Menu

Paris Saint Germain W vs Montpellier W

Paris Saint-Germain Training Center, Poissy12. decembra 2025 o 21:00

Udalosti zápasu

Paris Saint Germain W
Montpellier W
Výkop
9′Ella Palis
R. Leuchter

Penalty

17′
Sakina Karchaoui21′
28′
R. Kadzere

asistencia: S. Ouchene

32′Nina Soufiya Ngueleu
Polčas
J. EcheginiM. Kanjinga
46′
46′
R. Kadzere

asistencia: J. Rouquet

S. KarchaouiT. Diakite
61′
65′Jade Rastocle
65′
E. RambaudR. Chaine
E. GaetinoJ. Groenen
67′
IsabelaL. Morissaint
67′
72′
R. KadzereC. Chabod
72′
C. BayletL. Gstalter
82′
E. PalisA. Felden
82′
N. NgueleuK. Bacoul-Juillard
90+4′Justine Rouquet
J. Groenen

asistencia: R. Leuchter

90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal2
6Shots off Goal3
16Total Shots5
4Blocked Shots0
8Shots insidebox3
8Shots outsidebox2
13Fouls16
5Corner Kicks3
4Offsides0
63%Ball Possession37%
4Yellow Cards4
0Red Cards0
0Goalkeeper Saves5
434Total passes256
351Passes accurate158
81%Passes %62%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Paris Saint Germain W je 7.03, v porovnaní s 6.72 u Montpellier W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Paris Saint Germain W je R. Leuchter (7.44), u Montpellier W je to J. Lerond (7.53).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Paris Saint Germain W prispeli v tejto sezóne 21 gólmi a 15 asistenciami, na čele s R. Leuchter (10G). U Montpellier W je to 3 gólov a 3 asistencií s lídrom J. Coquet (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Paris Saint Germain W nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 7.12, zatiaľ čo Montpellier W má 4 obrancov s priemerom 6.54. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Paris Saint Germain W nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.89, oproti 5 u Montpellier W s hodnotením 6.75. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Paris Saint Germain W nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.23, v porovnaní s 1 u Montpellier W s priemerom 6.53. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 83% u Paris Saint Germain W a 69% u Montpellier W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Paris Saint Germain W nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 24 u Montpellier W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Paris Saint Germain W je 25.4 (najmladší: A. Ebayilin (18), najstarší: M. Earps (32)), zatiaľ čo Montpellier W má priemer 23.3 (najmladší: C. Baylet (18), najstarší: M. Levasseur (28)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Paris Saint Germain W majú priemerne 16 ligových štartov, oproti 19 u Montpellier W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Paris Saint Germain W3-4-1-24-1-4-1Montpellier W
GKDEFMIDFWD
27Earps5Almeida29Mbock19Gaetino12Isabela8Yaya26Ebayilin77Carmona7Karchao.17Leuchter6Echegini1Lerond3Levasse.18Rastocle6Palis35Baylet17Coquet99Kadzere14Rambaud8Ouchene11Rouquet21Ngueleu

Náhradníci

Tréner: Paulo César Arruda Parente

Náhradníci

Tréner: Yannick Chandioux

Paris Saint Germain WSila pozíciíMontpellier W
7.03
Ø Hodnotenie
6.72
6.77Brankár (1 v 1)7.53
0G 0A0G 0A
7.12Obranca (3 v 4)6.54
1G 3A0G 0A
6.89Záložník (4 v 5)6.75
2G 3A3G 2A
7.23Útočník (3 v 1)6.53
18G 9A0G 1A
Paris Saint Germain W3-4-1-2
27BrankárM. Earps6.8
5ObrancaE. De Almeida7.03A
29ObrancaG. Mbock7.31G
19ObrancaE. Gaetino7.0
12ZáložníkIsabela7.02G1A
8ZáložníkYaya6.6
26ZáložníkA. Ebayilin6.9
77ZáložníkO. Carmona7.02A
7ÚtočníkS. Karchaoui7.35G3A
17ÚtočníkR. Leuchter7.410G5A
6ÚtočníkJ. Echegini6.93G1A
Montpellier W4-1-4-1
1BrankárJ. Lerond7.5
3ObrancaM. Levasseur6.6
18ObrancaJ. Rastocle6.5
6ObrancaE. Palis6.6
35ObrancaC. Baylet6.5
17ZáložníkJ. Coquet6.72G
99ZáložníkR. Kadzere
14ZáložníkE. Rambaud
8ZáložníkS. Ouchene6.81G2A
11ZáložníkJ. Rouquet
21ÚtočníkN. Ngueleu6.51A

Prehľad zápasu

Paris Saint Germain W a Montpellier W remizovali 2:2. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2025. Góly strelili: R. Leuchter 17′ (pen.), R. Kadzere 28′, R. Kadzere 46′, J. Groenen 90′. Bolo udelených 8 žltých kariet. Paris Saint Germain W mal 63% držanie lopty, Montpellier W mal 37%. Paris Saint Germain W mal 16 striel (6 na bránu), Montpellier W mal 5 (2 na bránu). Paris Saint Germain W urobil 4 striedaní, Montpellier W urobil 5.

Rivalita od 2013

Paris Saint Germain W vs Montpellier W vzájomné výsledky

24 stretnutí
Paris Saint Germain W
18
výhier
Remízy
4
Montpellier W
2
výhier
Góly spolu
68 · 2.8/zápas
Obaja skórovali
12/24 · 50%
Nad 2,5
16/24 · 67%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 23 v 2026

Aktuálna forma

Paris Saint Germain W

WWWWWW

Montpellier W

WLWLLD

Predpoveď zápasu

Paris Saint Germain W

50%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Montpellier W

0%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : Paris Saint Germain W and +1.5 goals

83%Forma17%
67%Útok33%
88%Obrana13%
100%Vzájomné zápasy0%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026