Menu

Kashima vs Shonan Bellmare

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Kashima Soccer Stadium, Kashima3. mája 2024 o 08:00
Domáci

Kashima

31
Hostia

Shonan Bellmare

Rozhodca: M. Ueda

Udalosti zápasu

Kashima
Shonan Bellmare
Výkop
13′Naoya Takahashi
Yuma Suzuki25′
Hayato Nakama28′
Polčas
Y. HiguchiA. Čavrić
46′
Y. Suzuki

asistencia: A. Čavrić

50′
Y. Suzuki

asistencia: S. Nago

62′
63′
N. TakahashiD. Sugioka
63′
M. IkedaN. Yamada
A. Čavrić

asistencia: Y. Suzuki

66′
H. NakamaS. Doi
70′
S. NagoS. Morooka
70′
70′
T. HiraokaH. Abe
71′
LukianH. Ishii
Y. SuzukiT. Fujii
76′
76′
A. BaradaK. Okuno
77′Kohei Okuno
K. NonoH. Sugai
81′
85′
S. Fukuda
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal5
5Shots off Goal7
13Total Shots18
5Blocked Shots6
6Shots insidebox13
7Shots outsidebox5
8Fouls15
8Corner Kicks5
1Offsides2
54%Ball Possession46%
3Yellow Cards2
0Red Cards0
4Goalkeeper Saves0
432Total passes360
338Passes accurate267
78%Passes %74%
1.76expected_goals3.29

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Kashima je 7.01, v porovnaní s 6.77 u Shonan Bellmare. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Kashima je Y. Suzuki (7.24), u Shonan Bellmare je to Y. Suzuki (6.99).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Kashima prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 18 asistenciami, na čele s Y. Suzuki (10G). U Shonan Bellmare je to 13 gólov a 8 asistencií s lídrom T. Hiraoka (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Kashima nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.99, zatiaľ čo Shonan Bellmare má 5 obrancov s priemerom 6.83. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Kashima nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.88, oproti 3 u Shonan Bellmare s hodnotením 6.69. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Kashima nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 7.24, v porovnaní s 2 u Shonan Bellmare s priemerom 6.71. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Kashima a 46% u Shonan Bellmare. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Kashima nazbierali v tejto sezóne 22 žltých kariet, v porovnaní s 10 u Shonan Bellmare. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Kashima je 27.9 (najmladší: K. Nono (23), najstarší: N. Ueda (31)), zatiaľ čo Shonan Bellmare má priemer 28.8 (najmladší: T. Hata (23), najstarší: K. Oiwa (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Kashima majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 20 u Shonan Bellmare. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Kashima4-2-3-15-3-2Shonan Bellmare
GKDEFMIDFWD
1Hayakawa32Nono55Ueda5Sekigawa2Anzai13Chinen25Sano14Higuchi30Nago33Nakama40Suzuki1Bum-Keun37Suzuki33Takahas.47Min-Tae22Oiwa3Hata18Ikeda14Barada13Hiraoka11Lukian19Fukuda

Náhradníci

Tréner: R. Popović

Náhradníci

Tréner: S. Yamaguchi

KashimaSila pozíciíShonan Bellmare
7.01
Ø Hodnotenie
6.77
7.15Brankár (1 v 1)
0G 1A0G 0A
6.99Obranca (4 v 5)6.83
3G 10A3G 4A
6.88Záložník (5 v 3)6.69
4G 2A5G 2A
7.24Útočník (1 v 2)6.71
10G 5A5G 2A
Kashima4-2-3-1
1BrankárT. Hayakawa7.21A
32ObrancaK. Nono6.91G1A
55ObrancaN. Ueda7.22G5A
5ObrancaI. Sekigawa7.0
2ObrancaK. Anzai6.94A
13ZáložníkK. Chinen7.04G
25ZáložníkK. Sano
14ZáložníkY. Higuchi6.82A
30ZáložníkS. Nago
33ZáložníkH. Nakama
40ÚtočníkY. Suzuki7.210G5A
Shonan Bellmare5-3-2
1BrankárSong Bum-Keun
37ObrancaY. Suzuki7.02G1A
33ObrancaN. Takahashi6.5
47ObrancaKim Min-Tae7.0
22ObrancaK. Oiwa6.71G
3ObrancaT. Hata7.03A
18ZáložníkM. Ikeda6.61G1A
14ZáložníkA. Barada6.6
13ZáložníkT. Hiraoka6.84G1A
11ÚtočníkLukian6.51G
19ÚtočníkS. Fukuda6.94G2A

Prehľad zápasu

Kashima zdolal Shonan Bellmare 3:1. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: Y. Suzuki 50′, Y. Suzuki 62′, A. Čavrić 66′, S. Fukuda 85′. Bolo udelených 5 žltých kariet. Kashima mal 54% držanie lopty, Shonan Bellmare mal 46%. Kashima mal 13 striel (3 na bránu), Shonan Bellmare mal 18 (5 na bránu). Očakávané góly: Kashima 1.76 — Shonan Bellmare 3.29. Kashima urobil 5 striedaní, Shonan Bellmare urobil 5.

Rivalita od 2025

Kashima vs Shonan Bellmare vzájomné výsledky

2 stretnutí
Kashima
1
výhier
Remízy
0
Shonan Bellmare
1
výhier
Góly spolu
4 · 2.0/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 30 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Kashima

WWWDDD

Shonan Bellmare

LWWLDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026