Menu

Paris Fc W vs Lyon W

Stade Charlety, Paris18. januára 2026 o 13:00
Domáci

Paris FC W

00
Hostia

Lyon W

Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Paris FC W
Lyon W
Výkop
27′Ada Hégerberg
Kaja Korošec34′
Polčas
60′
A. HegerbergJ. Brand
60′
L. HeapsL. Yohannes
S. ScottO. Picard
62′
H. SangareK. Jedlinska
69′
M. GarbinoN. Haheim
69′
Océane Picard71′
80′
K. DianiI. Benyahia
81′
TarcianeA. Lawrence
81′
T. ChawingaM. Katoto
A. Le MoguedecC. Hocine
83′
85′Selma Bacha
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal6
2Shots off Goal11
5Total Shots21
2Blocked Shots4
2Shots insidebox17
3Shots outsidebox4
11Fouls9
4Corner Kicks6
3Offsides2
27%Ball Possession73%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves1
202Total passes559
126Passes accurate479
62%Passes %86%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Paris FC W je 6.93, v porovnaní s 7.18 u Lyon W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Paris FC W je T. Greboval (7.21), u Lyon W je to I. Engen (8.16).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Paris FC W prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 8 asistenciami, na čele s C. Mateo (5G). U Lyon W je to 19 gólov a 14 asistencií s lídrom T. Chawinga (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Paris FC W nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.00, zatiaľ čo Lyon W má 4 obrancov s priemerom 7.43. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Paris FC W nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.82, oproti 3 u Lyon W s hodnotením 7.06. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Paris FC W nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.90, v porovnaní s 3 u Lyon W s priemerom 7.05. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Paris FC W a 83% u Lyon W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Paris FC W nazbierali v tejto sezóne 17 žltých kariet, v porovnaní s 11 u Lyon W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Paris FC W je 24.6 (najmladší: S. Scott (19), najstarší: D. Davis (30)), zatiaľ čo Lyon W má priemer 28.3 (najmladší: Tarciane (22), najstarší: W. Renard (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Paris FC W majú priemerne 18 ligových štartov, oproti 14 u Lyon W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Paris FC W4-1-4-14-3-3Lyon W
GKDEFMIDFWD
16Chavas26Liaigre29Davis19Greboval3Bogaert4Korosec7Garbino24Moguedec11Scott15Sangare10Mateo1Endler33Tarciane15Engen3Renard4Bacha6Dumornay13Egurrola10Heaps11Diani14Hegerbe.22Chawinga

Náhradníci

Tréner: Sandrine Soubeyrand

Náhradníci

Tréner: Jonatan Giráldez Costas

Paris FC WSila pozíciíLyon W
6.93
Ø Hodnotenie
7.18
7.19Brankár (1 v 1)6.94
0G 0A0G 0A
7.00Obranca (4 v 4)7.43
1G 2A2G 2A
6.82Záložník (5 v 3)7.06
6G 5A6G 5A
6.90Útočník (1 v 3)7.05
5G 1A11G 7A
Paris FC W4-1-4-1
16BrankárM. Chavas7.2
26ObrancaF. Liaigre7.0
29ObrancaD. Davis7.0
19ObrancaT. Greboval7.21A
3ObrancaL. Bogaert6.81G1A
4ZáložníkK. Korosec7.01G
7ZáložníkM. Garbino6.84G
24ZáložníkA. Le Moguedec7.15A
11ZáložníkS. Scott6.71G
15ZáložníkH. Sangare6.5
10ÚtočníkC. Mateo6.95G1A
Lyon W4-3-3
1BrankárC. Endler6.9
33ObrancaTarciane7.11G
15ObrancaI. Engen8.21G
3ObrancaW. Renard7.3
4ObrancaS. Bacha7.12A
6ZáložníkD. M. Dumornay7.24G3A
13ZáložníkD. Egurrola7.21G
10ZáložníkL. Heaps6.81G2A
11ÚtočníkK. Diani7.44G1A
14ÚtočníkA. Hegerberg6.51G3A
22ÚtočníkT. Chawinga7.26G3A

Prehľad zápasu

Paris FC W a Lyon W remizovali 0:0. Zápas sa hral v Feminine Division 1 2025. Bolo udelených 4 žltých kariet. Paris FC W mal 27% držanie lopty, Lyon W mal 73%. Paris FC W mal 5 striel (1 na bránu), Lyon W mal 21 (6 na bránu). Paris FC W urobil 4 striedaní, Lyon W urobil 5.

Rivalita od 2017

Paris FC W vs Lyon W vzájomné výsledky

16 stretnutí
Paris FC W
0
výhier
Remízy
2
Lyon W
14
výhier
Góly spolu
63 · 3.9/zápas
Obaja skórovali
6/16 · 38%
Nad 2,5
11/16 · 69%

Aktuálna forma

Paris FC W

WWWWWW

Lyon W

WWDLWW

Predpoveď zápasu

Paris FC W

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

Lyon W

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Winner : Lyon W

35%Forma65%
24%Útok76%
0%Obrana100%
15%Vzájomné zápasy85%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026