Menu

Fc Tokyo vs Kashiwa Reysol

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Ajinomoto Stadium, Chōfu11. mája 2024 o 10:00
Domáci

FC Tokyo

33
Rozhodca: F. Nakamura

Udalosti zápasu

FC Tokyo
Kashiwa Reysol
Výkop
2′
Matheus Sávio

asistencia: T. Tsuchiya

T. Nakagawa
6′
30′Diego
Diego Oliveira

Penalty

32′
K. Matsuki
37′
Go Hatano45+2′
45+1′Hiroki Sekine
T. NakagawaT. Kodama
45+5′
Polčas
46′
T. KoyamatsuK. Kinoshita
46′
T. TsuchiyaS. Toshima
46′
T. Inukai

asistencia: E. Shirai

58′
T. Shimamura
62′Matheus Sávio
K. TawaratsumidaY. Nagatomo
72′
Diego OliveiraR. Harakawa
72′
74′
H. SekineN. Kawaguchi
78′
DiegoY. Tatsuta
89′
T. ShimamuraK. Kumasawa
K. BangnagandeJája Silva
90′
Henrique TrevisanY. Kimoto
90′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal6
2Shots off Goal6
7Total Shots17
1Blocked Shots5
5Shots insidebox10
2Shots outsidebox7
3Fouls14
5Corner Kicks5
4Offsides0
48%Ball Possession52%
0Yellow Cards3
1Red Cards0
3Goalkeeper Saves1
410Total passes452
305Passes accurate363
74%Passes %80%
1.92expected_goals2.28

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Tokyo je 6.89, v porovnaní s 6.84 u Kashiwa Reysol. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Tokyo je Henrique Trevisan (7.17), u Kashiwa Reysol je to T. Koga (7.29).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Tokyo prispeli v tejto sezóne 11 gólmi a 11 asistenciami, na čele s T. Ko (2G). U Kashiwa Reysol je to 19 gólov a 15 asistencií s lídrom M. Hosoya (11G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Tokyo nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.93, zatiaľ čo Kashiwa Reysol má 4 obrancov s priemerom 7.01. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Tokyo nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 6.85, oproti 4 u Kashiwa Reysol s hodnotením 6.45. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Tokyo nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom —, v porovnaní s 2 u Kashiwa Reysol s priemerom 6.96. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 43% u FC Tokyo a 81% u Kashiwa Reysol. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Tokyo nazbierali v tejto sezóne 8 žltých kariet, v porovnaní s 8 u Kashiwa Reysol. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Tokyo je 28.0 (najmladší: K. Tawaratsumida (21), najstarší: M. Morishige (38)), zatiaľ čo Kashiwa Reysol má priemer 28.4 (najmladší: M. Hosoya (24), najstarší: T. Inukai (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Tokyo majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 20 u Kashiwa Reysol. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Tokyo4-2-3-14-4-2Kashiwa Reysol
GKDEFMIDFWD
13Hatano99Shirai3Morishi.44Trevisan49Bangnag.7Matsuki8Ko38Anzai39Nakagawa33Tawarat.9Oliveira46Matsumo.32Sekine13Inukai4Koga3Diego29Shimamu.33Shirai34Tsuchiya10Sávio19Hosoya14Koyamat.

Náhradníci

Tréner: P. Cklamovski

Náhradníci

Tréner: M. Ihara

FC TokyoSila pozíciíKashiwa Reysol
6.89
Ø Hodnotenie
6.84
6.91Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.93Obranca (4 v 4)7.01
3G 2A5G 3A
6.85Záložník (5 v 4)6.45
8G 9A0G 0A
Útočník (1 v 2)6.96
0G 0A14G 12A
FC Tokyo4-2-3-1
13BrankárG. Hatano6.9
99ObrancaK. Shirai6.81G1A
3ObrancaM. Morishige7.11G
44ObrancaHenrique Trevisan7.21G1A
49ObrancaK. Bangnagande6.7
7ZáložníkK. Matsuki
8ZáložníkT. Ko7.12G4A
38ZáložníkS. Anzai6.92G3A
39ZáložníkT. Nakagawa6.72G
33ZáložníkK. Tawaratsumida6.72G2A
9ÚtočníkDiego Oliveira
Kashiwa Reysol4-4-2
46BrankárK. Matsumoto
32ObrancaH. Sekine
13ObrancaT. Inukai6.8
4ObrancaT. Koga7.3
3ObrancaDiego6.95G3A
29ZáložníkT. Shimamura6.3
33ZáložníkE. Shirai6.6
34ZáložníkT. Tsuchiya
10ZáložníkMatheus Sávio
19ÚtočníkM. Hosoya6.911G2A
14ÚtočníkT. Koyamatsu7.03G10A

Prehľad zápasu

FC Tokyo a Kashiwa Reysol remizovali 3:3. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: Matheus Sávio 2′, T. Nakagawa 6′, Diego Oliveira 32′ (pen.), K. Matsuki 37′, T. Inukai 46′, T. Shimamura 58′. Bolo udelených 3 žltých kariet, 1 červených kariet. FC Tokyo mal 48% držanie lopty, Kashiwa Reysol mal 52%. FC Tokyo mal 7 striel (4 na bránu), Kashiwa Reysol mal 17 (6 na bránu). Očakávané góly: FC Tokyo 1.92 — Kashiwa Reysol 2.28. FC Tokyo urobil 5 striedaní, Kashiwa Reysol urobil 5.

Rivalita od 2025

FC Tokyo vs Kashiwa Reysol vzájomné výsledky

2 stretnutí
FC Tokyo
0
výhier
Remízy
1
Kashiwa Reysol
1
výhier
Góly spolu
3 · 1.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 11 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

FC Tokyo

DDLWWD

Kashiwa Reysol

WWWLWW

Stadium

Ajinomoto Stadium, Chōfu — 48,013 capacity, opened in 1999, designed by Nihon Sekkei. Home of 2020 Summer Olympics, FC Tokyo.

Capacity
48,013
Opened
1999
Architect
Nihon Sekkei
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026