Menu

Machida Zelvia vs Tokyo Verdy

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Machida Gion Stadium, Tokyo19. mája 2024 o 07:00
50
Rozhodca: F. Nakamura

Udalosti zápasu

Machida Zelvia
Tokyo Verdy
Výkop
K. Miyahara

Own Goal

11′
S. Fujio

asistencia: J. Suzuki

29′
Polčas
46′
F. YamadaK. Saito
46′
H. OnagaH. Yamami
49′Kaito Chida
54′Naoki Hayashi
Penalty confirmed58′
VAR
S. Fujio

Penalty

60′
63′
T. MikiY. Matsuhashi
K. FujimotoNa Sang-Ho
70′
72′
K. MiyaharaD. Fukazawa
Oh Se-HunM. Duke
76′
K. SentoH. Shimoda
77′
K. Shibato
80′
K. HayashiM. Okuyama
84′
S. FujioErik
85′
90′
K. ChidaT. Inami
90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

7Shots on Goal1
5Shots off Goal4
15Total Shots10
3Blocked Shots5
10Shots insidebox4
5Shots outsidebox6
14Fouls12
5Corner Kicks1
0Offsides0
41%Ball Possession59%
0Yellow Cards2
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
312Total passes456
227Passes accurate373
73%Passes %82%
2.17expected_goals0.09
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Machida Zelvia je 6.86, v porovnaní s 6.95 u Tokyo Verdy. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Machida Zelvia je K. Tani (7.03), u Tokyo Verdy je to N. Hayashi (7.11).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Machida Zelvia prispeli v tejto sezóne 12 gólmi a 6 asistenciami, na čele s K. Hayashi (4G). U Tokyo Verdy je to 11 gólov a 9 asistencií s lídrom I. Someno (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Machida Zelvia nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.91, zatiaľ čo Tokyo Verdy má 4 obrancov s priemerom 6.97. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Machida Zelvia nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.76, oproti 4 u Tokyo Verdy s hodnotením 7.03. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Machida Zelvia nasadzuje 2 útočníka(-ov) s priemerom 6.76, v porovnaní s 2 u Tokyo Verdy s priemerom 6.79. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Disciplína

Hráči základu Machida Zelvia nazbierali v tejto sezóne 13 žltých kariet, v porovnaní s 12 u Tokyo Verdy. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Machida Zelvia je 27.3 (najmladší: S. Fujio (24), najstarší: G. Shōji (33)), zatiaľ čo Tokyo Verdy má priemer 27.4 (najmladší: I. Someno (24), najstarší: Matheus Vidotto (32)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Machida Zelvia majú priemerne 33 ligových štartov, oproti 26 u Tokyo Verdy. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Machida Zelvia4-4-24-4-2Tokyo Verdy
GKDEFMIDFWD
1Tani6Suzuki14Min-Gyu3Shōji26Hayashi7Hirakawa45Shibato8Sento22Fujimoto9Fujio90Se-Hun1Vidotto6Miyahara4Hayashi15Chida22Onaga18Yamada23Tsunash.7Morita10Miki9Someno20Kimura

Náhradníci

Tréner: G. Kuroda

Náhradníci

Tréner: H. Jofuku

Machida ZelviaSila pozíciíTokyo Verdy
6.86
Ø Hodnotenie
6.95
7.03Brankár (1 v 1)7.06
0G 0A0G 0A
6.91Obranca (4 v 4)6.97
7G 2A1G 1A
6.76Záložník (4 v 4)7.03
1G 1A3G 4A
6.76Útočník (2 v 2)6.79
4G 3A7G 4A
Machida Zelvia4-4-2
1BrankárK. Tani7.0
6ObrancaJ. Suzuki
14ObrancaJang Min-Gyu
3ObrancaG. Shōji7.03G1A
26ObrancaK. Hayashi6.84G1A
7ZáložníkY. Hirakawa
45ZáložníkK. Shibato
8ZáložníkK. Sento6.81G1A
22ZáložníkK. Fujimoto
9ÚtočníkS. Fujio6.62G2A
90ÚtočníkOh Se-Hun6.92G1A
Tokyo Verdy4-4-2
1BrankárMatheus Vidotto7.1
6ObrancaK. Miyahara6.8
4ObrancaN. Hayashi7.11G
15ObrancaK. Chida7.1
22ObrancaH. Onaga6.81A
18ZáložníkF. Yamada
23ZáložníkY. Tsunashima7.13G1A
7ZáložníkK. Morita7.03A
10ZáložníkT. Miki
9ÚtočníkI. Someno6.95G4A
20ÚtočníkY. Kimura6.72G

Prehľad zápasu

Machida Zelvia zdolal Tokyo Verdy 5:0. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: K. Miyahara 11′ (o.g.), S. Fujio 29′, S. Fujio 60′ (pen.), K. Shibato 80′, Erik 90′. Bolo udelených 2 žltých kariet. Machida Zelvia mal 41% držanie lopty, Tokyo Verdy mal 59%. Machida Zelvia mal 15 striel (7 na bránu), Tokyo Verdy mal 10 (1 na bránu). Očakávané góly: Machida Zelvia 2.17 — Tokyo Verdy 0.09. Machida Zelvia urobil 5 striedaní, Tokyo Verdy urobil 5. VAR zasiahol: Penalty confirmed (Yu Hirakawa 58′).

Rivalita od 2012

Machida Zelvia vs Tokyo Verdy vzájomné výsledky

22 stretnutí
Machida Zelvia
9
výhier
Remízy
7
Tokyo Verdy
6
výhier
Góly spolu
51 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
12/22 · 55%
Nad 2,5
9/22 · 41%

Aktuálna forma

Machida Zelvia

LWWWDW

Tokyo Verdy

LLDLWW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026