Menu

Lokomotiv Sofia vs Septemvri Sofia

Stadion Lokomotiv, Sofia17. marca 2026 o 17:00
Domáci

Lokomotiv Sofia

30
Rozhodca: Stanimir Trenchev

Udalosti zápasu

Lokomotiv Sofia
Septemvri Sofia
Výkop
34′Valentine Ozornwafor
K. Stanoev

Penalty

36′
D. Yankov

asistencia: Caue Caruzo

45′
Polčas
46′
G. IvanovA. Abou
46′
S. StojanovicF. Mattoir
R. Bidounga

asistencia: K. Stanoev

49′
55′
N. FontaineF. Herard
Krasimir Stanoev57′
R. BidoungaI. Lagundzic
60′
S. DelevJ. Ibe
60′
Erol Dost66′
A. LyaskovD. Ali
68′
A. AralicaG. Minchev
69′
72′
B. FourrierE. Ribeiro
72′
Y. BaurenskiK. Kolev
E. DostS. Slavchev
78′
86′Ayoub Abou Oulam
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal1
4Shots off Goal1
14Total Shots3
3Blocked Shots1
11Shots insidebox1
3Shots outsidebox2
10Fouls5
7Corner Kicks1
2Offsides2
63%Ball Possession37%
2Yellow Cards1
1Red Cards1
2Goalkeeper Saves4
489Total passes303
421Passes accurate232
86%Passes %77%
2.36expected_goals0.20
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Lokomotiv Sofia je 6.94, v porovnaní s 6.77 u Septemvri Sofia. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Lokomotiv Sofia je S. Delev (7.36), u Septemvri Sofia je to N. Fontaine (7.11).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Lokomotiv Sofia prispeli v tejto sezóne 23 gólmi a 14 asistenciami, na čele s A. Aralica (7G). U Septemvri Sofia je to 12 gólov a 3 asistencií s lídrom B. Fourrier (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Lokomotiv Sofia nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.76, zatiaľ čo Septemvri Sofia má 4 obrancov s priemerom 6.79. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Lokomotiv Sofia nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.93, oproti 6 u Septemvri Sofia s hodnotením 6.70. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Lokomotiv Sofia nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 7.24, v porovnaní s 1 u Septemvri Sofia s priemerom 7.09. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Lokomotiv Sofia a 79% u Septemvri Sofia. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Lokomotiv Sofia nazbierali v tejto sezóne 48 žltých kariet, v porovnaní s 33 u Septemvri Sofia. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Lokomotiv Sofia je 27.9 (najmladší: N. Neychev (21), najstarší: S. Delev (36)), zatiaľ čo Septemvri Sofia má priemer 25.8 (najmladší: K. Onasci (19), najstarší: G. Ivanov (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Lokomotiv Sofia majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 21 u Septemvri Sofia. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Lokomotiv Sofia4-3-34-2-3-1Septemvri Sofia
GKDEFMIDFWD
99Velichk.22Daskalov91Bidounga42Neychev14Lyaskov5Dost31Stanoev64Yankov77Caruzo29Aralica7Delev12Krastev4Hristov15Ivkic26Ozornwa.3Wade13Onasci5Baurens.10Stojano.33Ivanov17Fontaine9Fourrier

Náhradníci

Tréner: Stanislav Genchev

Náhradníci

Tréner: Hristo Arangelov

Lokomotiv SofiaSila pozíciíSeptemvri Sofia
6.94
Ø Hodnotenie
6.77
7.14Brankár (1 v 0)
0G 0A
6.76Obranca (4 v 4)6.79
3G 1A0G 0A
6.93Záložník (4 v 6)6.70
8G 6A5G 3A
7.24Útočník (2 v 1)7.09
12G 7A7G 0A
Lokomotiv Sofia4-3-3
99BrankárM. Velichkov7.1
22ObrancaR. Daskalov6.8
91ObrancaR. Bidounga7.13G1A
42ObrancaN. Neychev6.5
14ObrancaA. Lyaskov6.6
5ZáložníkE. Dost6.94G2A
31ZáložníkK. Stanoev7.12G3A
64ZáložníkD. Yankov6.82G1A
77ZáložníkCaue Caruzo
29ÚtočníkA. Aralica7.17G2A
7ÚtočníkS. Delev7.45G5A
Septemvri Sofia4-2-3-1
4ObrancaM. Hristov6.8
15ObrancaD. Ivkic6.8
26ObrancaV. Ozornwafor6.8
3ObrancaS. Wade6.8
12ZáložníkN. Krastev6.4
13ZáložníkK. Onasci6.61G
5ZáložníkY. Baurenski6.7
10ZáložníkS. Stojanovic6.7
33ZáložníkG. Ivanov6.82A
17ZáložníkN. Fontaine7.14G1A
9ÚtočníkB. Fourrier7.17G

Prehľad zápasu

Lokomotiv Sofia zdolal Septemvri Sofia 3:0. Zápas sa hral v First League 2025. Góly strelili: K. Stanoev 36′ (pen.), D. Yankov 45′, R. Bidounga 49′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 2 červených kariet. Lokomotiv Sofia mal 63% držanie lopty, Septemvri Sofia mal 37%. Lokomotiv Sofia mal 14 striel (7 na bránu), Septemvri Sofia mal 3 (1 na bránu). Očakávané góly: Lokomotiv Sofia 2.36 — Septemvri Sofia 0.20. Lokomotiv Sofia urobil 5 striedaní, Septemvri Sofia urobil 5.

Rivalita od 2025

Lokomotiv Sofia vs Septemvri Sofia vzájomné výsledky

2 stretnutí
Lokomotiv Sofia
0
výhier
Remízy
1
Septemvri Sofia
1
výhier
Góly spolu
3 · 1.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 11 v 2026Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Lokomotiv Sofia

DWDLWL

Septemvri Sofia

DDDWDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 23. 3. 2026