Menu

Septemvri Sofia vs Lokomotiv Sofia

Stadion Lokomotiv, Sofia20. mája 2025 o 19:15
Rozhodca: K. Kolev

Udalosti zápasu

Septemvri Sofia
Lokomotiv Sofia
Výkop
12′
A. Aralica
Georgi Varbanov41′
Zahari Atanasov42′
42′Krasimir Stanoev
43′
A. Aralica
Polčas
54′Miki Orachev
VitinhoB. Marinov
55′
Martin Moran61′
69′
Diogo TeixeiraA. Pitsolis
69′
D. AliCelso Raposo
69′
A. AralicaY. Nenov
M. MoránV. Dobrev
72′
A. DzhamovN. Genchev
73′
78′
K. StanoevK. Chachev
78′
P. GalchevE. Manolkov
M. MitkovB. Stoichkov
90+1′
N. VelichkovskiD. Marinov
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal5
4Shots off Goal4
13Total Shots11
4Blocked Shots2
3Shots insidebox5
10Shots outsidebox6
6Fouls9
2Corner Kicks3
2Offsides4
51%Ball Possession49%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves5
418Total passes467
345Passes accurate366
83%Passes %78%
1.26expected_goals1.04
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Septemvri Sofia je 6.52, v porovnaní s 7.02 u Lokomotiv Sofia. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Septemvri Sofia je V. Ivanov (6.90), u Lokomotiv Sofia je to S. Delev (7.36).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Septemvri Sofia prispeli v tejto sezóne 1 gólmi a 2 asistenciami, na čele s K. Önaşçı (1G). U Lokomotiv Sofia je to 20 gólov a 14 asistencií s lídrom A. Aralica (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Septemvri Sofia nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.33, zatiaľ čo Lokomotiv Sofia má 4 obrancov s priemerom 6.89. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Septemvri Sofia nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.61, oproti 4 u Lokomotiv Sofia s hodnotením 7.19. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Septemvri Sofia nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Lokomotiv Sofia s priemerom 7.11. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 77% u Septemvri Sofia a 77% u Lokomotiv Sofia. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Septemvri Sofia nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 32 u Lokomotiv Sofia. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Septemvri Sofia je 23.2 (najmladší: A. Dzhamov (18), najstarší: G. Ivanov (37)), zatiaľ čo Lokomotiv Sofia má priemer 30.1 (najmladší: P. Galchev (24), najstarší: S. Delev (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Septemvri Sofia majú priemerne 15 ligových štartov, oproti 21 u Lokomotiv Sofia. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Septemvri Sofia4-2-3-14-4-2Lokomotiv Sofia
GKDEFMIDFWD
12Ivanov29Atanasov13Önaşçı27Varbanov19Mitkov10Nikolov8Morán25Dzhamov33Ivanov22Vitinho23Velichk.24Lyubenov22Ali44Katsarov91Bidounga4Orachev27Galchev20Teixeira31Stanoev7Delev18Dikov29Aralica

Náhradníci

Tréner: N. Mitov

Náhradníci

Tréner: R. Dostanić

Septemvri SofiaSila pozíciíLokomotiv Sofia
6.52
Ø Hodnotenie
7.02
6.90Brankár (1 v 1)6.80
0G 0A0G 1A
6.33Obranca (4 v 4)6.89
1G 0A5G 2A
6.61Záložník (5 v 4)7.19
0G 2A8G 9A
Útočník (1 v 2)7.11
0G 0A7G 2A
Septemvri Sofia4-2-3-1
12BrankárV. Ivanov6.9
29ObrancaZ. Atanasov6.2
13ObrancaK. Önaşçı6.61G
27ObrancaG. Varbanov6.2
19ObrancaM. Mitkov
10ZáložníkV. Nikolov
8ZáložníkM. Morán
25ZáložníkA. Dzhamov6.5
33ZáložníkG. Ivanov6.82A
22ZáložníkVitinho
23ÚtočníkN. Velichkovski
Lokomotiv Sofia4-4-2
24BrankárA. Lyubenov6.81A
22ObrancaD. Ali6.81A
44ObrancaB. Katsarov6.82G
91ObrancaR. Bidounga7.13G1A
4ObrancaM. Orachev
27ZáložníkP. Galchev7.11G1A
20ZáložníkDiogo Teixeira
31ZáložníkK. Stanoev7.12G3A
7ZáložníkS. Delev7.45G5A
18ÚtočníkS. Dikov
29ÚtočníkA. Aralica7.17G2A

Prehľad zápasu

Lokomotiv Sofia zdolal Septemvri Sofia 2:0. Zápas sa hral v First League 2024. Góly strelili: A. Aralica 12′, A. Aralica 43′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Septemvri Sofia mal 51% držanie lopty, Lokomotiv Sofia mal 49%. Septemvri Sofia mal 13 striel (5 na bránu), Lokomotiv Sofia mal 11 (5 na bránu). Očakávané góly: Septemvri Sofia 1.26 — Lokomotiv Sofia 1.04. Septemvri Sofia urobil 5 striedaní, Lokomotiv Sofia urobil 5.

Rivalita od 2016

Septemvri Sofia vs Lokomotiv Sofia vzájomné výsledky

16 stretnutí
Septemvri Sofia
6
výhier
Remízy
4
Lokomotiv Sofia
6
výhier
Góly spolu
46 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
10/16 · 63%
Nad 2,5
8/16 · 50%

Aktuálna forma

Septemvri Sofia

DDDWDL

Lokomotiv Sofia

DWDLWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026