Menu

Strasbourg W vs Paris Fc W

Colmar Stadium, Colmar16. novembra 2024 o 17:00
14
Rozhodca: R. Fournier
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Strasbourg W
Paris FC W
Výkop
11′
G. Thiney
34′
C. Matéo

asistencia: C. Ould Hocine

39′
K. Korošec
M. Hoeltzel
42′
Polčas
Amanda Chaney50′
60′
D. CorbozM. Le Mouël
60′
C. MatéoM. Bourdieu
M. HoeltzelF. Hoarau
61′
M. BabouC. Neller
61′
68′
K. BussyM. Garbino
S. EngeM. Duporge
74′
E. LovingK. Chapelle
74′
L. HannequinF. Baldé
84′
86′
D. DavisT. Sissoko
86′
J. Dufour

asistencia: M. Bourdieu

87′
C. Ould HocineM. N'Dongala
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal10
4Shots off Goal6
7Total Shots22
1Blocked Shots6
5Shots insidebox20
2Shots outsidebox2
12Fouls10
2Corner Kicks7
6Offsides2
43%Ball Possession57%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves1
363Total passes466
256Passes accurate342
71%Passes %73%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Strasbourg W je 6.66, v porovnaní s 6.79 u Paris FC W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Strasbourg W je M. Wahl (7.02), u Paris FC W je to T. Greboval (7.21).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Strasbourg W prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 7 asistenciami, na čele s A. Chaney (1G). U Paris FC W je to 7 gólov a 3 asistencií s lídrom C. Matéo (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Strasbourg W nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.58, zatiaľ čo Paris FC W má 4 obrancov s priemerom 6.95. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Strasbourg W nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.65, oproti 5 u Paris FC W s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Strasbourg W nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Paris FC W s priemerom 6.90. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Strasbourg W a 80% u Paris FC W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Strasbourg W nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 8 u Paris FC W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Strasbourg W je 23.7 (najmladší: A. Tchakounté (22), najstarší: É. Bonet (27)), zatiaľ čo Paris FC W má priemer 25.9 (najmladší: I. Marques (21), najstarší: D. Corboz (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Strasbourg W majú priemerne 2 ligových štartov, oproti 16 u Paris FC W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Strasbourg W5-3-24-2-3-1Paris FC W
GKDEFMIDFWD
1Wahl12Béché5Tchakou.18Chaney21Bonet2Babou6Enge20Hoeltzel27Hannequ.8Loving10Azzaro1Marques2Hocine29Davis19Greboval3Bogaert8Corboz4Korošec22Bussy17Thiney11Dufour10Matéo

Náhradníci

Tréner: V. Nogueira

Náhradníci

Tréner: S. Soubeyrand

Strasbourg WSila pozíciíParis FC W
6.66
Ø Hodnotenie
6.79
7.02Brankár (1 v 1)6.20
0G 0A0G 0A
6.58Obranca (4 v 4)6.95
2G 2A1G 2A
6.65Záložník (4 v 5)6.73
1G 5A1G 0A
Útočník (2 v 1)6.90
0G 0A5G 1A
Strasbourg W5-3-2
1BrankárM. Wahl7.0
12ObrancaA. Béché6.8
5ObrancaA. Tchakounté6.0
18ObrancaA. Chaney6.71G1A
21ObrancaÉ. Bonet6.81G1A
2ZáložníkM. Babou6.5
6ZáložníkS. Enge6.9
20ZáložníkM. Hoeltzel6.61A
27ZáložníkL. Hannequin6.71G4A
8ÚtočníkE. Loving
10ÚtočníkL. Azzaro
Paris FC W4-2-3-1
1BrankárI. Marques6.2
2ObrancaC. Ould Hocine6.8
29ObrancaD. Davis7.0
19ObrancaT. Greboval7.21A
3ObrancaL. Bogaert6.81G1A
8ZáložníkD. Corboz6.5
4ZáložníkK. Korošec7.01G
22ZáložníkK. Bussy
17ZáložníkG. Thiney
11ZáložníkJ. Dufour
10ÚtočníkC. Matéo6.95G1A

Prehľad zápasu

Paris FC W zdolal Strasbourg W 4:1. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2024. Góly strelili: G. Thiney 11′, C. Matéo 34′, K. Korošec 39′, M. Hoeltzel 42′, J. Dufour 86′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Strasbourg W mal 43% držanie lopty, Paris FC W mal 57%. Strasbourg W mal 7 striel (2 na bránu), Paris FC W mal 22 (10 na bránu). Strasbourg W urobil 5 striedaní, Paris FC W urobil 5.

Rivalita od 2025

Strasbourg W vs Paris FC W vzájomné výsledky

3 stretnutí
Strasbourg W
0
výhier
Remízy
1
Paris FC W
2
výhier
Góly spolu
7 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
1/3 · 33%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

Strasbourg W

LLDLLW

Paris FC W

WWWWWW

Predpoveď zápasu

Strasbourg W

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Paris FC W

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Paris FC W

33%Forma67%
36%Útok64%
36%Obrana64%
0%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026