Menu

Avispa Fukuoka vs Shonan Bellmare

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Best Denki Stadium, Fukuoka9. marca 2024 o 07:00
Domáci

Avispa Fukuoka

11
Hostia

Shonan Bellmare

Rozhodca: Y. Imamura

Udalosti zápasu

Avispa Fukuoka
Shonan Bellmare
Výkop
Wellington Tanque

asistencia: K. Konno

6′
13′
M. Ikeda
Hiroyuki Mae15′
38′Kazunari Ono
Polčas
H. MaeD. Matsuoka
78′
78′
A. SuzukiS. Fukuda
78′
M. IkedaJ. Suzuki
K. KonnoT. Kanamori
79′
85′Junnosuke Suzuki
I. OdaM. Kamekawa
85′
85′
T. HiraokaH. Abe
Wellington TanqueR. Tsuruno
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

10Shots on Goal4
6Shots off Goal4
20Total Shots9
4Blocked Shots1
11Shots insidebox7
9Shots outsidebox2
18Fouls11
8Corner Kicks6
1Offsides1
43%Ball Possession57%
1Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves9
339Total passes470
213Passes accurate363
63%Passes %77%
0.99expected_goals1.45

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Avispa Fukuoka je 6.84, v porovnaní s 6.79 u Shonan Bellmare. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Avispa Fukuoka je T. Nagaishi (7.08), u Shonan Bellmare je to A. Suzuki (7.07).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Avispa Fukuoka prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 7 asistenciami, na čele s K. Konno (3G). U Shonan Bellmare je to 18 gólov a 7 asistencií s lídrom A. Suzuki (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Avispa Fukuoka nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.96, zatiaľ čo Shonan Bellmare má 3 obrancov s priemerom 6.75. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Avispa Fukuoka nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.72, oproti 5 u Shonan Bellmare s hodnotením 6.82. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Avispa Fukuoka nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.79, v porovnaní s 2 u Shonan Bellmare s priemerom 6.81. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 42% u Avispa Fukuoka a 46% u Shonan Bellmare. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Avispa Fukuoka nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 15 u Shonan Bellmare. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Avispa Fukuoka je 29.0 (najmladší: M. Shigemi (24), najstarší: Wellington Tanque (37)), zatiaľ čo Shonan Bellmare má priemer 30.1 (najmladší: A. Suzuki (22), najstarší: K. Oiwa (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Avispa Fukuoka majú priemerne 20 ligových štartov, oproti 23 u Shonan Bellmare. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Avispa Fukuoka3-4-2-13-1-4-2Shonan Bellmare
GKDEFMIDFWD
1Nagaishi4Inoue3Nara37Tashiro16Oda6Mae30Shigemi29Maejima8Konno18Iwasaki17Tanque23Tomii22Oiwa47Min-Tae8Ohno5Tanaka37Suzuki18Ikeda13Hiraoka2Sugioka11Lukian29Suzuki

Náhradníci

Tréner: S. Hasebe

Náhradníci

Tréner: S. Yamaguchi

Avispa FukuokaSila pozíciíShonan Bellmare
6.84
Ø Hodnotenie
6.79
7.08Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.96Obranca (3 v 3)6.75
1G 1A1G 0A
6.72Záložník (4 v 5)6.82
1G 3A7G 3A
6.79Útočník (3 v 2)6.81
6G 3A10G 4A
Avispa Fukuoka3-4-2-1
1BrankárT. Nagaishi7.1
4ObrancaS. Inoue
3ObrancaT. Nara7.0
37ObrancaM. Tashiro6.91G1A
16ZáložníkI. Oda6.6
6ZáložníkH. Mae
30ZáložníkM. Shigemi6.71G1A
29ZáložníkY. Maejima6.82A
8ÚtočníkK. Konno6.93G
18ÚtočníkY. Iwasaki6.61G2A
17ÚtočníkWellington Tanque6.92G1A
Shonan Bellmare3-1-4-2
23BrankárD. Tomii
22ObrancaK. Oiwa6.71G
47ObrancaKim Min-Tae7.0
8ObrancaK. Ohno6.6
5ZáložníkS. Tanaka
37ZáložníkY. Suzuki7.02G1A
18ZáložníkM. Ikeda6.61G1A
13ZáložníkT. Hiraoka6.84G1A
2ZáložníkD. Sugioka
11ÚtočníkLukian6.51G
29ÚtočníkA. Suzuki7.19G4A

Prehľad zápasu

Avispa Fukuoka a Shonan Bellmare remizovali 1:1. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: Wellington Tanque 6′, M. Ikeda 13′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Avispa Fukuoka mal 43% držanie lopty, Shonan Bellmare mal 57%. Avispa Fukuoka mal 20 striel (10 na bránu), Shonan Bellmare mal 9 (4 na bránu). Očakávané góly: Avispa Fukuoka 0.99 — Shonan Bellmare 1.45. Avispa Fukuoka urobil 4 striedaní, Shonan Bellmare urobil 3.

Rivalita od 2025

Avispa Fukuoka vs Shonan Bellmare vzájomné výsledky

2 stretnutí
Avispa Fukuoka
1
výhier
Remízy
1
Shonan Bellmare
0
výhier
Góly spolu
1 · 0.5/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 10 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Avispa Fukuoka

LWDWDW

Shonan Bellmare

LWWLDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026