Menu

Montpellier W vs Dijon W

Stade Bernard Gasset Terrain n°7, Montpellier17. januára 2026 o 17:00
11
Hostia

Dijon W

Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Montpellier W
Dijon W
Výkop
17′Nadia Krezyman
Rose Kadzere41′
Polčas
46′Noémie Carage
58′
A. Fontaine

asistencia: N. Krezyman

Justine Rouquet66′
S. OucheneL. Gstalter
72′
N. NgueleuE. Rambaud
72′
72′
Wu ChengshuM. Terchoun
78′
Wang YanwenG. Grzybowska
E. PalisC. Chabod
80′
J. Rouquet

asistencia: R. Kadzere

86′
R. KadzereK. Louis
90+1′
90+1′
O. DominL. Gay
90+1′
A. FontaineK. Simon
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal6
6Shots off Goal9
12Total Shots19
3Blocked Shots4
8Shots insidebox12
4Shots outsidebox7
8Fouls14
3Corner Kicks6
1Offsides3
41%Ball Possession59%
2Yellow Cards3
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves2
307Total passes435
223Passes accurate338
73%Passes %78%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Montpellier W je 6.57, v porovnaní s 6.78 u Dijon W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Montpellier W je S. Ouchene (6.80), u Dijon W je to L. Declercq (7.14).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Montpellier W prispeli v tejto sezóne 3 gólmi a 3 asistenciami, na čele s J. Coquet (2G). U Dijon W je to 9 gólov a 6 asistencií s lídrom N. Krezyman (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Montpellier W nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.53, zatiaľ čo Dijon W má 4 obrancov s priemerom 6.89. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Montpellier W nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.69, oproti 5 u Dijon W s hodnotením 6.73. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Montpellier W nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.53, v porovnaní s 1 u Dijon W s priemerom 6.40. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 72% u Montpellier W a 76% u Dijon W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Montpellier W nazbierali v tejto sezóne 24 žltých kariet, v porovnaní s 19 u Dijon W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Montpellier W je 22.1 (najmladší: C. Yilmaz (18), najstarší: M. Levasseur (28)), zatiaľ čo Dijon W má priemer 24.5 (najmladší: M. Haelewyn (21), najstarší: L. Declercq (30)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Montpellier W majú priemerne 17 ligových štartov, oproti 19 u Dijon W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Montpellier W4-1-4-14-1-4-1Dijon W
GKDEFMIDFWD
40Yilmaz3Levasse.18Rastocle20Felden35Baylet8Ouchene99Kadzere6Palis17Coquet11Rouquet21Ngueleu1Talasla.3Siren4Haelewyn28Carage24Vairon8Declercq20Fontaine12Yanwen16Domin10Krezyman15Chengshu

Náhradníci

Tréner: Yannick Chandioux

Náhradníci

Tréner: Pierre-Alain Picard

Montpellier WSila pozíciíDijon W
6.57
Ø Hodnotenie
6.78
6.38Brankár (1 v 1)6.89
0G 0A0G 0A
6.53Obranca (4 v 4)6.89
0G 0A0G 2A
6.69Záložník (5 v 5)6.73
3G 2A8G 4A
6.53Útočník (1 v 1)6.40
0G 1A1G 0A
Montpellier W4-1-4-1
40BrankárC. Yilmaz6.4
3ObrancaM. Levasseur6.6
18ObrancaJ. Rastocle6.5
20ObrancaA. Felden6.5
35ObrancaC. Baylet6.5
8ZáložníkS. Ouchene6.81G2A
99ZáložníkR. Kadzere
6ZáložníkE. Palis6.6
17ZáložníkJ. Coquet6.72G
11ZáložníkJ. Rouquet
21ÚtočníkN. Ngueleu6.51A
Dijon W4-1-4-1
1BrankárK. Talaslahti6.9
3ObrancaE. Siren7.01A
4ObrancaM. Haelewyn6.8
28ObrancaN. Carage7.01A
24ObrancaM. Vairon6.8
8ZáložníkL. Declercq7.11G1A
20ZáložníkA. Fontaine6.63G
12ZáložníkWang Yanwen6.5
16ZáložníkO. Domin6.4
10ZáložníkN. Krezyman7.04G3A
15ÚtočníkWu Chengshu6.41G

Prehľad zápasu

Montpellier W a Dijon W remizovali 1:1. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2025. Góly strelili: A. Fontaine 58′, J. Rouquet 86′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Montpellier W mal 41% držanie lopty, Dijon W mal 59%. Montpellier W mal 12 striel (3 na bránu), Dijon W mal 19 (6 na bránu). Montpellier W urobil 4 striedaní, Dijon W urobil 4.

Rivalita od 2018

Montpellier W vs Dijon W vzájomné výsledky

14 stretnutí
Montpellier W
7
výhier
Remízy
2
Dijon W
5
výhier
Góly spolu
38 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
6/14 · 43%
Nad 2,5
7/14 · 50%

Aktuálna forma

Montpellier W

WLWLLD

Dijon W

LLWWWD

Predpoveď zápasu

Montpellier W

10%

Výhra domácich

 

45%

Remíza

Dijon W

45%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Double chance : draw or Dijon W

13%Forma88%
63%Útok38%
42%Obrana58%
29%Vzájomné zápasy71%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026