Menu

Jamshedpur vs Minerva Punjab

JRD Tata Sports Complex, Jamshedpur21. februára 2026 o 15:00
Domáci

Jamshedpur

10
Rozhodca: Surojit Das

Udalosti zápasu

Jamshedpur
Minerva Punjab
Výkop
Polčas
Pronay Halder50′
60′
M. Suhail FP. Rebello
60′
S. ZeljkovicB. Osuji
N. StojanovicR. Tachikawa
67′
R. DasV. Barretto
67′
67′
S. B. SinghM. Kipgen
V. Barretto
78′
81′Bijoy Varghese
85′
R. ShabongL. Augustine
Mark Zothanpuia87′
M. ZothanpuiaS. Golui
87′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

1Shots on Goal2
3Shots off Goal3
4Total Shots8
0Blocked Shots3
2Shots insidebox6
2Shots outsidebox2
14Fouls12
4Corner Kicks5
7Offsides3
46%Ball Possession54%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves0
294Total passes339
187Passes accurate234
64%Passes %69%
0.66expected_goals0.50
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Jamshedpur je 6.92, v porovnaní s 6.87 u Minerva Punjab. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Jamshedpur je M. Talal (7.73), u Minerva Punjab je to Dani Ramirez (7.30).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Jamshedpur prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 9 asistenciami, na čele s S. Eze (2G). U Minerva Punjab je to 10 gólov a 4 asistencií s lídrom N. Effiong (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Jamshedpur nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.88, zatiaľ čo Minerva Punjab má 3 obrancov s priemerom 6.76. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Jamshedpur nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.98, oproti 6 u Minerva Punjab s hodnotením 6.98. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Jamshedpur nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.96, v porovnaní s 1 u Minerva Punjab s priemerom 7.24. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 73% u Jamshedpur a 74% u Minerva Punjab. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Jamshedpur nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 7 u Minerva Punjab. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Jamshedpur je 28.7 (najmladší: M. K. Sanan (21), najstarší: P. Chaudhari (36)), zatiaľ čo Minerva Punjab má priemer 27.3 (najmladší: M. Suhail F (19), najstarší: P. Santos (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Jamshedpur majú priemerne 10 ligových štartov, oproti 8 u Minerva Punjab. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Jamshedpur4-2-3-14-2-3-1Minerva Punjab
GKDEFMIDFWD
1Gomes77Barla4Chaudha.66Eze88Zothanp.21Stojano.14Halder18Das10Talal11Sanan54Bouli13Singh12Lhungdim3Varghese27Santos2Uvais8Zeljkov.6Shabong23Singh10Ramirez17F9Effiong

Náhradníci

Tréner: Steven Dias

Náhradníci

Tréner: Panagiotis Dilmperis

JamshedpurSila pozíciíMinerva Punjab
6.92
Ø Hodnotenie
6.87
6.79Brankár (1 v 1)6.58
0G 0A0G 0A
6.88Obranca (4 v 3)6.76
2G 2A0G 0A
6.98Záložník (5 v 6)6.98
7G 6A3G 3A
6.96Útočník (1 v 1)7.24
2G 1A7G 1A
Jamshedpur4-2-3-1
1BrankárA. Gomes6.8
77ObrancaN. Barla7.02A
4ObrancaP. Chaudhari6.7
66ObrancaS. Eze7.12G
88ObrancaM. Zothanpuia6.7
21ZáložníkN. Stojanovic7.02G1A
14ZáložníkP. Halder6.81A
18ZáložníkR. Das6.51G1A
10ZáložníkM. Talal7.72G3A
11ZáložníkM. K. Sanan6.82G
54ÚtočníkR. Messi Bouli7.02G1A
Minerva Punjab4-2-3-1
13BrankárA. Singh6.6
3ObrancaB. Varghese6.8
27ObrancaP. Santos6.7
2ObrancaM. Uvais6.8
12ZáložníkK. Lhungdim
8ZáložníkS. Zeljkovic
6ZáložníkR. Shabong
23ZáložníkS. B. Singh
10ZáložníkDani Ramirez7.33G2A
17ZáložníkM. Suhail F6.71A
9ÚtočníkN. Effiong7.27G1A

Prehľad zápasu

Jamshedpur zdolal Minerva Punjab 1:0. Zápas sa hral v Indian Super League 2025. Góly strelili: V. Barretto 78′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Jamshedpur mal 46% držanie lopty, Minerva Punjab mal 54%. Jamshedpur mal 4 striel (1 na bránu), Minerva Punjab mal 8 (2 na bránu). Očakávané góly: Jamshedpur 0.66 — Minerva Punjab 0.50. Jamshedpur urobil 3 striedaní, Minerva Punjab urobil 4.

Rivalita od 2023

Jamshedpur vs Minerva Punjab vzájomné výsledky

4 stretnutí
Jamshedpur
3
výhier
Remízy
1
Minerva Punjab
0
výhier
Góly spolu
10 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
2/4 · 50%
Nad 2,5
3/4 · 75%

Aktuálna forma

Jamshedpur

WWLDDD

Minerva Punjab

DWLWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026