Menu

Montpellier W vs Strasbourg W

Stade Bernard Gasset Terrain n°7, Montpellier12. októbra 2024 o 17:00
00
Rozhodca: R. Fournier

Udalosti zápasu

Montpellier W
Strasbourg W
Výkop
Ella Palis15′
Polčas
I. OnumonuN. Ngueleu
64′
E. PalisM. Torrent
64′
L. GstalterK. Louis
65′
73′
E. LovingPilar Khoury
73′
M. DuporgeC. Neller
L. KhelifiJ. Rouquet
74′
77′
L. AzzaroM. Hoeltzel
J. CoquetÉ. Rambaud
87′
87′
L. HannequinA. Béché
87′
F. HoarauF. Baldé
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal2
7Shots off Goal1
12Total Shots5
2Blocked Shots2
8Shots insidebox2
4Shots outsidebox3
7Fouls13
8Corner Kicks1
0Offsides0
57%Ball Possession43%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves4
527Total passes400
443Passes accurate320
84%Passes %80%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Montpellier W je 6.76, v porovnaní s 6.68 u Strasbourg W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Montpellier W je J. Lerond (7.53), u Strasbourg W je to M. Wahl (7.02).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Montpellier W prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 2 asistenciami, na čele s J. Coquet (2G). U Strasbourg W je to 2 gólov a 5 asistencií s lídrom É. Bonet (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Montpellier W nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.54, zatiaľ čo Strasbourg W má 5 obrancov s priemerom 6.42. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Montpellier W nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.67, oproti 3 u Strasbourg W s hodnotením 6.88. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Montpellier W nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Strasbourg W s priemerom 6.65. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 69% u Montpellier W a 81% u Strasbourg W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Montpellier W nazbierali v tejto sezóne 17 žltých kariet, v porovnaní s 6 u Strasbourg W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Montpellier W je 23.9 (najmladší: L. Gstalter (20), najstarší: M. Levasseur (28)), zatiaľ čo Strasbourg W má priemer 24.0 (najmladší: A. Tchakounté (22), najstarší: É. Bonet (27)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Montpellier W majú priemerne 19 ligových štartov, oproti 4 u Strasbourg W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Montpellier W4-2-3-15-3-2Strasbourg W
GKDEFMIDFWD
1Lerond3Levasse.13Boureil.24Desland.18Rastocle6Palis8Ouchene7Khelifi17Coquet22Gstalter11Onumonu1Wahl23Dechilly21Bonet5Tchakou.29Jézéquel26Hoarau8Loving6Enge3Duporge27Hannequ.10Azzaro

Náhradníci

Tréner: Y. Chandioux

Náhradníci

Tréner: V. Nogueira

Montpellier WSila pozíciíStrasbourg W
6.76
Ø Hodnotenie
6.68
7.53Brankár (1 v 1)7.02
0G 0A0G 0A
6.54Obranca (4 v 5)6.42
0G 0A1G 1A
6.67Záložník (5 v 3)6.88
3G 2A0G 0A
Útočník (1 v 2)6.65
0G 0A1G 4A
Montpellier W4-2-3-1
1BrankárJ. Lerond7.5
3ObrancaM. Levasseur6.6
13ObrancaC. Boureille
24ObrancaO. Deslandes
18ObrancaJ. Rastocle6.5
6ZáložníkE. Palis6.6
8ZáložníkS. Ouchene6.81G2A
7ZáložníkL. Khelifi
17ZáložníkJ. Coquet6.72G
22ZáložníkL. Gstalter6.6
11ÚtočníkI. Onumonu
Strasbourg W5-3-2
1BrankárM. Wahl7.0
23ObrancaP. Dechilly
21ObrancaÉ. Bonet6.81G1A
5ObrancaA. Tchakounté6.0
29ObrancaE. Jézéquel
26ObrancaF. Hoarau
8ZáložníkE. Loving
6ZáložníkS. Enge6.9
3ZáložníkM. Duporge
27ÚtočníkL. Hannequin6.71G4A
10ÚtočníkL. Azzaro

Prehľad zápasu

Montpellier W a Strasbourg W remizovali 0:0. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2024. Bolo udelených 2 žltých kariet. Montpellier W mal 57% držanie lopty, Strasbourg W mal 43%. Montpellier W mal 12 striel (3 na bránu), Strasbourg W mal 5 (2 na bránu). Montpellier W urobil 5 striedaní, Strasbourg W urobil 5.

Rivalita od 2025

Montpellier W vs Strasbourg W vzájomné výsledky

3 stretnutí
Montpellier W
2
výhier
Remízy
0
Strasbourg W
1
výhier
Góly spolu
8 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

Montpellier W

WLWLLD

Strasbourg W

LLDLLW

Predpoveď zápasu

Montpellier W

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Strasbourg W

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Montpellier W or draw

75%Forma25%
67%Útok33%
56%Obrana44%
0%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026