Menu

Albirex Niigata vs Cerezo Osaka

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Denka Big Swan Stadium, Niigata7. apríla 2024 o 07:00
01
Rozhodca: Y. Araki

Udalosti zápasu

Albirex Niigata
Cerezo Osaka
Výkop
Thomas Deng12′
Polčas
Yuzuru Shimada50′
61′
S. KitanoM. Shibayama
61′
CapixabaH. Yamada
69′
Léo Ceará

asistencia: S. Maikuma

K. TaniguchiM. Nagakura
70′
Y. ShimadaY. Komi
70′
S. OtaE. Miyamoto
70′
Y. TakagiM. Hasegawa
78′
84′
H. OkunoS. Uejo
87′
Lucas FernandesJ. Hubner
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal2
4Shots off Goal4
12Total Shots8
6Blocked Shots2
8Shots insidebox5
4Shots outsidebox3
7Fouls8
7Corner Kicks4
2Offsides1
65%Ball Possession35%
2Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves2
676Total passes363
586Passes accurate279
87%Passes %77%
0expected_goals0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Albirex Niigata je 6.73, v porovnaní s 6.94 u Cerezo Osaka. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Albirex Niigata je Y. Horigome (6.82), u Cerezo Osaka je to Lucas Fernandes (7.59).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Albirex Niigata prispeli v tejto sezóne 5 gólmi a 3 asistenciami, na čele s K. Taniguchi (2G). U Cerezo Osaka je to 14 gólov a 19 asistencií s lídrom Lucas Fernandes (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Albirex Niigata nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.80, zatiaľ čo Cerezo Osaka má 4 obrancov s priemerom 6.65. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Albirex Niigata nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.62, oproti 3 u Cerezo Osaka s hodnotením 6.97. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Albirex Niigata nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.82, v porovnaní s 3 u Cerezo Osaka s priemerom 7.59. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 55% u Albirex Niigata a 43% u Cerezo Osaka. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Albirex Niigata nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 10 u Cerezo Osaka. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Albirex Niigata je 30.7 (najmladší: H. Akiyama (25), najstarší: M. Fitzgerald (37)), zatiaľ čo Cerezo Osaka má priemer 30.9 (najmladší: S. Kitano (21), najstarší: Kim Jin-Hyeon (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Albirex Niigata majú priemerne 23 ligových štartov, oproti 16 u Cerezo Osaka. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Albirex Niigata4-2-3-14-3-3Cerezo Osaka
GKDEFMIDFWD
1Kojima25Fujiwara5Fitzger.3Deng31Horigome6Akiyama20Shimada22Matsuda33Takagi11Ota7Taniguc.21Jin-Hye.2Maikuma24Toriumi14Funaki6Noboriz.25Okuno10Tanaka38Kitano77Fernand.9Ceará27Capixaba

Náhradníci

Tréner: R. Matsuhashi

Náhradníci

Tréner: A. Kogiku

Albirex NiigataSila pozíciíCerezo Osaka
6.73
Ø Hodnotenie
6.94
Brankár (1 v 1)6.79
0G 0A0G 0A
6.80Obranca (4 v 4)6.65
2G 2A0G 0A
6.62Záložník (5 v 3)6.97
1G 0A7G 4A
6.82Útočník (1 v 3)7.59
2G 1A7G 15A
Albirex Niigata4-2-3-1
1BrankárR. Kojima
25ObrancaS. Fujiwara6.81A
5ObrancaM. Fitzgerald6.81G
3ObrancaT. Deng
31ObrancaY. Horigome6.81G1A
6ZáložníkH. Akiyama6.8
20ZáložníkY. Shimada
22ZáložníkE. Matsuda
33ZáložníkY. Takagi6.5
11ZáložníkS. Ota6.51G
7ÚtočníkK. Taniguchi6.82G1A
Cerezo Osaka4-3-3
21BrankárKim Jin-Hyeon6.8
2ObrancaS. Maikuma
24ObrancaK. Toriumi
14ObrancaK. Funaki6.5
6ObrancaK. Noborizato6.8
25ZáložníkH. Okuno6.6
10ZáložníkS. Tanaka7.13G
38ZáložníkS. Kitano7.24G4A
77ÚtočníkLucas Fernandes7.67G15A
9ÚtočníkLéo Ceará
27ÚtočníkCapixaba

Prehľad zápasu

Cerezo Osaka zdolal Albirex Niigata 1:0. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: Léo Ceará 69′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Albirex Niigata mal 65% držanie lopty, Cerezo Osaka mal 35%. Albirex Niigata mal 12 striel (2 na bránu), Cerezo Osaka mal 8 (2 na bránu). Albirex Niigata urobil 4 striedaní, Cerezo Osaka urobil 4.

Rivalita od 2012

Albirex Niigata vs Cerezo Osaka vzájomné výsledky

16 stretnutí
Albirex Niigata
7
výhier
Remízy
3
Cerezo Osaka
6
výhier
Góly spolu
35 · 2.2/zápas
Obaja skórovali
6/16 · 38%
Nad 2,5
7/16 · 44%

Aktuálna forma

Albirex Niigata

DLLDLD

Cerezo Osaka

LLWWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026