Menu

Marseille W vs Paris Saint Germain W

Stade Roger Lebert, Marseille5. decembra 2025 o 19:00

Udalosti zápasu

Marseille W
Paris Saint Germain W
Výkop
7′
R. Leuchter
32′Jennifer Echegini
Polčas
46′
IsabelaO. Graziani
Laura Bourgouin60′
I. KbidaJ. Perret
65′
J. BrownS. Elisor
65′
66′
YayaM. Kanjinga
J. Perret
67′
70′
M. Kanjinga

asistencia: E. De Almeida

72′
O. Graziani

asistencia: M. Kanjinga

75′
R. LeuchterT. Diakite
75′
S. KarchaouiL. Morissaint
81′
E. De AlmeidaT. Samoura
R. KhezamiR. Couasnon
85′
M. Le MouelD. Scannapieco
85′
85′
G. Mbock

asistencia: L. Morissaint

M. BourdieuM. Moryl
90+1′
90′
L. Morissaint

asistencia: M. Kanjinga

Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal10
0Shots off Goal2
4Total Shots15
1Blocked Shots3
3Shots insidebox11
1Shots outsidebox4
5Fouls11
2Corner Kicks9
1Offsides2
22%Ball Possession78%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves2
196Total passes720
129Passes accurate648
66%Passes %90%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Marseille W je 6.68, v porovnaní s 6.99 u Paris Saint Germain W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Marseille W je M. Bourdieu (6.91), u Paris Saint Germain W je to R. Leuchter (7.44).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Marseille W prispeli v tejto sezóne 13 gólmi a 3 asistenciami, na čele s M. Bourdieu (8G). U Paris Saint Germain W je to 22 gólov a 16 asistencií s lídrom R. Leuchter (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Marseille W nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.62, zatiaľ čo Paris Saint Germain W má 3 obrancov s priemerom 7.12. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Marseille W nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.66, oproti 4 u Paris Saint Germain W s hodnotením 6.78. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Marseille W nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.91, v porovnaní s 3 u Paris Saint Germain W s priemerom 7.23. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Marseille W a 82% u Paris Saint Germain W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Marseille W nazbierali v tejto sezóne 23 žltých kariet, v porovnaní s 23 u Paris Saint Germain W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Marseille W je 25.1 (najmladší: N. Bamenga (21), najstarší: M. Carro (32)), zatiaľ čo Paris Saint Germain W má priemer 24.9 (najmladší: A. Ebayilin (18), najstarší: M. Earps (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Marseille W majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 16 u Paris Saint Germain W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Marseille W4-5-13-4-1-2Paris Saint Germain W
GKDEFMIDFWD
30Shore20Kbida15Blancha.55Carro12Khezami10Bamenga7Laplace.17Bourgou.8Mouel11Brown9Bourdieu27Earps5Almeida29Mbock19Gaetino12Isabela8Yaya26Ebayilin20Elimbi7Karchao.17Leuchter6Echegini

Náhradníci

Tréner: Frédéric Gonçalves

Náhradníci

Tréner: Paulo César Arruda Parente

Marseille WSila pozíciíParis Saint Germain W
6.68
Ø Hodnotenie
6.99
6.77Brankár (1 v 1)6.77
0G 0A0G 0A
6.62Obranca (4 v 3)7.12
1G 1A1G 3A
6.66Záložník (5 v 4)6.78
4G 2A3G 4A
6.91Útočník (1 v 3)7.23
8G 0A18G 9A
Marseille W4-5-1
30BrankárM. Shore6.8
20ObrancaI. Kbida6.5
15ObrancaN. Blanchard6.71G
55ObrancaM. Carro6.61A
12ObrancaR. Khezami6.7
10ZáložníkN. Bamenga6.7
7ZáložníkT. Laplacette6.5
17ZáložníkL. Bourgouin
8ZáložníkM. Le Mouel6.63G1A
11ZáložníkJ. Brown6.81G1A
9ÚtočníkM. Bourdieu6.98G
Paris Saint Germain W3-4-1-2
27BrankárM. Earps6.8
5ObrancaE. De Almeida7.03A
29ObrancaG. Mbock7.31G
19ObrancaE. Gaetino7.0
12ZáložníkIsabela7.02G1A
8ZáložníkYaya6.6
26ZáložníkA. Ebayilin6.9
20ZáložníkT. Elimbi6.61G3A
7ÚtočníkS. Karchaoui7.35G3A
17ÚtočníkR. Leuchter7.410G5A
6ÚtočníkJ. Echegini6.93G1A

Prehľad zápasu

Paris Saint Germain W zdolal Marseille W 5:1. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2025. Góly strelili: R. Leuchter 7′, J. Perret 67′, M. Kanjinga 70′, O. Graziani 72′, G. Mbock 85′, L. Morissaint 90′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Marseille W mal 22% držanie lopty, Paris Saint Germain W mal 78%. Marseille W mal 4 striel (3 na bránu), Paris Saint Germain W mal 15 (10 na bránu). Marseille W urobil 5 striedaní, Paris Saint Germain W urobil 5.

Rivalita od 2016

Marseille W vs Paris Saint Germain W vzájomné výsledky

7 stretnutí
Marseille W
1
výhier
Remízy
0
Paris Saint Germain W
6
výhier
Góly spolu
33 · 4.7/zápas
Obaja skórovali
2/7 · 29%
Nad 2,5
5/7 · 71%

Aktuálna forma

Marseille W

WLLDLL

Paris Saint Germain W

WWWWWW

Predpoveď zápasu

Marseille W

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Paris Saint Germain W

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Paris Saint Germain W

35%Forma65%
40%Útok60%
13%Obrana88%
20%Vzájomné zápasy80%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026