Menu

Saint Etienne W vs Paris Saint Germain W

Stade Salif Keita, Saint-Étienne23. novembra 2025 o 15:00
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Saint-Étienne W
Paris Saint Germain W
Výkop
6′
S. Karchaoui

asistencia: T. Samoura

Alex Lamontagne37′
Amandine Pierre-Louis44′
Alex Lamontagne45+4′
45′
R. Leuchter

Penalty

Polčas
46′
G. MbockE. De Almeida
L. M. Hermann

Penalty

58′
62′
YayaT. Elimbi
62′
O. CarmonaM. Kanjinga
C. TapiaM. Romanelli
67′
A. Pierre-LouisA. Connesson
67′
L. M. HermannR. Corboz
69′
75′
T. SamouraA. Ebayilin
81′
Isabela

asistencia: M. Kanjinga

83′
R. LeuchterF. Brennskag-Dorsin
H. MansuyN. Istocki
86′
S. HornemannW. Fon
86′
90′
J. Echegini

asistencia: E. De Almeida

Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal11
3Shots off Goal5
5Total Shots19
1Blocked Shots3
3Shots insidebox12
2Shots outsidebox7
12Fouls7
2Corner Kicks6
2Offsides4
33%Ball Possession67%
2Yellow Cards1
1Red Cards0
6Goalkeeper Saves0
252Total passes520
152Passes accurate436
60%Passes %84%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Saint-Étienne W je 6.55, v porovnaní s 7.04 u Paris Saint Germain W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Saint-Étienne W je A. Pinguet (6.83), u Paris Saint Germain W je to R. Leuchter (7.44).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Saint-Étienne W prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 2 asistenciami, na čele s L. M. Hermann (1G). U Paris Saint Germain W je to 22 gólov a 13 asistencií s lídrom R. Leuchter (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Saint-Étienne W nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.49, zatiaľ čo Paris Saint Germain W má 3 obrancov s priemerom 7.15. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Saint-Étienne W nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.62, oproti 4 u Paris Saint Germain W s hodnotením 6.89. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Saint-Étienne W nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.44, v porovnaní s 3 u Paris Saint Germain W s priemerom 7.23. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 66% u Saint-Étienne W a 82% u Paris Saint Germain W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Saint-Étienne W nazbierali v tejto sezóne 23 žltých kariet, v porovnaní s 20 u Paris Saint Germain W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Saint-Étienne W je 25.5 (najmladší: F. Bataillard (21), najstarší: S. Cambot (32)), zatiaľ čo Paris Saint Germain W má priemer 26.0 (najmladší: T. Samoura (21), najstarší: M. Earps (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Saint-Étienne W majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 16 u Paris Saint Germain W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Saint-Étienne W5-3-23-4-1-2Paris Saint Germain W
GKDEFMIDFWD
16Pinguet12Pierre-.17Mansuy15Gajic20Johnson3Tapia18Hermann13Bataill.9Cambot11Hornema.8Lamonta.27Earps2Samoura29Mbock19Gaetino12Isabela8Yaya14Groenen77Carmona7Karchao.17Leuchter6Echegini

Náhradníci

Tréner: Sébastien Joseph

Náhradníci

Tréner: Paulo César Arruda Parente

Saint-Étienne WSila pozíciíParis Saint Germain W
6.55
Ø Hodnotenie
7.04
6.83Brankár (1 v 1)6.77
0G 0A0G 0A
6.49Obranca (4 v 3)7.15
0G 0A1G 1A
6.62Záložník (4 v 4)6.89
1G 1A3G 3A
6.44Útočník (2 v 3)7.23
0G 1A18G 9A
Saint-Étienne W5-3-2
16BrankárA. Pinguet6.8
12ObrancaA. Pierre-Louis6.4
17ObrancaH. Mansuy6.6
20ObrancaK. Johnson6.5
3ObrancaC. Tapia6.5
15ZáložníkA. Gajic
18ZáložníkL. M. Hermann6.41G
13ZáložníkF. Bataillard6.7
9ZáložníkS. Cambot6.81A
11ÚtočníkS. Hornemann6.31A
8ÚtočníkA. Lamontagne6.6
Paris Saint Germain W3-4-1-2
27BrankárM. Earps6.8
2ObrancaT. Samoura7.11A
29ObrancaG. Mbock7.31G
19ObrancaE. Gaetino7.0
12ZáložníkIsabela7.02G1A
8ZáložníkYaya6.6
14ZáložníkJ. Groenen6.91G
77ZáložníkO. Carmona7.02A
7ÚtočníkS. Karchaoui7.35G3A
17ÚtočníkR. Leuchter7.410G5A
6ÚtočníkJ. Echegini6.93G1A

Prehľad zápasu

Paris Saint Germain W zdolal Saint-Étienne W 4:1. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2025. Góly strelili: S. Karchaoui 6′, R. Leuchter 45′ (pen.), L. M. Hermann 58′ (pen.), Isabela 81′, J. Echegini 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. Saint-Étienne W mal 33% držanie lopty, Paris Saint Germain W mal 67%. Saint-Étienne W mal 5 striel (1 na bránu), Paris Saint Germain W mal 19 (11 na bránu). Saint-Étienne W urobil 5 striedaní, Paris Saint Germain W urobil 5.

Rivalita od 2021

Saint-Étienne W vs Paris Saint Germain W vzájomné výsledky

7 stretnutí
Saint-Étienne W
0
výhier
Remízy
0
Paris Saint Germain W
7
výhier
Góly spolu
24 · 3.4/zápas
Obaja skórovali
0/7 · 0%
Nad 2,5
4/7 · 57%

Aktuálna forma

Saint-Étienne W

LLWLLL

Paris Saint Germain W

WWWWWW

Predpoveď zápasu

Saint-Étienne W

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Paris Saint Germain W

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Paris Saint Germain W

25%Forma75%
31%Útok69%
38%Obrana63%
0%Vzájomné zápasy100%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026