Menu

Fc Fleury 91 W vs Saint Etienne W

Terrain Walter Felder, Fleury Merogis13. decembra 2025 o 17:00

Udalosti zápasu

FC Fleury 91 W
Saint-Étienne W
Výkop
40′
H. MansuyM. Romanelli
Charlotte Fernandes45′
Polčas
49′Faustine Bataillard
Claudine Meffometou54′
C. FernandesM. Ngock
64′
64′
D. Bien-AimeC. Tapia
64′
W. FonA. Pierre-Louis
64′
F. BataillardL. M. Hermann
64′
A. ConnessonN. Ali Nadjim
C. CaputoE. Kamczyk
76′
A. TraoreS. Chossenotte
76′
L. CanceI. Moussa
88′
Emelyne Laurent89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal3
3Shots off Goal2
7Total Shots5
2Blocked Shots0
5Shots insidebox4
2Shots outsidebox1
14Fouls8
5Corner Kicks3
2Offsides1
65%Ball Possession35%
4Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves2
493Total passes260
394Passes accurate145
80%Passes %56%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Fleury 91 W je 6.90, v porovnaní s 6.57 u Saint-Étienne W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Fleury 91 W je C. Picaud (7.32), u Saint-Étienne W je to A. Pinguet (6.83).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Fleury 91 W prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 7 asistenciami, na čele s E. Laurent (4G). U Saint-Étienne W je to 0 gólov a 2 asistencií s lídrom —. Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Fleury 91 W nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.87, zatiaľ čo Saint-Étienne W má 3 obrancov s priemerom 6.60. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Fleury 91 W nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.86, oproti 6 u Saint-Étienne W s hodnotením 6.55. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Fleury 91 W nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.73, v porovnaní s 1 u Saint-Étienne W s priemerom 6.29. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u FC Fleury 91 W a 66% u Saint-Étienne W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Fleury 91 W nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Saint-Étienne W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Fleury 91 W je 28.7 (najmladší: L. Goetsch (26), najstarší: C. Meffometou (35)), zatiaľ čo Saint-Étienne W má priemer 24.6 (najmladší: F. Bataillard (21), najstarší: S. Cambot (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Fleury 91 W majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 17 u Saint-Étienne W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Fleury 91 W4-2-3-14-1-4-1Saint-Étienne W
GKDEFMIDFWD
1Picaud4Goetsch21Cometti12Meffome.25Martins20Fernand.28Jaurena11Laurent5Cance18Caputo14Traore16Pinguet17Mansuy14Bien-Ai.15Gajic20Johnson13Bataill.22Fon10Corboz9Cambot7Conness.11Hornema.

Náhradníci

Tréner: Frédéric Biancalani

Náhradníci

Tréner: Sébastien Joseph

FC Fleury 91 WSila pozíciíSaint-Étienne W
6.90
Ø Hodnotenie
6.57
7.32Brankár (1 v 1)6.83
0G 0A0G 0A
6.87Obranca (4 v 3)6.60
0G 0A0G 0A
6.86Záložník (5 v 6)6.55
9G 6A0G 1A
6.73Útočník (1 v 1)6.29
0G 1A0G 1A
FC Fleury 91 W4-2-3-1
1BrankárC. Picaud7.3
4ObrancaL. Goetsch7.0
21ObrancaA. Cometti7.0
12ObrancaC. Meffometou6.9
25ObrancaM. Martins6.6
20ZáložníkC. Fernandes6.71G2A
28ZáložníkI. Jaurena
11ZáložníkE. Laurent7.04G
5ZáložníkL. Cance6.81G1A
18ZáložníkC. Caputo6.83G3A
14ÚtočníkA. Traore6.71A
Saint-Étienne W4-1-4-1
16BrankárA. Pinguet6.8
17ObrancaH. Mansuy6.6
14ObrancaD. Bien-Aime6.7
20ObrancaK. Johnson6.5
15ZáložníkA. Gajic
13ZáložníkF. Bataillard6.7
22ZáložníkW. Fon6.2
10ZáložníkR. Corboz6.5
9ZáložníkS. Cambot6.81A
7ZáložníkA. Connesson6.5
11ÚtočníkS. Hornemann6.31A

Prehľad zápasu

FC Fleury 91 W a Saint-Étienne W remizovali 0:0. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2025. Bolo udelených 5 žltých kariet. FC Fleury 91 W mal 65% držanie lopty, Saint-Étienne W mal 35%. FC Fleury 91 W mal 7 striel (2 na bránu), Saint-Étienne W mal 5 (3 na bránu). FC Fleury 91 W urobil 4 striedaní, Saint-Étienne W urobil 5.

Rivalita od 2021

FC Fleury 91 W vs Saint-Étienne W vzájomné výsledky

7 stretnutí
FC Fleury 91 W
4
výhier
Remízy
1
Saint-Étienne W
2
výhier
Góly spolu
27 · 3.9/zápas
Obaja skórovali
4/7 · 57%
Nad 2,5
5/7 · 71%

Aktuálna forma

FC Fleury 91 W

LWLLLD

Saint-Étienne W

LLWLLL

Predpoveď zápasu

FC Fleury 91 W

45%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Saint-Étienne W

10%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : FC Fleury 91 W or draw

64%Forma36%
64%Útok36%
56%Obrana44%
60%Vzájomné zápasy40%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026