Menu

Strasbourg W vs Paris Saint Germain W

Stade de la Meinau, Strasbourg1. februára 2025 o 21:00
Domáci

Strasbourg W

12
Rozhodca: E. Daupeux

Udalosti zápasu

Strasbourg W
Paris Saint Germain W
Výkop
14′Naolia Traoré
45′
R. Leuchter

asistencia: J. Echegini

Polčas
46′
N. TraoréF. Brennskag-Dorsin
Elise Bonet53′
63′
L. Hannequin

Own Goal

M. BabouE. Jézéquel
65′
70′
J. EcheginiG. Mbock
70′
P. DudekT. Samoura
L. AzzaroK. Chapelle
72′
É. BonetF. Hoarau
72′
76′Romee Leuchter
78′
T. Elimbi GilbertO. Hurtré
81′
K. AlbertL. Fazer
A. BéchéE. Loving
87′
L. HannequinE. Evels
87′
L. Joseph

asistencia: E. Evels

90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal3
1Shots off Goal6
3Total Shots9
1Blocked Shots0
1Shots insidebox7
2Shots outsidebox2
16Fouls11
0Corner Kicks6
2Offsides1
34%Ball Possession66%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves0
252Total passes474
162Passes accurate379
64%Passes %80%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Strasbourg W je 6.63, v porovnaní s 7.10 u Paris Saint Germain W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Strasbourg W je M. Wahl (7.02), u Paris Saint Germain W je to J. Le Guilly (7.50).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Strasbourg W prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 7 asistenciami, na čele s A. Chaney (1G). U Paris Saint Germain W je to 20 gólov a 15 asistencií s lídrom R. Leuchter (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Strasbourg W nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.55, zatiaľ čo Paris Saint Germain W má 4 obrancov s priemerom 7.08. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Strasbourg W nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.64, oproti 5 u Paris Saint Germain W s hodnotením 7.12. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Strasbourg W nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 1 u Paris Saint Germain W s priemerom 7.44. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Strasbourg W a 80% u Paris Saint Germain W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Strasbourg W nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Paris Saint Germain W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Strasbourg W je 23.5 (najmladší: A. Tchakounté (22), najstarší: É. Bonet (27)), zatiaľ čo Paris Saint Germain W má priemer 25.1 (najmladší: N. Traoré (19), najstarší: M. Earps (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Strasbourg W majú priemerne 0 ligových štartov, oproti 15 u Paris Saint Germain W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Strasbourg W5-3-24-2-3-1Paris Saint Germain W
GKDEFMIDFWD
1Wahl12Béché18Chaney5Tchakou.21Bonet2Babou27Hannequ.20Hoeltzel94Mendy10Azzaro9Joseph27Earps28Guilly5Almeida4Dudek20Gilbert10Albert6Echegini34Traoré8Geyoro7Karchao.17Leuchter

Náhradníci

Tréner: V. Nogueira

Náhradníci

Tréner: F. Abriel

Strasbourg WSila pozíciíParis Saint Germain W
6.63
Ø Hodnotenie
7.10
7.02Brankár (1 v 1)6.77
0G 0A0G 0A
6.55Obranca (5 v 4)7.08
2G 2A2G 6A
6.64Záložník (3 v 5)7.12
1G 5A8G 4A
Útočník (2 v 1)7.44
0G 0A10G 5A
Strasbourg W5-3-2
1BrankárM. Wahl7.0
12ObrancaA. Béché6.8
18ObrancaA. Chaney6.71G1A
5ObrancaA. Tchakounté6.0
21ObrancaÉ. Bonet6.81G1A
2ObrancaM. Babou6.5
27ZáložníkL. Hannequin6.71G4A
20ZáložníkM. Hoeltzel6.61A
94ZáložníkMaeline Mendy
10ÚtočníkL. Azzaro
9ÚtočníkL. Joseph
Paris Saint Germain W4-2-3-1
27BrankárM. Earps6.8
28ObrancaJ. Le Guilly7.5
5ObrancaÉ. De Almeida7.03A
4ObrancaP. Dudek7.21G
20ObrancaT. Elimbi Gilbert6.61G3A
10ZáložníkK. Albert
6ZáložníkJ. Echegini6.93G1A
34ZáložníkN. Traoré
8ZáložníkG. Geyoro
7ZáložníkS. Karchaoui7.35G3A
17ÚtočníkR. Leuchter7.410G5A

Prehľad zápasu

Paris Saint Germain W zdolal Strasbourg W 2:1. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2024. Góly strelili: R. Leuchter 45′, L. Hannequin 63′ (o.g.), L. Joseph 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Strasbourg W mal 34% držanie lopty, Paris Saint Germain W mal 66%. Strasbourg W mal 3 striel (1 na bránu), Paris Saint Germain W mal 9 (3 na bránu). Strasbourg W urobil 5 striedaní, Paris Saint Germain W urobil 5.

Rivalita od 2025

Strasbourg W vs Paris Saint Germain W vzájomné výsledky

1 stretnutí
Strasbourg W
0
výhier
Remízy
0
Paris Saint Germain W
1
výhier
Góly spolu
1 · 1.0/zápas
Obaja skórovali
0/1 · 0%
Nad 2,5
0/1 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 01 v 2025Všetkých 1 stretnutí

Aktuálna forma

Strasbourg W

LLDLLW

Paris Saint Germain W

WWWWWW

Predpoveď zápasu

Strasbourg W

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Paris Saint Germain W

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Paris Saint Germain W

20%Forma80%
23%Útok77%
40%Obrana60%
0%Vzájomné zápasy100%

Stadium

Stade de la Meinau, Strasbourg — 26,109 capacity, opened in 1914. Home of RC Strasbourg Alsace.

Stade de la Meinau

Xaviyeah · CC BY-SA 4.0

Capacity
26,109
Opened
1914
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 29. 4. 2026