Menu

Nantes W vs Strasbourg W

Stade Marcel-Saupin, Nantes15. marca 2025 o 14:00
Domáci

Nantes W

00
Rozhodca: S. Elbour
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Nantes W
Strasbourg W
Výkop
Julie Machart-Rabanne

Missed Penalty

18′
Polčas
46′
E. EvelsPilar Khoury
47′
A. TchakountéÉ. Bonet
L. FleuryR. Éloissant
59′
L. StortiC. Robillard
59′
M. UffrenA. Ould Braham
63′
65′Sierra Enge
66′
L. HannequinMaeline Mendy
66′
E. LovingM. Babou
Nelly RodriguesJ. Pasquereau
84′
D. MarcanoS. Phiri
85′
89′
M. HoeltzelK. Chapelle
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal7
4Shots off Goal3
11Total Shots13
3Blocked Shots3
5Shots insidebox6
6Shots outsidebox7
9Fouls11
5Corner Kicks4
1Offsides1
38%Ball Possession62%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
7Goalkeeper Saves4
292Total passes487
194Passes accurate373
66%Passes %77%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nantes W je 6.91, v porovnaní s 6.67 u Strasbourg W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nantes W je E. Burns (7.17), u Strasbourg W je to M. Wahl (7.02).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nantes W prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 3 asistenciami, na čele s M. Cosson (1G). U Strasbourg W je to 2 gólov a 6 asistencií s lídrom A. Chaney (1G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nantes W nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.96, zatiaľ čo Strasbourg W má 3 obrancov s priemerom 6.37. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nantes W nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.69, oproti 4 u Strasbourg W s hodnotením 6.76. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nantes W nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 3 u Strasbourg W s priemerom 6.64. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Nantes W a 79% u Strasbourg W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nantes W nazbierali v tejto sezóne 9 žltých kariet, v porovnaní s 5 u Strasbourg W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nantes W je 27.6 (najmladší: J. Mossard (20), najstarší: J. Rabanne (36)), zatiaľ čo Strasbourg W má priemer 23.4 (najmladší: A. Tchakounté (22), najstarší: A. Chaney (25)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nantes W majú priemerne 13 ligových štartov, oproti 3 u Strasbourg W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nantes W4-4-23-4-2-1Strasbourg W
GKDEFMIDFWD
1Burns27Rodrigu.3Cosme4Cosson17Rabanne22Recio8Mossard6Uffren21Fleury2Marcano7Storti1Wahl24Périsset5Tchakou.18Chaney8Loving27Hannequ.6Enge12Béché17Evels10Azzaro20Hoeltzel

Náhradníci

Tréner: N. Chabot

Náhradníci

Tréner: V. Nogueira

Nantes WSila pozíciíStrasbourg W
6.91
Ø Hodnotenie
6.67
7.17Brankár (1 v 1)7.02
0G 0A0G 0A
6.96Obranca (4 v 3)6.37
1G 2A1G 1A
6.69Záložník (4 v 4)6.76
1G 1A1G 4A
Útočník (2 v 3)6.64
0G 0A0G 1A
Nantes W4-4-2
1BrankárE. Burns7.2
27ObrancaNelly Rodrigues6.8
3ObrancaC. Cosme6.9
4ObrancaM. Cosson7.11G
17ObrancaJ. Rabanne7.02A
22ZáložníkAndrea Recio
8ZáložníkJ. Mossard6.6
6ZáložníkM. Uffren
21ZáložníkL. Fleury6.71G1A
2ÚtočníkD. Marcano
7ÚtočníkL. Storti
Strasbourg W3-4-2-1
1BrankárM. Wahl7.0
24ObrancaÈ. Périsset
5ObrancaA. Tchakounté6.0
18ObrancaA. Chaney6.71G1A
8ZáložníkE. Loving
27ZáložníkL. Hannequin6.71G4A
6ZáložníkS. Enge6.9
12ZáložníkA. Béché6.8
17ÚtočníkE. Evels
10ÚtočníkL. Azzaro
20ÚtočníkM. Hoeltzel6.61A

Prehľad zápasu

Nantes W a Strasbourg W remizovali 0:0. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2024. Góly strelili: Julie Machart-Rabanne 18′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Nantes W mal 38% držanie lopty, Strasbourg W mal 62%. Nantes W mal 11 striel (4 na bránu), Strasbourg W mal 13 (7 na bránu). Nantes W urobil 5 striedaní, Strasbourg W urobil 5.

Rivalita od 2024

Nantes W vs Strasbourg W vzájomné výsledky

3 stretnutí
Nantes W
2
výhier
Remízy
0
Strasbourg W
1
výhier
Góly spolu
7 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
1/3 · 33%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

Nantes W

DWLWWD

Strasbourg W

LLDLLW

Predpoveď zápasu

Nantes W

50%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Strasbourg W

0%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Nantes W or draw

88%Forma13%
70%Útok30%
63%Obrana38%
100%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026