Menu

Nantes W vs Le Havre W

Stade Marcel Saupin, Nantes8. novembra 2025 o 17:00
Domáci

Nantes W

21
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Nantes W
Le Havre W
Výkop
5′
M. Roth
19′Madeline Roth
L. FleuryA. Toloba
38′
Polčas
L. Khelifi

Penalty

53′
Julie Pasquereau55′
58′
S. KassiC. Gavory
A. Toloba
71′
73′Laetitia Philippe
I. SaoudL. Calba
74′
J. PasquereauC. Cosme
74′
76′Jade Zohra Nassi
81′
J. NassiM. Mendy
81′
M. RothT. Gallais
85′
C. Effa EffaA. Baron
L. KhelifiJ. Mossard
89′
R. EloissaintJ. Machart-Rabanne
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
8Shots off Goal5
15Total Shots17
1Blocked Shots10
8Shots insidebox10
7Shots outsidebox7
9Fouls15
4Corner Kicks3
1Offsides0
61%Ball Possession39%
1Yellow Cards4
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves4
447Total passes286
357Passes accurate184
80%Passes %64%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nantes W je 6.90, v porovnaní s 6.54 u Le Havre W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nantes W je E. Burns (7.17), u Le Havre W je to M. Roth (6.91).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nantes W prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 7 asistenciami, na čele s L. Khelifi (5G). U Le Havre W je to 9 gólov a 1 asistencií s lídrom M. Roth (3G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nantes W nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.91, zatiaľ čo Le Havre W má 4 obrancov s priemerom 6.35. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nantes W nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 7.05, oproti 5 u Le Havre W s hodnotením 6.58. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nantes W nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.64, v porovnaní s 1 u Le Havre W s priemerom 6.84. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 80% u Nantes W a 61% u Le Havre W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nantes W nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 31 u Le Havre W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nantes W je 25.0 (najmladší: J. Swierot (19), najstarší: J. Pasquereau (31)), zatiaľ čo Le Havre W má priemer 23.9 (najmladší: C. Effa Effa (19), najstarší: L. Philippe (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nantes W majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 18 u Le Havre W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nantes W4-3-34-3-1-2Le Havre W
GKDEFMIDFWD
1Burns27Rodrigu.5Pasquer.4Cosson14Sarasola26Khelifi28Swierot18Bethi20Saoud11Eloissa.21Fleury16Philippe18Kouache4Tse28Boisard15Boucly23Nassi17Kassi14Engueha.10Roth21Effa9Adjabi

Náhradníci

Tréner: Nicolas Chabot

Náhradníci

Tréner: Maxime Di Liberto

Nantes WSila pozíciíLe Havre W
6.90
Ø Hodnotenie
6.54
7.17Brankár (1 v 1)6.84
0G 0A0G 0A
6.91Obranca (3 v 4)6.35
1G 0A3G 1A
7.05Záložník (4 v 5)6.58
7G 6A4G 0A
6.64Útočník (3 v 1)6.84
1G 1A2G 0A
Nantes W4-3-3
1BrankárE. Burns7.2
5ObrancaJ. Pasquereau6.9
4ObrancaM. Cosson7.11G
14ObrancaI. Sarasola6.7
27ZáložníkN. Rodrigues
26ZáložníkL. Khelifi7.05G
28ZáložníkJ. Swierot7.11G6A
18ZáložníkM. Bethi7.01G
20ÚtočníkI. Saoud6.6
11ÚtočníkR. Eloissaint6.5
21ÚtočníkL. Fleury6.71G1A
Le Havre W4-3-1-2
16BrankárL. Philippe6.8
18ObrancaE. Kouache6.4
4ObrancaE. Tse6.0
28ObrancaC. Boisard6.32G
15ObrancaM. Boucly6.81G1A
23ZáložníkJ. Nassi6.51G
17ZáložníkS. Kassi6.7
14ZáložníkR. Enguehard6.2
10ZáložníkM. Roth6.93G
9ZáložníkI. Adjabi
21ÚtočníkC. Effa Effa6.82G

Prehľad zápasu

Nantes W zdolal Le Havre W 2:1. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2025. Góly strelili: M. Roth 5′, L. Khelifi 53′ (pen.), A. Toloba 71′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Nantes W mal 61% držanie lopty, Le Havre W mal 39%. Nantes W mal 15 striel (6 na bránu), Le Havre W mal 17 (2 na bránu). Nantes W urobil 5 striedaní, Le Havre W urobil 4.

Rivalita od 2024

Nantes W vs Le Havre W vzájomné výsledky

3 stretnutí
Nantes W
1
výhier
Remízy
2
Le Havre W
0
výhier
Góly spolu
11 · 3.7/zápas
Obaja skórovali
2/3 · 67%
Nad 2,5
2/3 · 67%

Aktuálna forma

Nantes W

DWLWWD

Le Havre W

WLLDLL

Predpoveď zápasu

Nantes W

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Le Havre W

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Nantes W or draw

46%Forma54%
69%Útok31%
26%Obrana74%
80%Vzájomné zápasy20%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026