Menu

Montana vs Levski Sofia

Ogosta Stadium, Montana23. novembra 2025 o 16:00
Domáci

Montana

15

Udalosti zápasu

Montana
Levski Sofia
Výkop
25′
Anton Tungarov45+1′
45′
N. Serafimov

asistencia: M. Soula

Polčas
Kostadin Iliev46′
B. Dimitrov

asistencia: A. Tungarov

48′
61′
M. Sangare

Penalty

62′
MaiconFabio Lima
62′
A. NevesO. Kamdem
I. KokonovN. Borisov
68′
K. IlievP. Atanasov
68′
Boris Dimitrov73′
A. TungarovI. Iliadis
75′
B. DimitrovK. Strinski
75′
77′
Everton BalaRildo
77′
M. SangareB. Rupanov
P. EjikeV. Tsekov Dimitrov
81′
89′
M. SoulaP. Myslovic
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal7
3Shots off Goal1
5Total Shots13
0Blocked Shots4
3Shots insidebox8
2Shots outsidebox5
17Fouls12
2Corner Kicks7
0Offsides2
28%Ball Possession72%
3Yellow Cards0
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
237Total passes614
179Passes accurate539
76%Passes %88%
0.67expected_goals2.50
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Montana je 6.65, v porovnaní s 7.17 u Levski Sofia. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Montana je A. Mrsulja (6.85), u Levski Sofia je to Everton Bala (7.54).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Montana prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 4 asistenciami, na čele s B. Dimitrov (4G). U Levski Sofia je to 31 gólov a 10 asistencií s lídrom Everton Bala (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Montana nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.63, zatiaľ čo Levski Sofia má 4 obrancov s priemerom 7.11. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Montana nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.67, oproti 5 u Levski Sofia s hodnotením 7.21. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Montana nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.63, v porovnaní s 1 u Levski Sofia s priemerom 7.52. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 74% u Montana a 83% u Levski Sofia. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Montana nazbierali v tejto sezóne 30 žltých kariet, v porovnaní s 36 u Levski Sofia. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Montana je 25.6 (najmladší: B. Dimitrov (21), najstarší: I. Kokonov (34)), zatiaľ čo Levski Sofia má priemer 26.5 (najmladší: S. Vutsov (23), najstarší: G. Kostadinov (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Montana majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 25 u Levski Sofia. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

MontanaSila pozíciíLevski Sofia
6.65
Ø Hodnotenie
7.17
6.69Brankár (1 v 1)6.90
0G 0A0G 0A
6.63Obranca (4 v 4)7.11
0G 2A7G 0A
6.67Záložník (4 v 5)7.21
1G 1A17G 8A
6.63Útočník (2 v 1)7.52
7G 1A7G 2A
Montana
30BrankárV. Simeonov6.7
15ObrancaC. Acheampong6.3
5ObrancaM. Mihaylov6.61A
20ObrancaA. Mrsulja6.8
25ObrancaS. James6.71A
18ZáložníkK. Iliev
23ZáložníkA. Tungarov6.71A
27ZáložníkT. Azevedo6.8
17ZáložníkI. Kokonov6.51G
7ÚtočníkB. Dimitrov6.54G1A
9ÚtočníkP. Ejike6.73G
Levski Sofia
92BrankárS. Vutsov6.9
31ObrancaN. Serafimov7.01G
50ObrancaK. Dimitrov7.22G
4ObrancaC. Makoun7.01G
3ObrancaMaicon7.23G
47ZáložníkA. Bouras7.31G
70ZáložníkG. Kostadinov6.81G
21ZáložníkA. Neves7.02A
22ZáložníkM. Soula7.33G5A
17ZáložníkEverton Bala7.512G1A
12ÚtočníkM. Sangare7.57G2A

Prehľad zápasu

Levski Sofia zdolal Montana 5:1. Zápas sa hral v First League 2025. Góly strelili: Everton Bala 11′, Everton Bala 17′, Maicon 25′, N. Serafimov 45′, B. Dimitrov 48′, M. Sangare 61′ (pen.). Bolo udelených 3 žltých kariet. Montana mal 28% držanie lopty, Levski Sofia mal 72%. Montana mal 5 striel (2 na bránu), Levski Sofia mal 13 (7 na bránu). Očakávané góly: Montana 0.67 — Levski Sofia 2.50. Montana urobil 5 striedaní, Levski Sofia urobil 5.

Rivalita od 2017

Montana vs Levski Sofia vzájomné výsledky

4 stretnutí
Montana
0
výhier
Remízy
0
Levski Sofia
4
výhier
Góly spolu
12 · 3.0/zápas
Obaja skórovali
0/4 · 0%
Nad 2,5
2/4 · 50%

Aktuálna forma

Montana

DDWDLL

Levski Sofia

WWDWDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026