Menu

Kawasaki Frontale vs Fc Tokyo

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Uvance Todoroki Stadium by Fujitsu, Kawasaki30. marca 2024 o 07:00
30
Hostia

FC Tokyo

Rozhodca: M. Ueda

Udalosti zápasu

Kawasaki Frontale
FC Tokyo
Výkop
26′Yasuki Kimoto
Y. Wakizaka
34′
Polčas
64′
R. ArakiDiego Oliveira
64′
K. MatsukiT. Ogashiwa
64′
K. EndoJája Silva
Y. SegawaA. Sasaki
65′
75′
T. NakagawaT. Nozawa
D. TonoH. Yamauchi
82′
ErisonS. Yamada
82′
83′
Y. KimotoH. Nakamura
S. Yamada

asistencia: H. Yamauchi

83′
Y. WakizakaY. Yamamoto
90+4′
A. IenagaY. Kobayashi
90+5′
K. Tachibanada

asistencia: T. Seko

90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal1
8Shots off Goal3
20Total Shots5
6Blocked Shots1
11Shots insidebox0
9Shots outsidebox5
16Fouls17
5Corner Kicks4
3Offsides3
50%Ball Possession50%
0Yellow Cards1
0Red Cards1
1Goalkeeper Saves3
431Total passes429
361Passes accurate347
84%Passes %81%
2.13expected_goals0.05

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Kawasaki Frontale je 6.95, v porovnaní s 6.89 u FC Tokyo. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Kawasaki Frontale je S. Miura (7.21), u FC Tokyo je to K. Endo (7.12).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Kawasaki Frontale prispeli v tejto sezóne 24 gólmi a 18 asistenciami, na čele s Erison (12G). U FC Tokyo je to 11 gólov a 8 asistencií s lídrom K. Endo (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Kawasaki Frontale nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.98, zatiaľ čo FC Tokyo má 4 obrancov s priemerom 6.86. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Kawasaki Frontale nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.94, oproti 3 u FC Tokyo s hodnotením 6.93. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Kawasaki Frontale nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.03, v porovnaní s 3 u FC Tokyo s priemerom 6.92. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 51% u Kawasaki Frontale a 43% u FC Tokyo. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Kawasaki Frontale nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 17 u FC Tokyo. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Kawasaki Frontale je 30.0 (najmladší: K. Takai (21), najstarší: Jung Sung-Ryong (40)), zatiaľ čo FC Tokyo má priemer 30.9 (najmladší: K. Bangnagande (24), najstarší: Y. Nagatomo (39)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Kawasaki Frontale majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 21 u FC Tokyo. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Kawasaki Frontale4-3-34-3-3FC Tokyo
GKDEFMIDFWD
1Sung-Ry.30Segawa4Jesiel2Takai13Miura14Wakizaka8Tachiba.16Seko41Ienaga9Erison17Tono13Hatano5Nagatomo4Kimoto3Morishi.49Bangnag.8Ko7Matsuki37Koizumi39Nakagawa71Araki22Endo

Náhradníci

Tréner: T. Oniki

Náhradníci

Tréner: P. Cklamovski

Kawasaki FrontaleSila pozíciíFC Tokyo
6.95
Ø Hodnotenie
6.89
6.65Brankár (1 v 1)6.91
0G 0A0G 0A
6.98Obranca (4 v 4)6.86
3G 7A1G 2A
6.94Záložník (3 v 3)6.93
8G 7A3G 6A
7.03Útočník (3 v 3)6.92
13G 4A7G 0A
Kawasaki Frontale4-3-3
1BrankárJung Sung-Ryong6.7
30ObrancaY. Segawa6.91G1A
4ObrancaJesiel6.7
2ObrancaK. Takai7.12G
13ObrancaS. Miura7.26A
14ZáložníkY. Wakizaka7.17G7A
8ZáložníkK. Tachibanada6.81G
16ZáložníkT. Seko
41ÚtočníkA. Ienaga6.91G1A
9ÚtočníkErison7.112G3A
17ÚtočníkD. Tono
FC Tokyo4-3-3
13BrankárG. Hatano6.9
5ObrancaY. Nagatomo6.72A
4ObrancaY. Kimoto6.9
3ObrancaM. Morishige7.11G
49ObrancaK. Bangnagande6.7
8ZáložníkT. Ko7.12G4A
7ZáložníkK. Matsuki
37ZáložníkK. Koizumi6.81G2A
39ÚtočníkT. Nakagawa6.72G
71ÚtočníkR. Araki
22ÚtočníkK. Endo7.15G

Prehľad zápasu

Kawasaki Frontale zdolal FC Tokyo 3:0. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: Y. Wakizaka 34′, S. Yamada 83′, K. Tachibanada 90′. Bolo udelených 1 žltých kariet, 1 červených kariet. Kawasaki Frontale mal 50% držanie lopty, FC Tokyo mal 50%. Kawasaki Frontale mal 20 striel (6 na bránu), FC Tokyo mal 5 (1 na bránu). Očakávané góly: Kawasaki Frontale 2.13 — FC Tokyo 0.05. Kawasaki Frontale urobil 5 striedaní, FC Tokyo urobil 5.

Rivalita od 2025

Kawasaki Frontale vs FC Tokyo vzájomné výsledky

2 stretnutí
Kawasaki Frontale
1
výhier
Remízy
0
FC Tokyo
1
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 03 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Kawasaki Frontale

LLDLWL

FC Tokyo

DDLWWD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026