Menu

Cherno More Varna vs Levski Sofia

Ticha, Varna19. októbra 2025 o 16:30
Rozhodca: Vasil Minev

Udalosti zápasu

Cherno More Varna
Levski Sofia
Výkop
Polčas
46′
A. NevesB. Rupanov
55′
M. Sangare

asistencia: M. Soula

Asen Donchev59′
Joao PedroR. Stefanov
62′
62′
M. PetkovEverton Bala
65′
M. Sangare

asistencia: B. Rupanov

T. PanovD. Martin
69′
C. SidneyN. Zlatev
69′
V. PanayotovPhellipe
69′
79′
M. SoulaRildo
79′
M. SangareG. Kostadinov
V. DrobarovA. Calcan
81′
85′Svetoslav Vutsov
85′
R. KirilovO. Kamdem
Andreias Calcan90+6′
90′
B. Rupanov

asistencia: Rildo

Riadny čas

Štatistiky zápasu

11Shots on Goal7
6Shots off Goal7
17Total Shots17
0Blocked Shots2
10Shots insidebox13
7Shots outsidebox4
11Fouls14
8Corner Kicks4
3Offsides2
50%Ball Possession50%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves10
312Total passes313
216Passes accurate237
69%Passes %76%
1.95expected_goals2.33
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Cherno More Varna je 6.87, v porovnaní s 7.17 u Levski Sofia. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Cherno More Varna je P. Iliev (7.20), u Levski Sofia je to M. Sangare (7.52).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Cherno More Varna prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 5 asistenciami, na čele s G. Lazarov (5G). U Levski Sofia je to 24 gólov a 15 asistencií s lídrom M. Sangare (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Cherno More Varna nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.92, zatiaľ čo Levski Sofia má 4 obrancov s priemerom 7.13. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Cherno More Varna nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.77, oproti 4 u Levski Sofia s hodnotením 7.17. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Cherno More Varna nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.89, v porovnaní s 2 u Levski Sofia s priemerom 7.40. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Cherno More Varna a 83% u Levski Sofia. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Cherno More Varna nazbierali v tejto sezóne 44 žltých kariet, v porovnaní s 40 u Levski Sofia. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Cherno More Varna je 29.1 (najmladší: G. Lazarov (21), najstarší: T. Panov (36)), zatiaľ čo Levski Sofia má priemer 26.5 (najmladší: M. Petkov (22), najstarší: R. Kirilov (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Cherno More Varna majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 24 u Levski Sofia. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Cherno More VarnaSila pozíciíLevski Sofia
6.87
Ø Hodnotenie
7.17
7.20Brankár (1 v 1)6.90
0G 0A0G 0A
6.92Obranca (4 v 4)7.13
0G 2A5G 2A
6.77Záložník (5 v 4)7.17
7G 3A9G 6A
6.89Útočník (1 v 2)7.40
5G 0A10G 7A
Cherno More Varna
33BrankárP. Iliev7.2
8ObrancaA. Donchev6.92A
3ObrancaZ. Atanasov7.0
28ObrancaV. Drobarov7.1
2ObrancaT. Panov6.7
10ZáložníkA. Chandarov6.82G1A
24ZáložníkD. Teles6.71A
11ZáložníkJoao Pedro6.81G
71ZáložníkV. Panayotov6.72G1A
77ZáložníkC. Sidney6.82G
19ÚtočníkG. Lazarov6.95G
Levski Sofia
92BrankárS. Vutsov6.9
21ObrancaA. Neves7.02A
50ObrancaK. Dimitrov7.22G
6ObrancaTsunami7.1
3ObrancaMaicon7.23G
88ZáložníkM. Petkov7.55G2A
18ZáložníkG. Trdin6.91G
47ZáložníkA. Bouras7.31G
99ZáložníkR. Kirilov6.92G4A
22ÚtočníkM. Soula7.33G5A
12ÚtočníkM. Sangare7.57G2A

Prehľad zápasu

Levski Sofia zdolal Cherno More Varna 3:1. Zápas sa hral v First League 2025. Góly strelili: C. Sidney 22′, M. Sangare 55′, M. Sangare 65′, B. Rupanov 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Cherno More Varna mal 50% držanie lopty, Levski Sofia mal 50%. Cherno More Varna mal 17 striel (11 na bránu), Levski Sofia mal 17 (7 na bránu). Očakávané góly: Cherno More Varna 1.95 — Levski Sofia 2.33. Cherno More Varna urobil 5 striedaní, Levski Sofia urobil 5.

Rivalita od 2018

Cherno More Varna vs Levski Sofia vzájomné výsledky

27 stretnutí
Cherno More Varna
8
výhier
Remízy
7
Levski Sofia
12
výhier
Góly spolu
54 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
11/27 · 41%
Nad 2,5
12/27 · 44%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 51 v 2019

Aktuálna forma

Cherno More Varna

WWDWLD

Levski Sofia

DLWWDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026