Menu

Arda Kardzhali vs Ludogorets

Arena Arda, Kardzhali15. apríla 2026 o 19:30
10
Rozhodca: Ventsislav Mitrev

Udalosti zápasu

Arda Kardzhali
Ludogorets
Výkop
D. Velkovski

asistencia: A. Kabov

4′
11′Anton Nedyalkov
Polčas
S. YuseinD. Idowu
57′
66′Petar Stanić
68′
D. DuarteRwan Cruz
70′
J. AnderssonSon
A. KabovB. Karagaren
73′
W. SamakePatrick Luan
79′
A. VutovV. Velev
79′
Gustavo CascardoE. Viyachki
80′
80′
Pedro NaressiF. Kaloc
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal4
3Shots off Goal5
9Total Shots19
3Blocked Shots7
5Shots insidebox11
4Shots outsidebox8
11Fouls9
1Corner Kicks9
2Offsides1
30%Ball Possession70%
1Yellow Cards5
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves2
196Total passes648
140Passes accurate552
71%Passes %85%
0.35expected_goals2.19
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Arda Kardzhali je 6.97, v porovnaní s 7.16 u Ludogorets. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Arda Kardzhali je A. Gospodinov (7.23), u Ludogorets je to P. Stanic (7.58).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Arda Kardzhali prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 9 asistenciami, na čele s A. Vutov (5G). U Ludogorets je to 35 gólov a 18 asistencií s lídrom I. Chochev (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Arda Kardzhali nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.03, zatiaľ čo Ludogorets má 4 obrancov s priemerom 7.00. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Arda Kardzhali nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.89, oproti 5 u Ludogorets s hodnotením 7.32. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Arda Kardzhali nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.89, v porovnaní s 1 u Ludogorets s priemerom 7.15. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 78% u Arda Kardzhali a 86% u Ludogorets. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Arda Kardzhali nazbierali v tejto sezóne 36 žltých kariet, v porovnaní s 33 u Ludogorets. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Arda Kardzhali je 27.9 (najmladší: W. Samake (21), najstarší: P. Krachunov (36)), zatiaľ čo Ludogorets má priemer 27.7 (najmladší: Erick Marcus (21), najstarší: A. Nedyalkov (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Arda Kardzhali majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 23 u Ludogorets. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Arda Kardzhali4-4-24-2-3-1Ludogorets
GKDEFMIDFWD
1Gospodi.2Cascardo93Eboa6Krachun.35Velkovs.10Kovachev18Huseynov20Yusein8Kabov39Vutov30Samake39Bonmann2Anderss.15Kurtulus24Verdon3Nedyalk.30Naressi23Duarte77Marcus14Stanic18Chochev9Duah

Náhradníci

Tréner: Blagov Tunchev Aleksander

Náhradníci

Tréner: Per-Mathias Hogmo

Arda KardzhaliSila pozíciíLudogorets
6.97
Ø Hodnotenie
7.16
7.23Brankár (1 v 1)7.04
0G 0A0G 0A
7.03Obranca (4 v 4)7.00
5G 2A3G 3A
6.89Záložník (4 v 5)7.32
3G 6A24G 14A
6.89Útočník (2 v 1)7.15
7G 1A8G 1A
Arda Kardzhali4-4-2
1BrankárA. Gospodinov7.2
2ObrancaGustavo Cascardo7.11G2A
93ObrancaF. Eboa7.11G
6ObrancaP. Krachunov7.0
35ObrancaD. Velkovski6.93G
10ZáložníkS. Kovachev6.81G3A
18ZáložníkC. Huseynov7.0
20ZáložníkS. Yusein6.91G1A
8ZáložníkA. Kabov6.91G2A
39ÚtočníkA. Vutov7.05G1A
30ÚtočníkW. Samake6.82G
Ludogorets4-2-3-1
39BrankárH. Bonmann7.0
2ObrancaJ. Andersson7.01G1A
15ObrancaE. Kurtulus6.7
24ObrancaO. Verdon7.32G
3ObrancaA. Nedyalkov7.02A
30ZáložníkPedro Naressi7.11A
23ZáložníkD. Duarte7.11G1A
77ZáložníkErick Marcus7.44G3A
14ZáložníkP. Stanic7.67G7A
18ZáložníkI. Chochev7.512G2A
9ÚtočníkK. Duah7.28G1A

Prehľad zápasu

Arda Kardzhali zdolal Ludogorets 1:0. Zápas sa hral v First League 2025. Góly strelili: D. Velkovski 4′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Arda Kardzhali mal 30% držanie lopty, Ludogorets mal 70%. Arda Kardzhali mal 9 striel (3 na bránu), Ludogorets mal 19 (4 na bránu). Očakávané góly: Arda Kardzhali 0.35 — Ludogorets 2.19. Arda Kardzhali urobil 5 striedaní, Ludogorets urobil 3.

Rivalita od 2019

Arda Kardzhali vs Ludogorets vzájomné výsledky

16 stretnutí
Arda Kardzhali
1
výhier
Remízy
6
Ludogorets
9
výhier
Góly spolu
51 · 3.2/zápas
Obaja skórovali
10/16 · 63%
Nad 2,5
9/16 · 56%

Aktuálna forma

Arda Kardzhali

DDLLWL

Ludogorets

LDLLLD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026