Menu

Nagoya Grampus vs Cerezo Osaka

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Toyota Stadium, Toyota21. apríla 2024 o 08:00
21
Rozhodca: A. Kamimura

Udalosti zápasu

Nagoya Grampus
Cerezo Osaka
Výkop
Haruki Yoshida23′
H. YoshidaA. Kawazura
27′
Polčas
R. YamanakaK. Nakayama
46′
Kennedy Mikuni62′
62′
H. OkunoS. Kagawa
63′
M. ShibayamaVitor Bueno
K. Mikuni
65′
67′
Léo Ceará

asistencia: Lucas Fernandes

T. UchidaPatric
68′
T. YonemotoK. Shiihashi
68′
81′
CapixabaH. Yamada
K. Nagai

asistencia: T. Morishima

82′
K. NagaiY. Nogami
85′
Tsukasa Morishima90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal3
0Shots off Goal10
6Total Shots15
2Blocked Shots2
5Shots insidebox9
1Shots outsidebox6
17Fouls8
3Corner Kicks10
4Offsides1
34%Ball Possession66%
4Yellow Cards1
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves2
299Total passes570
212Passes accurate482
71%Passes %85%
1.17expected_goals1.72

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nagoya Grampus je 6.87, v porovnaní s 6.93 u Cerezo Osaka. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nagoya Grampus je S. Inagaki (7.19), u Cerezo Osaka je to Lucas Fernandes (7.59).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nagoya Grampus prispeli v tejto sezóne 18 gólmi a 14 asistenciami, na čele s S. Inagaki (11G). U Cerezo Osaka je to 14 gólov a 17 asistencií s lídrom Lucas Fernandes (7G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nagoya Grampus nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.88, zatiaľ čo Cerezo Osaka má 4 obrancov s priemerom 6.65. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nagoya Grampus nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 3 u Cerezo Osaka s hodnotením 6.94. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nagoya Grampus nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.93, v porovnaní s 3 u Cerezo Osaka s priemerom 7.59. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Nagoya Grampus a 43% u Cerezo Osaka. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nagoya Grampus nazbierali v tejto sezóne 15 žltých kariet, v porovnaní s 8 u Cerezo Osaka. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nagoya Grampus je 30.6 (najmladší: K. Mikuni (25), najstarší: K. Nagai (36)), zatiaľ čo Cerezo Osaka má priemer 31.1 (najmladší: M. Shibayama (23), najstarší: Kim Jin-Hyeon (38)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nagoya Grampus majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 18 u Cerezo Osaka. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nagoya Grampus3-4-2-14-3-3Cerezo Osaka
GKDEFMIDFWD
1Langerak20Mikuni3Chang-R.5Yoshida34Uchida15Inagaki6Yonemoto66Yamanaka14Morishi.7Izumi18Nagai21Jin-Hye.2Maikuma24Toriumi14Funaki6Noboriz.48Shibaya.10Tanaka25Okuno77Fernand.9Ceará27Capixaba

Náhradníci

Tréner: K. Hasegawa

Náhradníci

Tréner: A. Kogiku

Nagoya GrampusSila pozíciíCerezo Osaka
6.87
Ø Hodnotenie
6.93
Brankár (1 v 1)6.79
0G 0A0G 0A
6.88Obranca (3 v 4)6.65
0G 0A0G 0A
6.80Záložník (4 v 3)6.94
11G 7A7G 2A
6.93Útočník (3 v 3)7.59
7G 7A7G 15A
Nagoya Grampus3-4-2-1
1BrankárM. Langerak
20ObrancaK. Mikuni6.9
3ObrancaHa Chang-Rae
5ObrancaH. Yoshida
34ZáložníkT. Uchida6.82A
15ZáložníkS. Inagaki7.211G5A
6ZáložníkT. Yonemoto
66ZáložníkR. Yamanaka6.5
14ÚtočníkT. Morishima7.01G5A
7ÚtočníkR. Izumi6.94G
18ÚtočníkK. Nagai6.92G2A
Cerezo Osaka4-3-3
21BrankárKim Jin-Hyeon6.8
2ObrancaS. Maikuma
24ObrancaK. Toriumi
14ObrancaK. Funaki6.5
6ObrancaK. Noborizato6.8
48ZáložníkM. Shibayama7.14G2A
10ZáložníkS. Tanaka7.13G
25ZáložníkH. Okuno6.6
77ÚtočníkLucas Fernandes7.67G15A
9ÚtočníkLéo Ceará
27ÚtočníkCapixaba

Prehľad zápasu

Nagoya Grampus zdolal Cerezo Osaka 2:1. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: K. Mikuni 65′, Léo Ceará 67′, K. Nagai 82′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Nagoya Grampus mal 34% držanie lopty, Cerezo Osaka mal 66%. Nagoya Grampus mal 6 striel (4 na bránu), Cerezo Osaka mal 15 (3 na bránu). Očakávané góly: Nagoya Grampus 1.17 — Cerezo Osaka 1.72. Nagoya Grampus urobil 5 striedaní, Cerezo Osaka urobil 3.

Rivalita od 2012

Nagoya Grampus vs Cerezo Osaka vzájomné výsledky

28 stretnutí
Nagoya Grampus
12
výhier
Remízy
5
Cerezo Osaka
11
výhier
Góly spolu
63 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
13/28 · 46%
Nad 2,5
13/28 · 46%

Aktuálna forma

Nagoya Grampus

WLLLDW

Cerezo Osaka

LLWWWL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026