Menu

Jubilo Iwata vs Machida Zelvia

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Yamaha Stadium, Iwata27. apríla 2024 o 07:00
20
Hostia

Machida Zelvia

Rozhodca: H. Shimizu

Udalosti zápasu

Jubilo Iwata
Machida Zelvia
Výkop
Polčas
61′
H. MochizukiJ. Suzuki
61′
D. TakahashiB. Vásquez
Penalty confirmed67′
VAR
69′Gen Shoji
69′
Na Sang-HoM. Duke
69′
K. SentoS. Araki
R. Germain

Penalty

70′
K. MatsubaraD. Ogawa
76′
M. MatsumotoK. Fujikawa
82′
84′
Z. UnoT. Yasui
R. HirakawaM. Ishida
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal3
1Shots off Goal13
7Total Shots21
1Blocked Shots5
5Shots insidebox13
2Shots outsidebox8
10Fouls10
4Corner Kicks9
1Offsides2
41%Ball Possession59%
1Yellow Cards1
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves3
329Total passes427
229Passes accurate326
70%Passes %76%
1.69expected_goals1.26

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Jubilo Iwata je 6.42, v porovnaní s 6.85 u Machida Zelvia. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Jubilo Iwata je E. Kawashima (6.73), u Machida Zelvia je to I. Drešević (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Jubilo Iwata prispeli v tejto sezóne 4 gólmi a 0 asistenciami, na čele s Matheus Peixoto (4G). U Machida Zelvia je to 18 gólov a 9 asistencií s lídrom Na Sang-Ho (6G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Jubilo Iwata nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.11, zatiaľ čo Machida Zelvia má 4 obrancov s priemerom 6.95. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Jubilo Iwata nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom —, oproti 4 u Machida Zelvia s hodnotením 6.53. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Jubilo Iwata nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Machida Zelvia s priemerom 6.87. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 84% u Jubilo Iwata a —% u Machida Zelvia. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Jubilo Iwata nazbierali v tejto sezóne 6 žltých kariet, v porovnaní s 18 u Machida Zelvia. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Jubilo Iwata je 29.2 (najmladší: S. Nishikubo (22), najstarší: E. Kawashima (42)), zatiaľ čo Machida Zelvia má priemer 27.6 (najmladší: H. Mochizuki (24), najstarší: G. Shōji (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Jubilo Iwata majú priemerne 8 ligových štartov, oproti 29 u Machida Zelvia. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Jubilo Iwata4-4-24-4-2Machida Zelvia
GKDEFMIDFWD
1Kawashi.26Nishiku.3Morioka36Graça4Matsuba.14Matsumo.7Uehara28Kanuma37Hirakawa11Germain99Peixoto1Tani33Mochizu.5Drešević3Shōji26Hayashi99Takahas.16Uno8Sento22Fujimoto10Sang-Ho90Se-Hun

Náhradníci

Tréner: A. Yokouchi

Náhradníci

Tréner: G. Kuroda

Jubilo IwataSila pozíciíMachida Zelvia
6.42
Ø Hodnotenie
6.85
6.73Brankár (1 v 1)7.03
0G 0A0G 0A
6.11Obranca (4 v 4)6.95
0G 0A9G 4A
Záložník (4 v 4)6.53
0G 0A1G 1A
Útočník (2 v 2)6.87
4G 0A8G 4A
Jubilo Iwata4-4-2
1BrankárE. Kawashima6.7
26ObrancaS. Nishikubo6.1
3ObrancaR. Morioka
36ObrancaRicardo Graça
4ObrancaK. Matsubara
14ZáložníkM. Matsumoto
7ZáložníkR. Uehara
28ZáložníkN. Kanuma
37ZáložníkR. Hirakawa
11ÚtočníkR. Germain
99ÚtočníkMatheus Peixoto4G
Machida Zelvia4-4-2
1BrankárK. Tani7.0
33ObrancaH. Mochizuki6.91G1A
5ObrancaI. Drešević7.11G1A
3ObrancaG. Shōji7.03G1A
26ObrancaK. Hayashi6.84G1A
99ZáložníkD. Takahashi6.3
16ZáložníkZ. Uno
8ZáložníkK. Sento6.81G1A
22ZáložníkK. Fujimoto
10ÚtočníkNa Sang-Ho6.86G3A
90ÚtočníkOh Se-Hun6.92G1A

Prehľad zápasu

Jubilo Iwata zdolal Machida Zelvia 2:0. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: K. Matsubara 46′, R. Germain 70′ (pen.). Bolo udelených 2 žltých kariet. Jubilo Iwata mal 41% držanie lopty, Machida Zelvia mal 59%. Jubilo Iwata mal 7 striel (5 na bránu), Machida Zelvia mal 21 (3 na bránu). Očakávané góly: Jubilo Iwata 1.69 — Machida Zelvia 1.26. Jubilo Iwata urobil 3 striedaní, Machida Zelvia urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Ricardo Graça 67′).

Aktuálna forma

Jubilo Iwata

DWDWWW

Machida Zelvia

LWWWDW

Stadium

Yamaha Stadium, Iwata — 15,165 capacity, opened in 1978. Home of Júbilo Iwata, Shizuoka Blue Revs.

Yamaha Stadium

WAKA77 · Public domain

Capacity
15,165
Opened
1978
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026