Menu

Yokohama F Marinos vs Kashiwa Reysol

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Nissan Stadium, Yokohama29. mája 2024 o 12:00
Domáci

Yokohama F. Marinos

40
Rozhodca: K. Takasaki

Udalosti zápasu

Yokohama F. Marinos
Kashiwa Reysol
Výkop
9′Taiyo Koga
Anderson Lopes

Penalty

11′
Eduardo32′
38′Diego
K. Nagato

asistencia: Yan Matheus

43′
Polčas
K. InoueR. Miyaichi
46′
K. MatsubaraR. Kato
46′
46′
DiegoN. Kawaguchi
Ren Kato51′
W. PoppH. Iikura
59′
Anderson Lopes
65′
68′
E. ShiraiT. Tsuchiya
69′
K. KinoshitaY. Muto
69′
T. ShimamuraF. Unoki
J. AmanoA. Uenaka
76′
78′
S. ToshimaK. Kumasawa
K. WatanabeR. Yamane
86′
87′Takumi Tsuchiya
Anderson Lopes

asistencia: Yan Matheus

90+6′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal7
9Shots off Goal8
21Total Shots18
6Blocked Shots3
12Shots insidebox11
9Shots outsidebox7
11Fouls14
1Corner Kicks3
4Offsides1
56%Ball Possession44%
2Yellow Cards4
0Red Cards0
7Goalkeeper Saves2
495Total passes388
407Passes accurate291
82%Passes %75%
2.83expected_goals1.25
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Yokohama F. Marinos je 6.85, v porovnaní s 6.83 u Kashiwa Reysol. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Yokohama F. Marinos je Yan Matheus (7.10), u Kashiwa Reysol je to T. Koga (7.29).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Yokohama F. Marinos prispeli v tejto sezóne 15 gólmi a 14 asistenciami, na čele s J. Amano (5G). U Kashiwa Reysol je to 20 gólov a 7 asistencií s lídrom M. Hosoya (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Yokohama F. Marinos nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.91, zatiaľ čo Kashiwa Reysol má 4 obrancov s priemerom 7.01. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Yokohama F. Marinos nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.81, oproti 4 u Kashiwa Reysol s hodnotením 6.60. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Yokohama F. Marinos nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.85, v porovnaní s 2 u Kashiwa Reysol s priemerom 6.91. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 40% u Yokohama F. Marinos a 81% u Kashiwa Reysol. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Yokohama F. Marinos nazbierali v tejto sezóne 20 žltých kariet, v porovnaní s 7 u Kashiwa Reysol. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Yokohama F. Marinos je 30.0 (najmladší: K. Watanabe (27), najstarší: J. Amano (34)), zatiaľ čo Kashiwa Reysol má priemer 28.8 (najmladší: M. Hosoya (24), najstarší: T. Inukai (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Yokohama F. Marinos majú priemerne 25 ligových štartov, oproti 19 u Kashiwa Reysol. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Yokohama F. Marinos4-3-34-4-2Kashiwa Reysol
GKDEFMIDFWD
1Popp27Matsuba.15Kamijima5Eduardo2Nagato20Amano8Kida6Watanabe11Matheus10Lopes17Inoue31Morita32Sekine13Inukai4Koga3Diego29Shimamu.33Shirai28Toshima10Sávio19Hosoya15Kinoshi.

Náhradníci

Tréner: H. Kewell

Náhradníci

Tréner: M. Ihara

Yokohama F. MarinosSila pozíciíKashiwa Reysol
6.85
Ø Hodnotenie
6.83
6.91Obranca (4 v 4)7.01
1G 1A5G 3A
6.81Záložník (3 v 4)6.60
7G 5A1G 0A
6.85Útočník (3 v 2)6.91
7G 8A14G 4A
Yokohama F. Marinos4-3-3
1BrankárW. Popp
27ObrancaK. Matsubara6.9
15ObrancaT. Kamijima
5ObrancaEduardo
2ObrancaK. Nagato6.91G1A
20ZáložníkJ. Amano6.85G2A
8ZáložníkT. Kida6.82G1A
6ZáložníkK. Watanabe6.82A
11ÚtočníkYan Matheus7.15G3A
10ÚtočníkAnderson Lopes6.72G1A
17ÚtočníkK. Inoue6.84A
Kashiwa Reysol4-4-2
31BrankárT. Morita
32ObrancaH. Sekine
13ObrancaT. Inukai6.8
4ObrancaT. Koga7.3
3ObrancaDiego6.95G3A
29ZáložníkT. Shimamura6.3
33ZáložníkE. Shirai6.6
28ZáložníkS. Toshima6.91G
10ZáložníkMatheus Sávio
19ÚtočníkM. Hosoya6.911G2A
15ÚtočníkK. Kinoshita6.93G2A

Prehľad zápasu

Yokohama F. Marinos zdolal Kashiwa Reysol 4:0. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: Anderson Lopes 11′ (pen.), K. Nagato 43′, Anderson Lopes 65′, Anderson Lopes 90′. Bolo udelených 6 žltých kariet. Yokohama F. Marinos mal 56% držanie lopty, Kashiwa Reysol mal 44%. Yokohama F. Marinos mal 21 striel (6 na bránu), Kashiwa Reysol mal 18 (7 na bránu). Očakávané góly: Yokohama F. Marinos 2.83 — Kashiwa Reysol 1.25. Yokohama F. Marinos urobil 5 striedaní, Kashiwa Reysol urobil 5.

Rivalita od 2025

Yokohama F. Marinos vs Kashiwa Reysol vzájomné výsledky

4 stretnutí
Yokohama F. Marinos
0
výhier
Remízy
0
Kashiwa Reysol
4
výhier
Góly spolu
9 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
1/4 · 25%
Nad 2,5
1/4 · 25%

Aktuálna forma

Yokohama F. Marinos

LWWWWL

Kashiwa Reysol

WWWLWW

Stadium

Nissan Stadium, Nashville — 67,700 capacity, opened in 1999, designed by Populous. Home of National Collegiate Athletic Association, Tennessee Titans, National Football League, Nashville SC.

Nissan Stadium

Kaldari · CC0

Capacity
67,700
Opened
1999
Architect
Populous
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026