Menu

Fc Fleury 91 W vs Le Havre W

Terrain Walter Felder, Fleury Merogis4. októbra 2025 o 17:00
10
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

FC Fleury 91 W
Le Havre W
Výkop
C. Caputo

asistencia: C. Fernandes

45′
Polčas
58′
S. KassiM. Mendy
58′
M. RothJ. Nassi
60′Celestine Boisard
65′Christy Gavory
77′
C. Effa EffaI. Adjabi
82′Maïté Boucly
C. CaputoL. Goetsch
87′
E. LaurentH. Diaz
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal1
7Shots off Goal0
17Total Shots2
3Blocked Shots1
12Shots insidebox1
5Shots outsidebox1
6Fouls16
7Corner Kicks3
1Offsides2
68%Ball Possession32%
0Yellow Cards3
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves6
479Total passes225
367Passes accurate114
77%Passes %51%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Fleury 91 W je 6.85, v porovnaní s 6.54 u Le Havre W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Fleury 91 W je C. Picaud (7.32), u Le Havre W je to M. Roth (6.91).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Fleury 91 W prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 7 asistenciami, na čele s E. Laurent (4G). U Le Havre W je to 9 gólov a 2 asistencií s lídrom M. Roth (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Fleury 91 W nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.80, zatiaľ čo Le Havre W má 4 obrancov s priemerom 6.35. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Fleury 91 W nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 5 u Le Havre W s hodnotením 6.56. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Fleury 91 W nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.73, v porovnaní s 1 u Le Havre W s priemerom 6.84. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u FC Fleury 91 W a 61% u Le Havre W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Fleury 91 W nazbierali v tejto sezóne 24 žltých kariet, v porovnaní s 32 u Le Havre W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Fleury 91 W je 28.2 (najmladší: M. Ngock (21), najstarší: C. Meffometou (35)), zatiaľ čo Le Havre W má priemer 24.3 (najmladší: C. Effa Effa (19), najstarší: L. Philippe (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Fleury 91 W majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 18 u Le Havre W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Fleury 91 W4-2-3-14-1-4-1Le Havre W
GKDEFMIDFWD
1Picaud20Fernand.21Cometti12Meffome.25Martins6Ngock28Jaurena11Laurent5Cance18Caputo14Traore16Philippe18Kouache4Tse28Boisard15Boucly17Kassi22Gavory7Stieven.10Roth14Engueha.21Effa

Náhradníci

Tréner: Frédéric Biancalani

Náhradníci

Tréner: Maxime Di Liberto

FC Fleury 91 WSila pozíciíLe Havre W
6.85
Ø Hodnotenie
6.54
7.32Brankár (1 v 1)6.84
0G 0A0G 0A
6.80Obranca (4 v 4)6.35
1G 2A3G 1A
6.80Záložník (5 v 5)6.56
9G 4A4G 1A
6.73Útočník (1 v 1)6.84
0G 1A2G 0A
FC Fleury 91 W4-2-3-1
1BrankárC. Picaud7.3
20ObrancaC. Fernandes6.71G2A
21ObrancaA. Cometti7.0
12ObrancaC. Meffometou6.9
25ObrancaM. Martins6.6
6ZáložníkM. Ngock6.51G
28ZáložníkI. Jaurena
11ZáložníkE. Laurent7.04G
5ZáložníkL. Cance6.81G1A
18ZáložníkC. Caputo6.83G3A
14ÚtočníkA. Traore6.71A
Le Havre W4-1-4-1
16BrankárL. Philippe6.8
18ObrancaE. Kouache6.4
4ObrancaE. Tse6.0
28ObrancaC. Boisard6.32G
15ObrancaM. Boucly6.81G1A
17ZáložníkS. Kassi6.7
22ZáložníkC. Gavory6.61A
7ZáložníkZ. Stievenart6.41G
10ZáložníkM. Roth6.93G
14ZáložníkR. Enguehard6.2
21ÚtočníkC. Effa Effa6.82G

Prehľad zápasu

FC Fleury 91 W zdolal Le Havre W 1:0. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2025. Góly strelili: C. Caputo 45′. Bolo udelených 3 žltých kariet. FC Fleury 91 W mal 68% držanie lopty, Le Havre W mal 32%. FC Fleury 91 W mal 17 striel (7 na bránu), Le Havre W mal 2 (1 na bránu). FC Fleury 91 W urobil 2 striedaní, Le Havre W urobil 3.

Rivalita od 2020

FC Fleury 91 W vs Le Havre W vzájomné výsledky

9 stretnutí
FC Fleury 91 W
5
výhier
Remízy
4
Le Havre W
0
výhier
Góly spolu
22 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
5/9 · 56%
Nad 2,5
4/9 · 44%

Aktuálna forma

FC Fleury 91 W

LWLLLD

Le Havre W

WLLDLL

Predpoveď zápasu

FC Fleury 91 W

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Le Havre W

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : FC Fleury 91 W or draw

46%Forma54%
36%Útok64%
63%Obrana38%
75%Vzájomné zápasy25%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026