Menu

Septemvri Sofia vs Lokomotiv Sofia

National Stadium Vasil Levski, Sofia29. augusta 2025 o 21:00
10
Hostia

Lokomotiv Sofia

Rozhodca: Stoyan Arsov

Udalosti zápasu

Septemvri Sofia
Lokomotiv Sofia
Výkop
21′
A. AralicaCaue Caruzo
Polčas
55′
D. AliH. Mitev
A. ArunaK. Serber
59′
67′
Messi
68′
E. DostLuann
Sebas Wade71′
G. VarbanovN. Fontaine
76′
N. Fontaine

asistencia: K. Serber

77′
Kleri Serber90+6′
S. StoichkovB. Marinov
90′
Riadny čas

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Septemvri Sofia je 6.73, v porovnaní s 6.98 u Lokomotiv Sofia. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Septemvri Sofia je Y. Georgiev (7.15), u Lokomotiv Sofia je to S. Delev (7.36).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Septemvri Sofia prispeli v tejto sezóne 9 gólmi a 2 asistenciami, na čele s B. Fourrier (7G). U Lokomotiv Sofia je to 22 gólov a 12 asistencií s lídrom A. Aralica (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Septemvri Sofia nasadzuje 5 obrancov s priemerným hodnotením 6.59, zatiaľ čo Lokomotiv Sofia má 5 obrancov s priemerom 6.91. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Septemvri Sofia nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.71, oproti 4 u Lokomotiv Sofia s hodnotením 7.00. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Septemvri Sofia nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.09, v porovnaní s 1 u Lokomotiv Sofia s priemerom 7.11. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 79% u Septemvri Sofia a 76% u Lokomotiv Sofia. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Septemvri Sofia nazbierali v tejto sezóne 34 žltých kariet, v porovnaní s 45 u Lokomotiv Sofia. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Septemvri Sofia je 25.8 (najmladší: K. Onasci (19), najstarší: Y. Georgiev (37)), zatiaľ čo Lokomotiv Sofia má priemer 29.1 (najmladší: P. Galchev (24), najstarší: S. Delev (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Septemvri Sofia majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 24 u Lokomotiv Sofia. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Septemvri SofiaSila pozíciíLokomotiv Sofia
6.73
Ø Hodnotenie
6.98
7.15Brankár (1 v 1)7.14
0G 0A0G 0A
6.59Obranca (5 v 5)6.91
2G 0A6G 3A
6.71Záložník (4 v 4)7.00
0G 2A9G 7A
7.09Útočník (1 v 1)7.11
7G 0A7G 2A
Septemvri Sofia
21BrankárY. Georgiev7.2
4ObrancaM. Hristov6.8
13ObrancaK. Onasci6.61G
3ObrancaS. Wade6.8
6ObrancaV. Ochayi6.51G
27ObrancaG. Varbanov6.2
28ZáložníkS. Stoichkov6.7
33ZáložníkG. Ivanov6.82A
7ZáložníkM. Parra6.7
25ZáložníkA. Aruna
9ÚtočníkB. Fourrier7.17G
Lokomotiv Sofia
99BrankárM. Velichkov7.1
22ObrancaR. Daskalov6.8
91ObrancaR. Bidounga7.13G1A
44ObrancaB. Katsarov6.82G
27ObrancaP. Galchev7.11G1A
2ObrancaD. Ali6.81A
4ZáložníkS. Dembele
13ZáložníkDiego Raposo6.7
5ZáložníkE. Dost6.94G2A
7ZáložníkS. Delev7.45G5A
29ÚtočníkA. Aralica7.17G2A

Prehľad zápasu

Septemvri Sofia zdolal Lokomotiv Sofia 1:0. Zápas sa hral v First League 2025. Góly strelili: N. Fontaine 77′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. Septemvri Sofia urobil 3 striedaní, Lokomotiv Sofia urobil 4.

Rivalita od 2026

Septemvri Sofia vs Lokomotiv Sofia vzájomné výsledky

2 stretnutí
Septemvri Sofia
0
výhier
Remízy
1
Lokomotiv Sofia
1
výhier
Góly spolu
5 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 30 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Septemvri Sofia

DDDWDL

Lokomotiv Sofia

DWDLWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026