Menu

Fc Fleury 91 W vs Saint Etienne W

Stade Robert Bobin, Bondoufle17. januára 2025 o 21:00
Rozhodca: V. Beyer
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC Fleury 91 W
Saint-Étienne W
Výkop
B. Louis

asistencia: E. Kamczyk

17′
F. Robert
25′
Aissata Traoré43′
Polčas
46′
M. BelkhiterM. Romanelli
B. Louis

asistencia: A. Traoré

46′
B. Louis

asistencia: A. Traoré

48′
49′Fiona Bogi
A. Traoré

asistencia: E. Kamczyk

55′
A. TraoréI. Konan
61′
Morgane MartinsC. Fernandes
61′
64′
F. BogiE. Mayi Kith
64′
S. StratigakisS. Cambot
Inès Jaurena74′
F. RobertA. Fontaine
75′
B. LouisD. Kopińska
75′
79′
C. CaputoM. Maniouloux
H. DiazA. Tounkara
82′
84′
C. TapiaT. Job
Claudine Meffometou89′
A. Fontaine

asistencia: E. Kamczyk

90+4′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

11Shots on Goal6
4Shots off Goal4
20Total Shots10
5Blocked Shots0
18Shots insidebox4
2Shots outsidebox6
12Fouls6
7Corner Kicks2
1Offsides2
52%Ball Possession48%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves5
425Total passes409
339Passes accurate310
80%Passes %76%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Fleury 91 W je 6.83, v porovnaní s 6.55 u Saint-Étienne W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Fleury 91 W je C. Picaud (7.32), u Saint-Étienne W je to M. Belkhiter (6.68).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Fleury 91 W prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 1 asistenciami, na čele s E. Kamczyk (1G). U Saint-Étienne W je to 0 gólov a 0 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Fleury 91 W nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo Saint-Étienne W má 4 obrancov s priemerom 6.57. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Fleury 91 W nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.73, oproti 5 u Saint-Étienne W s hodnotením 6.53. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Fleury 91 W nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.69, v porovnaní s 1 u Saint-Étienne W s priemerom 6.58. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u FC Fleury 91 W a 64% u Saint-Étienne W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Fleury 91 W nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Saint-Étienne W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Fleury 91 W je 28.1 (najmladší: A. Bizet (19), najstarší: C. Meffometou (35)), zatiaľ čo Saint-Étienne W má priemer 26.3 (najmladší: F. Bataillard (21), najstarší: M. Belkhiter (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Fleury 91 W majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 14 u Saint-Étienne W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Fleury 91 W3-4-1-24-2-3-1Saint-Étienne W
GKDEFMIDFWD
1Picaud12Meffome.5Butel15Bizet10Robert28Jaurena44Diaz25Martins8Kamczyk27Louis14Traoré16Gignoux23Belkhit.6Martinez14Bogi3Tapia13Bataill.10Champag.12Pierre-.11Stratig.18Caputo8Lamonta.

Náhradníci

Tréner: F. Biancalani

Náhradníci

Tréner: L. Mortel

FC Fleury 91 WSila pozíciíSaint-Étienne W
6.83
Ø Hodnotenie
6.55
7.32Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.87Obranca (3 v 4)6.57
0G 0A0G 0A
6.73Záložník (4 v 5)6.53
0G 0A0G 0A
6.69Útočník (3 v 1)6.58
1G 1A0G 0A
FC Fleury 91 W3-4-1-2
1BrankárC. Picaud7.3
12ObrancaC. Meffometou6.9
5ObrancaA. Butel6.8
15ObrancaA. Bizet
10ZáložníkF. Robert
28ZáložníkI. Jaurena6.9
44ZáložníkH. Diaz6.7
25ZáložníkMorgane Martins6.6
8ÚtočníkE. Kamczyk6.71G
27ÚtočníkB. Louis
14ÚtočníkA. Traoré6.71A
Saint-Étienne W4-2-3-1
16BrankárM. Gignoux
23ObrancaM. Belkhiter6.7
6ObrancaL. Martinez
14ObrancaF. Bogi
3ObrancaC. Tapia6.5
13ZáložníkF. Bataillard6.7
10ZáložníkS. Champagnac
12ZáložníkA. Pierre-Louis6.4
11ZáložníkS. Stratigakis
18ZáložníkC. Caputo
8ÚtočníkA. Lamontagne6.6

Prehľad zápasu

FC Fleury 91 W zdolal Saint-Étienne W 6:0. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2024. Góly strelili: B. Louis 17′, F. Robert 25′, B. Louis 46′, B. Louis 48′, A. Traoré 55′, A. Fontaine 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet. FC Fleury 91 W mal 52% držanie lopty, Saint-Étienne W mal 48%. FC Fleury 91 W mal 20 striel (11 na bránu), Saint-Étienne W mal 10 (6 na bránu). FC Fleury 91 W urobil 5 striedaní, Saint-Étienne W urobil 5.

Rivalita od 2021

FC Fleury 91 W vs Saint-Étienne W vzájomné výsledky

7 stretnutí
FC Fleury 91 W
3
výhier
Remízy
2
Saint-Étienne W
2
výhier
Góly spolu
21 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
4/7 · 57%
Nad 2,5
4/7 · 57%

Aktuálna forma

FC Fleury 91 W

LWLLLD

Saint-Étienne W

LLWLLL

Predpoveď zápasu

FC Fleury 91 W

50%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Saint-Étienne W

0%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : FC Fleury 91 W and +1.5 goals

73%Forma27%
67%Útok33%
83%Obrana17%
60%Vzájomné zápasy40%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026