Menu

Vissel Kobe vs Kyoto Sanga

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

NOEVIR Stadium Kobe, Kobe27. apríla 2024 o 07:00
01
Rozhodca: J. Iida
Affiliate odkaz · Kurzy poskytuje DOXXbet · Hraj zodpovedne · 18+ · Pravidlá zodpovedného hrania
Pozri všetky kurzy na DOXXBET ›

Udalosti zápasu

Vissel Kobe
Kyoto Sanga
Výkop
4′Hisashi Appiah Tawiah
Penalty confirmed45+8′
VAR
Goal cancelled45+6′
VAR
Polčas
46′Kyo Sato
55′
T. Hara

asistencia: T. Matsuda

74′
K. SatoY. Miyamoto
D. SasakiJean Patrick
75′
R. HatsuseK. Yuruki
84′
84′
Y. ToyokawaY. Suzuki
84′
S. FukudaT. Suzuki
90+2′
T. MatsudaS. Hiraga
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
16Shots off Goal3
35Total Shots8
13Blocked Shots1
28Shots insidebox6
7Shots outsidebox2
5Fouls11
13Corner Kicks6
2Offsides1
64%Ball Possession36%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
2Goalkeeper Saves6
353Total passes217
244Passes accurate107
69%Passes %49%
2.84expected_goals0.63

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Vissel Kobe je 7.10, v porovnaní s 6.76 u Kyoto Sanga. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Vissel Kobe je Matheus Thuler (7.25), u Kyoto Sanga je to T. Hara (7.19).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Vissel Kobe prispeli v tejto sezóne 31 gólmi a 20 asistenciami, na čele s T. Miyashiro (11G). U Kyoto Sanga je to 12 gólov a 14 asistencií s lídrom T. Hara (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Vissel Kobe nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.11, zatiaľ čo Kyoto Sanga má 4 obrancov s priemerom 6.69. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Vissel Kobe nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.21, oproti 3 u Kyoto Sanga s hodnotením 6.74. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Vissel Kobe nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 7.08, v porovnaní s 3 u Kyoto Sanga s priemerom 6.99. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Disciplína

Hráči základu Vissel Kobe nazbierali v tejto sezóne 14 žltých kariet, v porovnaní s 17 u Kyoto Sanga. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Vissel Kobe je 30.2 (najmladší: T. Miyashiro (25), najstarší: Y. Osako (35)), zatiaľ čo Kyoto Sanga má priemer 27.8 (najmladší: S. Fukuda (25), najstarší: Gu Sung-Yun (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Vissel Kobe majú priemerne 32 ligových štartov, oproti 19 u Kyoto Sanga. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Vissel Kobe4-3-34-3-3Kyoto Sanga
GKDEFMIDFWD
1Maekawa24Sakai4Yamakawa3Thuler19Hatsuse96Yamaguc.6Ohgihara9Miyashi.11Muto10Osako22Sasaki94Sung-Yun2Fukuda5Tawiah4Matsuda3Asada16Takeda19Kaneko18Matsuda23Toyokawa14Hara44Sato

Náhradníci

Tréner: T. Yoshida

Náhradníci

Tréner: Cho Kwi-Jae

Vissel KobeSila pozíciíKyoto Sanga
7.10
Ø Hodnotenie
6.76
6.91Brankár (1 v 1)6.55
0G 0A0G 0A
7.11Obranca (4 v 4)6.69
4G 2A3G 1A
7.21Záložník (3 v 3)6.74
13G 7A4G 3A
7.08Útočník (3 v 3)6.99
14G 11A5G 10A
Vissel Kobe4-3-3
1BrankárD. Maekawa6.9
24ObrancaG. Sakai7.01G1A
4ObrancaT. Yamakawa7.0
3ObrancaMatheus Thuler7.33G1A
19ObrancaR. Hatsuse
96ZáložníkH. Yamaguchi
6ZáložníkT. Ohgihara7.22G3A
9ZáložníkT. Miyashiro7.211G4A
11ÚtočníkY. Muto6.91G1A
10ÚtočníkY. Osako7.18G3A
22ÚtočníkD. Sasaki7.25G7A
Kyoto Sanga4-3-3
94BrankárGu Sung-Yun6.5
2ObrancaS. Fukuda6.83G1A
5ObrancaH. Tawiah6.8
4ObrancaK. Matsuda
3ObrancaS. Asada6.5
16ZáložníkS. Takeda6.71G
19ZáložníkD. Kaneko
18ZáložníkT. Matsuda6.83G3A
23ÚtočníkY. Toyokawa
14ÚtočníkT. Hara7.25G10A
44ÚtočníkK. Sato6.8

Prehľad zápasu

Kyoto Sanga zdolal Vissel Kobe 1:0. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: T. Hara 55′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Vissel Kobe mal 64% držanie lopty, Kyoto Sanga mal 36%. Vissel Kobe mal 35 striel (6 na bránu), Kyoto Sanga mal 8 (4 na bránu). Očakávané góly: Vissel Kobe 2.84 — Kyoto Sanga 0.63. Vissel Kobe urobil 2 striedaní, Kyoto Sanga urobil 4. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Taisei Miyashiro 45′), Goal cancelled (Yuya Osako 45′).

Rivalita od 2013

Vissel Kobe vs Kyoto Sanga vzájomné výsledky

11 stretnutí
Vissel Kobe
5
výhier
Remízy
2
Kyoto Sanga
4
výhier
Góly spolu
30 · 2.7/zápas
Obaja skórovali
6/11 · 55%
Nad 2,5
6/11 · 55%

Aktuálna forma

Vissel Kobe

LDWWLW

Kyoto Sanga

WWLDDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026