Menu

Le Havre W vs Paris Saint Germain W

Stade Océane, Le Havre17. januára 2026 o 21:00
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Le Havre W
Paris Saint Germain W
Výkop
45′
M. Kanjinga

asistencia: Isabela

Polčas
Jade Zohra Nassi61′
61′
J. EcheginiJ. Groenen
M. RothM. Boucly
62′
62′
L. MorissaintR. Leuchter
S. KassiF. Rossi
70′
J. NassiZ. Stievenart
70′
77′
R. Leuchter

asistencia: O. Carmona

80′
M. Kanjinga

asistencia: R. Leuchter

81′
M. KanjingaR. Ajibade
C. GavoryI. Adjabi
83′
M. MendyE. Mbakem-Niaro
83′
83′
S. KarchaouiP. Dudek
83′
G. MbockF. Jourde
85′
P. Dudek

asistencia: R. Leuchter

89′Thiniba Samoura
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal7
1Shots off Goal8
3Total Shots18
2Blocked Shots3
3Shots insidebox11
0Shots outsidebox7
10Fouls7
3Corner Kicks6
1Offsides2
36%Ball Possession64%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
295Total passes526
192Passes accurate438
65%Passes %83%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Le Havre W je 6.56, v porovnaní s 7.01 u Paris Saint Germain W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Le Havre W je M. Roth (6.91), u Paris Saint Germain W je to M. Kanjinga (7.63).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Le Havre W prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 3 asistenciami, na čele s M. Roth (3G). U Paris Saint Germain W je to 20 gólov a 17 asistencií s lídrom M. Kanjinga (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Le Havre W nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.30, zatiaľ čo Paris Saint Germain W má 4 obrancov s priemerom 7.13. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Le Havre W nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.65, oproti 3 u Paris Saint Germain W s hodnotením 7.04. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Le Havre W nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.84, v porovnaní s 3 u Paris Saint Germain W s priemerom 6.90. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 63% u Le Havre W a 81% u Paris Saint Germain W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Le Havre W nazbierali v tejto sezóne 31 žltých kariet, v porovnaní s 28 u Paris Saint Germain W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Le Havre W je 23.6 (najmladší: M. Mendy (19), najstarší: L. Philippe (34)), zatiaľ čo Paris Saint Germain W má priemer 23.8 (najmladší: L. Morissaint (17), najstarší: M. Earps (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Le Havre W majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 17 u Paris Saint Germain W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Le Havre W4-2-3-14-3-3Paris Saint Germain W
GKDEFMIDFWD
16Philippe18Kouache3Baron28Boisard14Engueha.17Kassi22Gavory23Nassi11Mendy10Roth21Effa27Earps77Carmona2Samoura29Mbock12Isabela6Echegini26Ebayilin7Karchao.30Kanjinga39Morissa.20Elimbi

Náhradníci

Tréner: Maxime Di Liberto

Náhradníci

Tréner: Paulo César Arruda Parente

Le Havre WSila pozíciíParis Saint Germain W
6.56
Ø Hodnotenie
7.01
6.84Brankár (1 v 1)6.77
0G 0A0G 0A
6.30Obranca (4 v 4)7.13
2G 1A3G 4A
6.65Záložník (5 v 3)7.04
4G 2A8G 4A
6.84Útočník (1 v 3)6.90
2G 0A9G 9A
Le Havre W4-2-3-1
16BrankárL. Philippe6.8
18ObrancaE. Kouache6.4
3ObrancaA. Baron6.41A
28ObrancaC. Boisard6.32G
14ObrancaR. Enguehard6.2
17ZáložníkS. Kassi6.7
22ZáložníkC. Gavory6.61A
23ZáložníkJ. Nassi6.51G
11ZáložníkM. Mendy6.51A
10ZáložníkM. Roth6.93G
21ÚtočníkC. Effa Effa6.82G
Paris Saint Germain W4-3-3
27BrankárM. Earps6.8
77ObrancaO. Carmona7.02A
2ObrancaT. Samoura7.11A
29ObrancaG. Mbock7.31G
12ObrancaIsabela7.02G1A
6ZáložníkJ. Echegini6.93G1A
26ZáložníkA. Ebayilin6.9
7ZáložníkS. Karchaoui7.35G3A
30ÚtočníkM. Kanjinga7.67G5A
39ÚtočníkL. Morissaint6.51G1A
20ÚtočníkT. Elimbi6.61G3A

Prehľad zápasu

Paris Saint Germain W zdolal Le Havre W 4:0. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2025. Góly strelili: M. Kanjinga 45′, R. Leuchter 77′, M. Kanjinga 80′, P. Dudek 85′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Le Havre W mal 36% držanie lopty, Paris Saint Germain W mal 64%. Le Havre W mal 3 striel (0 na bránu), Paris Saint Germain W mal 18 (7 na bránu). Le Havre W urobil 5 striedaní, Paris Saint Germain W urobil 5.

Rivalita od 2020

Le Havre W vs Paris Saint Germain W vzájomné výsledky

9 stretnutí
Le Havre W
0
výhier
Remízy
3
Paris Saint Germain W
6
výhier
Góly spolu
30 · 3.3/zápas
Obaja skórovali
4/9 · 44%
Nad 2,5
6/9 · 67%

Aktuálna forma

Le Havre W

WLLDLL

Paris Saint Germain W

WWWWWW

Predpoveď zápasu

Le Havre W

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Paris Saint Germain W

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : Paris Saint Germain W and +1.5 goals

8%Forma92%
12%Útok88%
22%Obrana78%
15%Vzájomné zápasy85%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026