Menu

Fc Fleury 91 W vs Le Havre W

Stade Robert Bobin, Bondoufle15. novembra 2024 o 19:00
20
Rozhodca: E. Daupeux
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC Fleury 91 W
Le Havre W
Výkop
Dominika Kopińska25′
D. Kopińska

asistencia: S. Kassi

45′
B. Louis
45+2′
Polčas
46′
E. LefèvreÉ. Kouache
A. BizetM. Diakité
58′
D. KopińskaE. Badu
58′
E. KamczykJ. Mazo
70′
77′
C. GavoryM. Roth
78′
Z. StiévenartL. Laboucarie
B. LouisL. Smits
84′
A. TraoréI. Konan
84′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

9Shots on Goal4
9Shots off Goal5
21Total Shots10
3Blocked Shots1
14Shots insidebox4
7Shots outsidebox6
8Fouls9
5Corner Kicks6
4Offsides0
60%Ball Possession40%
1Yellow Cards1
0Red Cards1
4Goalkeeper Saves7
494Total passes321
424Passes accurate239
86%Passes %74%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Fleury 91 W je 6.83, v porovnaní s 6.47 u Le Havre W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Fleury 91 W je C. Picaud (7.32), u Le Havre W je to C. Effa Effa (6.84).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Fleury 91 W prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 1 asistenciami, na čele s E. Kamczyk (1G). U Le Havre W je to 3 gólov a 1 asistencií s lídrom C. Effa Effa (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Fleury 91 W nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.88, zatiaľ čo Le Havre W má 4 obrancov s priemerom 6.08. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Fleury 91 W nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.62, oproti 4 u Le Havre W s hodnotením 6.54. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Fleury 91 W nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.73, v porovnaní s 2 u Le Havre W s priemerom 6.84. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 70% u FC Fleury 91 W a 60% u Le Havre W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Fleury 91 W nazbierali v tejto sezóne 10 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Le Havre W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Fleury 91 W je 27.5 (najmladší: A. Bizet (19), najstarší: C. Meffometou (35)), zatiaľ čo Le Havre W má priemer 24.3 (najmladší: E. Lefèvre (17), najstarší: S. Demeyere (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Fleury 91 W majú priemerne 13 ligových štartov, oproti 10 u Le Havre W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Fleury 91 W3-4-34-4-2Le Havre W
GKDEFMIDFWD
1Picaud12Meffome.75Tounkara15Bizet10Robert2Kassi8Kamczyk25Martins27Louis14Traoré7Kopińska1Lichtfus25Guilly4Tsé13Mansuy14Engueha.7Stiéven.22Gavory37Lefèvre6Demeyere10Cance21Effa

Náhradníci

Tréner: F. Biancalani

Náhradníci

Tréner: M. Di Liberto

FC Fleury 91 WSila pozíciíLe Havre W
6.83
Ø Hodnotenie
6.47
7.32Brankár (1 v 1)6.70
0G 0A0G 0A
6.88Obranca (3 v 4)6.08
0G 0A0G 0A
6.62Záložník (4 v 4)6.54
1G 0A1G 1A
6.73Útočník (3 v 2)6.84
0G 1A2G 0A
FC Fleury 91 W3-4-3
1BrankárC. Picaud7.3
12ObrancaC. Meffometou6.9
75ObrancaA. Tounkara
15ObrancaA. Bizet
10ZáložníkF. Robert
2ZáložníkS. Kassi
8ZáložníkE. Kamczyk6.71G
25ZáložníkMorgane Martins6.6
27ÚtočníkB. Louis
14ÚtočníkA. Traoré6.71A
7ÚtočníkD. Kopińska
Le Havre W4-4-2
1BrankárL. Lichtfus6.7
25ObrancaE. Le Guilly
4ObrancaÉ. Tsé6.0
13ObrancaH. Mansuy
14ObrancaR. Enguehard6.2
7ZáložníkZ. Stiévenart6.41G
22ZáložníkC. Gavory6.61A
37ZáložníkE. Lefèvre6.6
6ZáložníkS. Demeyere
10ÚtočníkL. Cance
21ÚtočníkC. Effa Effa6.82G

Prehľad zápasu

FC Fleury 91 W zdolal Le Havre W 2:0. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2024. Góly strelili: D. Kopińska 45′, B. Louis 45′. Bolo udelených 2 žltých kariet, 1 červených kariet. FC Fleury 91 W mal 60% držanie lopty, Le Havre W mal 40%. FC Fleury 91 W mal 21 striel (9 na bránu), Le Havre W mal 10 (4 na bránu). FC Fleury 91 W urobil 5 striedaní, Le Havre W urobil 3.

Rivalita od 2020

FC Fleury 91 W vs Le Havre W vzájomné výsledky

9 stretnutí
FC Fleury 91 W
5
výhier
Remízy
4
Le Havre W
0
výhier
Góly spolu
21 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
5/9 · 56%
Nad 2,5
4/9 · 44%

Aktuálna forma

FC Fleury 91 W

LWLLLD

Le Havre W

WLLDLL

Predpoveď zápasu

FC Fleury 91 W

50%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Le Havre W

0%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : FC Fleury 91 W and +2.5 goals

75%Forma25%
65%Útok35%
63%Obrana37%
85%Vzájomné zápasy15%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026