE. Jézéquel
26ObrancaF. Hoarau
17ZáložníkE. Evels
6ZáložníkS. Enge6.9
8ZáložníkE. Loving
27ÚtočníkL. Hannequin6.71G4A
19ÚtočníkK. Chapelle
FC Fleury 91 W4-4-2
1BrankárC. Picaud7.3
12ObrancaC. Meffometou6.9
15ObrancaA. Bizet
28ObrancaI. Jaurena6.9
20ObrancaC. Fernandes6.71G2A
10ZáložníkF. Robert
21ZáložníkM. Dafeur
2ZáložníkS. Kassi
8ZáložníkE. Kamczyk6.71G
14ÚtočníkA. Traoré6.71A
27ÚtočníkB. Louis

Prehľad zápasu

FC Fleury 91 W zdolal Strasbourg W 2:0. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2024. Góly strelili: A. Traoré 18′, F. Robert 27′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Strasbourg W mal 58% držanie lopty, FC Fleury 91 W mal 42%. Strasbourg W mal 6 striel (2 na bránu), FC Fleury 91 W mal 9 (3 na bránu). Strasbourg W urobil 5 striedaní, FC Fleury 91 W urobil 3.

Rivalita od 2025

Strasbourg W vs FC Fleury 91 W vzájomné výsledky

3 stretnutí
Strasbourg W
0
výhier
Remízy
1
FC Fleury 91 W
2
výhier
Góly spolu
9 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

Strasbourg W

LLDLLW

FC Fleury 91 W

LWLLLD

Predpoveď zápasu

Strasbourg W

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

FC Fleury 91 W

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Double chance : draw or FC Fleury 91 W and +1.5 goals

50%Forma50%
20%Útok80%
53%Obrana47%
0%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026