Menu

Slavia Sofia vs Ludogorets

Stadion Aleksandar Shalamanov, Sofia9. augusta 2025 o 20:15
03
Rozhodca: Volen Chinkov

Udalosti zápasu

Slavia Sofia
Ludogorets
Výkop
23′
J. AnderssonA. Nedyalkov
Emil Stoev27′
43′
I. Chochev

asistencia: M. Chouiar

Polčas
46′
Pedro NaressiP. Stanic
K. BalovR. Raychev
55′
E. StoevM. Dosso
55′
55′
E. Bile

asistencia: P. Stanic

60′
S. ShishkovF. Kaloc
60′
M. ChouiarErick Marcus
T. TasevV. Medved
77′
Y. GuermoucheM. Miletic
77′
77′
I. ChochevD. Almeida
83′
P. Stanic

asistencia: A. Nedyalkov

I. MinchevB. Todorov
87′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal9
8Shots off Goal5
14Total Shots17
3Blocked Shots3
5Shots insidebox12
9Shots outsidebox5
8Fouls7
4Corner Kicks4
1Offsides1
38%Ball Possession62%
1Yellow Cards0
0Red Cards0
6Goalkeeper Saves3
339Total passes528
284Passes accurate468
84%Passes %89%
0.93expected_goals2.44
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Slavia Sofia je 6.86, v porovnaní s 7.18 u Ludogorets. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Slavia Sofia je I. Minchev (7.13), u Ludogorets je to Caio Vidal (8.03).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Slavia Sofia prispeli v tejto sezóne 14 gólmi a 9 asistenciami, na čele s Y. Guermouche (5G). U Ludogorets je to 22 gólov a 9 asistencií s lídrom I. Chochev (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Slavia Sofia nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.75, zatiaľ čo Ludogorets má 4 obrancov s priemerom 7.08. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Slavia Sofia nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 3 u Ludogorets s hodnotením 7.22. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Slavia Sofia nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.98, v porovnaní s 3 u Ludogorets s priemerom 7.36. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 76% u Slavia Sofia a 84% u Ludogorets. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Slavia Sofia nazbierali v tejto sezóne 26 žltých kariet, v porovnaní s 22 u Ludogorets. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Slavia Sofia je 26.9 (najmladší: M. Georgiev (21), najstarší: I. Minchev (34)), zatiaľ čo Ludogorets má priemer 27.2 (najmladší: S. Shishkov (19), najstarší: S. Padt (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Slavia Sofia majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 19 u Ludogorets. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Slavia SofiaSila pozíciíLudogorets
6.86
Ø Hodnotenie
7.18
7.12Brankár (1 v 1)6.89
0G 0A0G 0A
6.75Obranca (4 v 4)7.08
1G 1A4G 1A
6.88Záložník (5 v 3)7.22
8G 7A13G 4A
6.98Útočník (1 v 3)7.36
5G 1A5G 4A
Slavia Sofia
99BrankárI. Andonov7.1
87ObrancaDiego6.7
6ObrancaM. Georgiev7.01A
24ObrancaL. Marin6.81G
20ObrancaJ. Semedo6.5
71ZáložníkK. Stoyanov6.6
77ZáložníkE. Stoev6.84G2A
18ZáložníkK. Balov
73ZáložníkI. Minchev7.13G4A
88ZáložníkT. Tasev7.01G1A
10ÚtočníkY. Guermouche7.05G1A
Ludogorets
1BrankárS. Padt6.9
2ObrancaJ. Andersson7.01G1A
55ObrancaI. Nachmias7.11G
24ObrancaO. Verdon7.32G
42ObrancaS. Shishkov7.0
18ZáložníkI. Chochev7.512G2A
30ZáložníkPedro Naressi7.11A
23ZáložníkD. Duarte7.11G1A
8ÚtočníkM. Chouiar7.21A
29ÚtočníkE. Bile6.83G
11ÚtočníkCaio Vidal8.02G3A

Prehľad zápasu

Ludogorets zdolal Slavia Sofia 3:0. Zápas sa hral v First League 2025. Góly strelili: I. Chochev 43′, E. Bile 55′, P. Stanic 83′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Slavia Sofia mal 38% držanie lopty, Ludogorets mal 62%. Slavia Sofia mal 14 striel (3 na bránu), Ludogorets mal 17 (9 na bránu). Očakávané góly: Slavia Sofia 0.93 — Ludogorets 2.44. Slavia Sofia urobil 5 striedaní, Ludogorets urobil 5.

Rivalita od 2018

Slavia Sofia vs Ludogorets vzájomné výsledky

17 stretnutí
Slavia Sofia
3
výhier
Remízy
4
Ludogorets
10
výhier
Góly spolu
41 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
8/17 · 47%
Nad 2,5
7/17 · 41%

Aktuálna forma

Slavia Sofia

LDDLWL

Ludogorets

WLDLLL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026