Menu

Carl Zeiss Jena W vs Vfl Wolfsburg W

Ernst Abbe Sportfeld, Jena18. marca 2026 o 18:00

Udalosti zápasu

Carl Zeiss Jena W
VfL Wolfsburg W
Výkop
Nike Herrmann6′
23′
A. Popp

asistencia: E. Peddemors

36′
C. Zicai
Polčas
N. GentileI. Jaron
46′
S. HaeringM. Reuter
46′
46′
A. PoppJ. Minge
R. TietzO. Alcaide
59′
63′
E. PeddemorsS. Huth
63′
L. BeerensteynA. Kerim-Lindland
A. J. Bonsu KyerewaaN. Juckel
69′
71′
V. EndemannC. Dijkstra
N. HerrmannH. Borner
81′
83′
J. PujolsJ. Levels
86′Caitlin Dijkstra
Riadny čas

Štatistiky zápasu

0Shots on Goal9
2Shots off Goal5
2Total Shots19
0Blocked Shots5
1Shots insidebox10
1Shots outsidebox9
12Fouls11
0Corner Kicks4
3Offsides0
24%Ball Possession76%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
7Goalkeeper Saves0
231Total passes762
122Passes accurate661
53%Passes %87%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Carl Zeiss Jena W je 6.70, v porovnaní s 7.03 u VfL Wolfsburg W. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Carl Zeiss Jena W je J. Janning (7.12), u VfL Wolfsburg W je to A. Popp (7.35).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Carl Zeiss Jena W prispeli v tejto sezóne 2 gólmi a 4 asistenciami, na čele s A. J. Bonsu Kyerewaa (1G). U VfL Wolfsburg W je to 17 gólov a 8 asistencií s lídrom A. Popp (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Carl Zeiss Jena W nasadzuje 1 obrancov s priemerným hodnotením 6.70, zatiaľ čo VfL Wolfsburg W má 4 obrancov s priemerom 6.95. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Carl Zeiss Jena W nasadzuje 8 stredopoliarov s priemerom 6.57, oproti 5 u VfL Wolfsburg W s hodnotením 7.09. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Carl Zeiss Jena W nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.64, v porovnaní s 1 u VfL Wolfsburg W s priemerom 6.83. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 60% u Carl Zeiss Jena W a 77% u VfL Wolfsburg W. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Carl Zeiss Jena W nazbierali v tejto sezóne 18 žltých kariet, v porovnaní s 13 u VfL Wolfsburg W. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Carl Zeiss Jena W je 21.2 (najmladší: F. S. Strasser (18), najstarší: A. J. Bonsu Kyerewaa (26)), zatiaľ čo VfL Wolfsburg W má priemer 26.7 (najmladší: J. Pujols (20), najstarší: A. Popp (34)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Carl Zeiss Jena W majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 16 u VfL Wolfsburg W. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Carl Zeiss Jena W4-4-24-1-4-1VfL Wolfsburg W
GKDEFMIDFWD
1Janning27Mummert8Strasser3Ihlenbu.20Schmid23Kyerewaa28Reske6Herrmann5Haering17Tietz25Gentile21Tufekov.2Bjelde24Wedemey.20Bergsva.33Pujols18Kielland28Zicai5Peddemo.11Popp25Endemann9Beerens.

Náhradníci

Tréner: Florian Kastner

Náhradníci

Tréner: Stephan Lerch

Carl Zeiss Jena WSila pozíciíVfL Wolfsburg W
6.70
Ø Hodnotenie
7.03
7.12Brankár (1 v 1)7.30
0G 0A0G 0A
6.70Obranca (1 v 4)6.95
0G 0A0G 0A
6.57Záložník (8 v 5)7.09
1G 2A13G 8A
6.64Útočník (1 v 1)6.83
1G 2A4G 0A
Carl Zeiss Jena W4-4-2
1BrankárJ. Janning7.1
8ObrancaF. S. Strasser6.7
27ZáložníkG. Mummert
3ZáložníkT. Ihlenburg
20ZáložníkS. Schmid
23ZáložníkA. J. Bonsu Kyerewaa6.71G
28ZáložníkE. Reske6.51A
6ZáložníkN. Herrmann
5ZáložníkS. Haering6.61A
25ZáložníkN. Gentile
17ÚtočníkR. Tietz6.61G2A
VfL Wolfsburg W4-1-4-1
21BrankárM. Tufekovic7.3
2ObrancaT. Bjelde6.9
24ObrancaM. Wedemeyer7.0
20ObrancaG. Bergsvand7.2
33ObrancaJ. Pujols6.6
18ZáložníkJ. Kielland
28ZáložníkC. Zicai7.23G1A
5ZáložníkE. Peddemors6.71G1A
11ZáložníkA. Popp7.36G3A
25ZáložníkV. Endemann7.23G3A
9ÚtočníkL. Beerensteyn6.84G

Prehľad zápasu

VfL Wolfsburg W zdolal Carl Zeiss Jena W 2:0. Zápas sa hral v Frauen Bundesliga 2025. Góly strelili: A. Popp 23′, C. Zicai 36′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Carl Zeiss Jena W mal 24% držanie lopty, VfL Wolfsburg W mal 76%. Carl Zeiss Jena W mal 2 striel (0 na bránu), VfL Wolfsburg W mal 19 (9 na bránu). Carl Zeiss Jena W urobil 5 striedaní, VfL Wolfsburg W urobil 5.

Rivalita od 2021

Carl Zeiss Jena W vs VfL Wolfsburg W vzájomné výsledky

5 stretnutí
Carl Zeiss Jena W
0
výhier
Remízy
0
VfL Wolfsburg W
5
výhier
Góly spolu
24 · 4.8/zápas
Obaja skórovali
2/5 · 40%
Nad 2,5
4/5 · 80%

Aktuálna forma

Carl Zeiss Jena W

LLDDLL

VfL Wolfsburg W

WLDDLD

Predpoveď zápasu

Carl Zeiss Jena W

0%

Výhra domácich

 

50%

Remíza

VfL Wolfsburg W

50%

Výhra hostí

Odporúčanie modelu

Combo Winner : VfL Wolfsburg W and +2.5 goals

29%Forma71%
36%Útok64%
32%Obrana68%
0%Vzájomné zápasy100%
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026