Menu

Kawasaki Frontale vs Kyoto Sanga

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Uvance Todoroki Stadium by Fujitsu, Kawasaki9. marca 2024 o 08:00
Rozhodca: L. Smith

Udalosti zápasu

Kawasaki Frontale
Kyoto Sanga
Výkop
VAR
9′Goal cancelled
22′Daiki Kaneko
26′Sota Kawasaki
Sota Miura36′
Polčas
46′
S. HiragaMarco Túlio
64′
Y. MisaoK. Sato
65′
S. Kawasaki
S. YamadaY. Kobayashi
70′
MarcinhoD. Tono
70′
T. SekoY. Segawa
79′
Y. WakizakaA. Sasaki
79′
Asahi Sasaki80′
A. IenagaB. Gomis
84′
Goal cancelled90+2′
VAR
90+7′
Marco TúlioK. Ichimi
90+3′
Y. ToyokawaT. Miyayoshi
90+7′
T. MatsudaS. Fukuoka
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal4
5Shots off Goal3
11Total Shots9
2Blocked Shots2
8Shots insidebox7
3Shots outsidebox2
9Fouls12
7Corner Kicks2
5Offsides0
65%Ball Possession35%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
567Total passes313
469Passes accurate218
83%Passes %70%
1.40expected_goals1.40

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Kawasaki Frontale je 6.96, v porovnaní s 6.78 u Kyoto Sanga. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Kawasaki Frontale je S. Miura (7.21), u Kyoto Sanga je to T. Hara (7.19).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Kawasaki Frontale prispeli v tejto sezóne 21 gólmi a 22 asistenciami, na čele s Y. Wakizaka (7G). U Kyoto Sanga je to 16 gólov a 15 asistencií s lídrom T. Hara (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Kawasaki Frontale nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.00, zatiaľ čo Kyoto Sanga má 4 obrancov s priemerom 6.69. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Kawasaki Frontale nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.12, oproti 3 u Kyoto Sanga s hodnotením 6.87. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Kawasaki Frontale nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.82, v porovnaní s 3 u Kyoto Sanga s priemerom 6.93. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 46% u Kawasaki Frontale a —% u Kyoto Sanga. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Kawasaki Frontale nazbierali v tejto sezóne 21 žltých kariet, v porovnaní s 9 u Kyoto Sanga. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Kawasaki Frontale je 30.0 (najmladší: S. Miura (25), najstarší: A. Ienaga (39)), zatiaľ čo Kyoto Sanga má priemer 26.3 (najmladší: S. Hiraga (20), najstarší: Gu Sung-Yun (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Kawasaki Frontale majú priemerne 30 ligových štartov, oproti 17 u Kyoto Sanga. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Kawasaki Frontale4-3-34-3-3Kyoto Sanga
GKDEFMIDFWD
99Kamifuk.8Tachiba.3Ominami35Maruyama13Miura14Wakizaka77Yamamoto16Seko41Ienaga20Yamada23Marcinho94Sung-Yun2Fukuda5Tawiah3Asada6Misao7Kawasaki19Kaneko18Matsuda23Toyokawa14Hara31Hiraga

Náhradníci

Tréner: T. Oniki

Náhradníci

Tréner: Cho Kwi-Jae

Kawasaki FrontaleSila pozíciíKyoto Sanga
6.96
Ø Hodnotenie
6.78
Brankár (1 v 1)6.55
0G 0A0G 0A
7.00Obranca (4 v 4)6.69
1G 7A3G 1A
7.12Záložník (3 v 3)6.87
11G 10A7G 4A
6.82Útočník (3 v 3)6.93
9G 5A6G 10A
Kawasaki Frontale4-3-3
99BrankárN. Kamifukumoto
8ObrancaK. Tachibanada6.81G
3ObrancaT. Ominami
35ObrancaY. Maruyama7.01A
13ObrancaS. Miura7.26A
14ZáložníkY. Wakizaka7.17G7A
77ZáložníkY. Yamamoto7.14G3A
16ZáložníkT. Seko
41ÚtočníkA. Ienaga6.91G1A
20ÚtočníkS. Yamada6.72G1A
23ÚtočníkMarcinho6.86G3A
Kyoto Sanga4-3-3
94BrankárGu Sung-Yun6.5
2ObrancaS. Fukuda6.83G1A
5ObrancaH. Tawiah6.8
3ObrancaS. Asada6.5
6ObrancaY. Misao
7ZáložníkS. Kawasaki7.04G1A
19ZáložníkD. Kaneko
18ZáložníkT. Matsuda6.83G3A
23ÚtočníkY. Toyokawa
14ÚtočníkT. Hara7.25G10A
31ÚtočníkS. Hiraga6.71G

Prehľad zápasu

Kyoto Sanga zdolal Kawasaki Frontale 1:0. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: S. Kawasaki 65′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Kawasaki Frontale mal 65% držanie lopty, Kyoto Sanga mal 35%. Kawasaki Frontale mal 11 striel (4 na bránu), Kyoto Sanga mal 9 (4 na bránu). Očakávané góly: Kawasaki Frontale 1.40 — Kyoto Sanga 1.40. Kawasaki Frontale urobil 5 striedaní, Kyoto Sanga urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Sota Kawasaki 9′), Goal cancelled (Yu Kobayashi 90′).

Rivalita od 2015

Kawasaki Frontale vs Kyoto Sanga vzájomné výsledky

8 stretnutí
Kawasaki Frontale
3
výhier
Remízy
3
Kyoto Sanga
2
výhier
Góly spolu
20 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
4/8 · 50%
Nad 2,5
3/8 · 38%

Aktuálna forma

Kawasaki Frontale

LLDLWL

Kyoto Sanga

WWLDDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026