Menu

Paris Saint Germain W vs Fc Fleury 91 W

Paris Saint-Germain Training Center, Poissy8. novembra 2025 o 21:00
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Paris Saint Germain W
FC Fleury 91 W
Výkop
8′Monique Ngock
23′Monique Ngock
23′Monique Ngock
Jennifer Echegini34′
Isabela

asistencia: R. Leuchter

45′
Polčas
YayaT. Elimbi
46′
R. AjibadeM. Kanjinga
46′
50′
L. CanceE. Kamczyk
E. De AlmeidaT. Samoura
58′
A. EbayilinJ. Groenen
58′
65′
C. CaputoS. Chossenotte
J. EcheginiF. Jourde
68′
R. Leuchter

asistencia: T. Elimbi

72′
R. Leuchter

asistencia: S. Karchaoui

78′
80′Shana Chossenotte
M. Kanjinga

asistencia: S. Karchaoui

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

11Shots on Goal1
6Shots off Goal3
26Total Shots6
9Blocked Shots2
18Shots insidebox2
8Shots outsidebox4
16Fouls6
10Corner Kicks1
2Offsides0
60%Ball Possession40%
2Yellow Cards3
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves7
494Total passes332
431Passes accurate243
87%Passes %73%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Paris Saint Germain W je 7.00, v porovnaní s 6.86 u FC Fleury 91 W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Paris Saint Germain W je R. Leuchter (7.44), u FC Fleury 91 W je to C. Picaud (7.32).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Paris Saint Germain W prispeli v tejto sezóne 22 gólmi a 16 asistenciami, na čele s R. Leuchter (10G). U FC Fleury 91 W je to 10 gólov a 6 asistencií s lídrom E. Laurent (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Paris Saint Germain W nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.10, zatiaľ čo FC Fleury 91 W má 4 obrancov s priemerom 6.83. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Paris Saint Germain W nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 3 u FC Fleury 91 W s hodnotením 6.67. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Paris Saint Germain W nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.44, v porovnaní s 3 u FC Fleury 91 W s priemerom 6.87. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u Paris Saint Germain W a 74% u FC Fleury 91 W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Paris Saint Germain W nazbierali v tejto sezóne 23 žltých kariet, v porovnaní s 21 u FC Fleury 91 W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Paris Saint Germain W je 25.6 (najmladší: A. Ebayilin (18), najstarší: M. Earps (32)), zatiaľ čo FC Fleury 91 W má priemer 26.6 (najmladší: H. Diaz (21), najstarší: C. Fernandes (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Paris Saint Germain W majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 17 u FC Fleury 91 W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Paris Saint Germain W4-5-14-3-3FC Fleury 91 W
GKDEFMIDFWD
27Earps12Isabela5Almeida29Mbock77Carmona10Ajibade8Yaya6Echegini26Ebayilin7Karchao.17Leuchter1Picaud4Goetsch21Cometti44Diaz25Martins6Ngock5Cance28Jaurena20Fernand.11Laurent18Caputo

Náhradníci

Tréner: Paulo César Arruda Parente

Náhradníci

Tréner: Frédéric Biancalani

Paris Saint Germain WSila pozíciíFC Fleury 91 W
7.00
Ø Hodnotenie
6.86
6.77Brankár (1 v 1)7.32
0G 0A0G 0A
7.10Obranca (4 v 4)6.83
3G 6A0G 0A
6.88Záložník (5 v 3)6.67
9G 5A2G 1A
7.44Útočník (1 v 3)6.87
10G 5A8G 5A
Paris Saint Germain W4-5-1
27BrankárM. Earps6.8
12ObrancaIsabela7.02G1A
5ObrancaE. De Almeida7.03A
29ObrancaG. Mbock7.31G
77ObrancaO. Carmona7.02A
10ZáložníkR. Ajibade6.71G1A
8ZáložníkYaya6.6
6ZáložníkJ. Echegini6.93G1A
26ZáložníkA. Ebayilin6.9
7ZáložníkS. Karchaoui7.35G3A
17ÚtočníkR. Leuchter7.410G5A
FC Fleury 91 W4-3-3
1BrankárC. Picaud7.3
4ObrancaL. Goetsch7.0
21ObrancaA. Cometti7.0
44ObrancaH. Diaz6.7
25ObrancaM. Martins6.6
6ZáložníkM. Ngock6.51G
5ZáložníkL. Cance6.81G1A
28ZáložníkI. Jaurena
20ÚtočníkC. Fernandes6.71G2A
11ÚtočníkE. Laurent7.04G
18ÚtočníkC. Caputo6.83G3A

Prehľad zápasu

Paris Saint Germain W zdolal FC Fleury 91 W 4:0. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2025. Góly strelili: Isabela 45′, R. Leuchter 72′, R. Leuchter 78′, M. Kanjinga 90′. Bolo udelených 5 žltých kariet, 1 červených kariet. Paris Saint Germain W mal 60% držanie lopty, FC Fleury 91 W mal 40%. Paris Saint Germain W mal 26 striel (11 na bránu), FC Fleury 91 W mal 6 (1 na bránu). Paris Saint Germain W urobil 5 striedaní, FC Fleury 91 W urobil 2.

Rivalita od 2017

Paris Saint Germain W vs FC Fleury 91 W vzájomné výsledky

16 stretnutí
Paris Saint Germain W
13
výhier
Remízy
3
FC Fleury 91 W
0
výhier
Góly spolu
54 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
6/16 · 38%
Nad 2,5
10/16 · 63%

Aktuálna forma

Paris Saint Germain W

WWWWWW

FC Fleury 91 W

LWLLLD

Predpoveď zápasu

Paris Saint Germain W

35%

Výhra domácich

 

35%

Remíza

FC Fleury 91 W

30%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : Paris Saint Germain W or draw

55%Forma45%
56%Útok44%
27%Obrana73%
75%Vzájomné zápasy25%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026