Menu

Vissel Kobe vs Avispa Fukuoka

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

NOEVIR Stadium Kobe, Kobe15. mája 2024 o 12:00
Domáci

Vissel Kobe

10
Hostia

Avispa Fukuoka

Rozhodca: H. Kimura

Udalosti zápasu

Vissel Kobe
Avispa Fukuoka
Výkop
17′Yuji Kitajima
Polčas
46′
Y. KitajimaK. Konno
K. YurukiD. Sasaki
59′
60′
T. KanamoriY. Iwasaki
60′
T. TanakaM. Yuzawa
Y. IdeguchiT. Ohgihara
67′
67′
Wellington TanqueS. Zahedi
T. Miyashiro

asistencia: Y. Osako

72′
81′
M. ShigemiY. Hiratsuka
R. HatsuseY. Honda
88′
T. MiyashiroJean Patrick
89′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

2Shots on Goal5
7Shots off Goal9
13Total Shots17
4Blocked Shots3
11Shots insidebox8
2Shots outsidebox9
7Fouls9
6Corner Kicks6
1Offsides2
59%Ball Possession41%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves1
462Total passes320
355Passes accurate217
77%Passes %68%
1.66expected_goals0.89

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Vissel Kobe je 7.04, v porovnaní s 6.86 u Avispa Fukuoka. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Vissel Kobe je Matheus Thuler (7.25), u Avispa Fukuoka je to T. Nagaishi (7.08).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Vissel Kobe prispeli v tejto sezóne 27 gólmi a 13 asistenciami, na čele s T. Miyashiro (11G). U Avispa Fukuoka je to 7 gólov a 5 asistencií s lídrom Wellington Tanque (2G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Vissel Kobe nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.11, zatiaľ čo Avispa Fukuoka má 3 obrancov s priemerom 6.96. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Vissel Kobe nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 7.16, oproti 4 u Avispa Fukuoka s hodnotením 6.83. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Vissel Kobe nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.92, v porovnaní s 3 u Avispa Fukuoka s priemerom 6.75. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Vissel Kobe a 42% u Avispa Fukuoka. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Vissel Kobe nazbierali v tejto sezóne 11 žltých kariet, v porovnaní s 18 u Avispa Fukuoka. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Vissel Kobe je 30.1 (najmladší: T. Miyashiro (25), najstarší: Y. Osako (35)), zatiaľ čo Avispa Fukuoka má priemer 29.3 (najmladší: D. Matsuoka (24), najstarší: Wellington Tanque (37)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Vissel Kobe majú priemerne 31 ligových štartov, oproti 20 u Avispa Fukuoka. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Vissel Kobe4-3-33-4-2-1Avispa Fukuoka
GKDEFMIDFWD
1Maekawa24Sakai4Yamakawa3Thuler19Hatsuse96Yamaguc.7Ideguchi9Miyashi.11Muto10Osako14Yuruki1Nagaishi33Grolli3Nara37Tashiro14Tanaka88Matsuoka30Shigemi19Kamekawa25Kitajima7Kanamori17Tanque

Náhradníci

Tréner: T. Yoshida

Náhradníci

Tréner: S. Hasebe

Vissel KobeSila pozíciíAvispa Fukuoka
7.04
Ø Hodnotenie
6.86
6.91Brankár (1 v 1)7.08
0G 0A0G 0A
7.11Obranca (4 v 3)6.96
4G 2A1G 1A
7.16Záložník (3 v 4)6.83
12G 6A2G 1A
6.92Útočník (3 v 3)6.75
11G 5A4G 3A
Vissel Kobe4-3-3
1BrankárD. Maekawa6.9
24ObrancaG. Sakai7.01G1A
4ObrancaT. Yamakawa7.0
3ObrancaMatheus Thuler7.33G1A
19ObrancaR. Hatsuse
96ZáložníkH. Yamaguchi
7ZáložníkY. Ideguchi7.11G2A
9ZáložníkT. Miyashiro7.211G4A
11ÚtočníkY. Muto6.91G1A
10ÚtočníkY. Osako7.18G3A
14ÚtočníkK. Yuruki6.72G1A
Avispa Fukuoka3-4-2-1
1BrankárT. Nagaishi7.1
33ObrancaDouglas Grolli
3ObrancaT. Nara7.0
37ObrancaM. Tashiro6.91G1A
14ZáložníkT. Tanaka
88ZáložníkD. Matsuoka6.91G
30ZáložníkM. Shigemi6.71G1A
19ZáložníkM. Kamekawa
25ÚtočníkY. Kitajima7.01G2A
7ÚtočníkT. Kanamori6.41G
17ÚtočníkWellington Tanque6.92G1A

Prehľad zápasu

Vissel Kobe zdolal Avispa Fukuoka 1:0. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: T. Miyashiro 72′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Vissel Kobe mal 59% držanie lopty, Avispa Fukuoka mal 41%. Vissel Kobe mal 13 striel (2 na bránu), Avispa Fukuoka mal 17 (5 na bránu). Očakávané góly: Vissel Kobe 1.66 — Avispa Fukuoka 0.89. Vissel Kobe urobil 4 striedaní, Avispa Fukuoka urobil 5.

Rivalita od 2025

Vissel Kobe vs Avispa Fukuoka vzájomné výsledky

2 stretnutí
Vissel Kobe
0
výhier
Remízy
1
Avispa Fukuoka
1
výhier
Góly spolu
1 · 0.5/zápas
Obaja skórovali
0/2 · 0%
Nad 2,5
0/2 · 0%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 01 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Vissel Kobe

LDWWLW

Avispa Fukuoka

LWDWDW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026