Menu

Cska Sofia vs Levski Sofia

National Stadium Vasil Levski, Sofia13. apríla 2026 o 15:00
Domáci

CSKA Sofia

11

Udalosti zápasu

CSKA Sofia
Levski Sofia
Výkop
Polčas
62′
A. NevesJ. Perea
A. PiedrahitaLeo Pereira
65′
71′
J. Perea

asistencia: C. Makoun

74′
G. KostadinovG. Trdin
74′
A. Oko-FlexM. Soula
A. MartinoL. Godoy
76′
78′Akram Bouras
P. PanayotovI. Solet
84′
87′
Everton BalaO. Kamdem
L. Godoy
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal2
0Shots off Goal4
6Total Shots7
4Blocked Shots1
2Shots insidebox5
4Shots outsidebox2
16Fouls10
5Corner Kicks5
1Offsides0
56%Ball Possession44%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
326Total passes270
264Passes accurate217
81%Passes %80%
0.24expected_goals1.35
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy CSKA Sofia je 6.97, v porovnaní s 7.11 u Levski Sofia. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč CSKA Sofia je F. Rodriguez (7.20), u Levski Sofia je to Everton Bala (7.54).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky CSKA Sofia prispeli v tejto sezóne 10 gólmi a 4 asistenciami, na čele s I. Pittas (4G). U Levski Sofia je to 22 gólov a 8 asistencií s lídrom Everton Bala (12G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

CSKA Sofia nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.00, zatiaľ čo Levski Sofia má 4 obrancov s priemerom 7.14. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

CSKA Sofia nasadzuje 6 stredopoliarov s priemerom 6.95, oproti 4 u Levski Sofia s hodnotením 7.04. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

CSKA Sofia nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.97, v porovnaní s 2 u Levski Sofia s priemerom 7.29. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 81% u CSKA Sofia a 86% u Levski Sofia. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu CSKA Sofia nazbierali v tejto sezóne 27 žltých kariet, v porovnaní s 22 u Levski Sofia. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky CSKA Sofia je 24.8 (najmladší: P. Panayotov (20), najstarší: I. Pittas (29)), zatiaľ čo Levski Sofia má priemer 26.5 (najmladší: S. Vutsov (23), najstarší: G. Kostadinov (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu CSKA Sofia majú priemerne 21 ligových štartov, oproti 22 u Levski Sofia. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

CSKA Sofia4-4-24-4-2Levski Sofia
GKDEFMIDFWD
21Lapoukh.2Pastor14Ivanov32Rodrigu.17Martino11Brahimi10Ebong30Panayot.77Piedrah.99Eto'o28Pittas92Vutsov31Serafim.50Dimitrov6Vulikic4Makoun21Neves47Bouras70Kostadi.99Kirilov11Oko-Flex17Bala

Náhradníci

Tréner: Hristo Yanev

Náhradníci

Tréner: Julio Velazquez

CSKA SofiaSila pozíciíLevski Sofia
6.97
Ø Hodnotenie
7.11
Brankár (0 v 1)6.90
0G 0A
7.00Obranca (4 v 4)7.14
0G 2A4G 0A
6.95Záložník (6 v 4)7.04
6G 2A4G 6A
6.97Útočník (1 v 2)7.29
4G 0A14G 2A
CSKA Sofia4-4-2
2ObrancaPastor7.02A
14ObrancaT. Ivanov6.9
32ObrancaF. Rodriguez7.2
17ObrancaA. Martino7.0
21ZáložníkF. Lapoukhov
11ZáložníkM. Brahimi6.91G1A
10ZáložníkM. Ebong6.92G
30ZáložníkP. Panayotov6.91G1A
77ZáložníkA. Piedrahita7.12G
99ZáložníkJ. Eto'o
28ÚtočníkI. Pittas7.04G
Levski Sofia4-4-2
92BrankárS. Vutsov6.9
31ObrancaN. Serafimov7.01G
50ObrancaK. Dimitrov7.22G
6ObrancaS. Vulikic7.3
4ObrancaC. Makoun7.01G
21ZáložníkA. Neves7.02A
47ZáložníkA. Bouras7.31G
70ZáložníkG. Kostadinov6.81G
99ZáložníkR. Kirilov6.92G4A
11ÚtočníkA. Oko-Flex7.02G1A
17ÚtočníkEverton Bala7.512G1A

Prehľad zápasu

CSKA Sofia a Levski Sofia remizovali 1:1. Zápas sa hral v First League 2025. Góly strelili: J. Perea 71′, L. Godoy 90′. Bolo udelených 2 žltých kariet. CSKA Sofia mal 56% držanie lopty, Levski Sofia mal 44%. CSKA Sofia mal 6 striel (2 na bránu), Levski Sofia mal 7 (2 na bránu). Očakávané góly: CSKA Sofia 0.24 — Levski Sofia 1.35. CSKA Sofia urobil 3 striedaní, Levski Sofia urobil 4.

Rivalita od 2018

CSKA Sofia vs Levski Sofia vzájomné výsledky

25 stretnutí
CSKA Sofia
8
výhier
Remízy
10
Levski Sofia
7
výhier
Góly spolu
49 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
8/25 · 32%
Nad 2,5
7/25 · 28%

Aktuálna forma

CSKA Sofia

WDLWDW

Levski Sofia

WWDWDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026