Menu

Fc Tokyo vs Yokohama F Marinos

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Ajinomoto Stadium, Chōfu19. mája 2024 o 08:00
Domáci

FC Tokyo

11
Hostia

Yokohama F. Marinos

Rozhodca: S. Stegemann

Udalosti zápasu

FC Tokyo
Yokohama F. Marinos
Výkop
13′Takuya Kida
Kashif Bangnagande18′
25′
Nam Tae-Hee

asistencia: Élber

37′
T. WatanabeR. Yamane
Polčas
46′
Nam Tae-HeeK. Sakakibara
Yuto Nagatomo49′
Y. Nagatomo

asistencia: K. Matsuki

55′
59′Élber
62′
Anderson LopesA. Uenaka
62′
ÉlberR. Miyaichi
62′
Yan MatheusK. Inoue
K. TawaratsumidaT. Nakagawa
66′
Soma Anzai75′
S. AnzaiJája Silva
76′
R. ArakiDiego Oliveira
76′
T. KoR. Harakawa
88′
K. MatsukiK. Shirai
88′
89′Asahi Uenaka
Henrique Trevisan90+3′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

5Shots on Goal4
5Shots off Goal7
14Total Shots16
4Blocked Shots5
9Shots insidebox10
5Shots outsidebox6
12Fouls14
4Corner Kicks6
2Offsides1
40%Ball Possession60%
4Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves4
344Total passes535
253Passes accurate449
74%Passes %84%
1.16expected_goals1.26
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy FC Tokyo je 6.88, v porovnaní s 6.84 u Yokohama F. Marinos. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč FC Tokyo je Henrique Trevisan (7.17), u Yokohama F. Marinos je to Yan Matheus (7.10).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky FC Tokyo prispeli v tejto sezóne 8 gólmi a 14 asistenciami, na čele s T. Ko (2G). U Yokohama F. Marinos je to 11 gólov a 8 asistencií s lídrom Yan Matheus (5G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

FC Tokyo nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.88, zatiaľ čo Yokohama F. Marinos má 4 obrancov s priemerom 6.83. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

FC Tokyo nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.93, oproti 3 u Yokohama F. Marinos s hodnotením 6.79. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

FC Tokyo nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.81, v porovnaní s 3 u Yokohama F. Marinos s priemerom 6.89. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 40% u FC Tokyo a 40% u Yokohama F. Marinos. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu FC Tokyo nazbierali v tejto sezóne 16 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Yokohama F. Marinos. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky FC Tokyo je 27.4 (najmladší: K. Tawaratsumida (21), najstarší: Y. Nagatomo (39)), zatiaľ čo Yokohama F. Marinos má priemer 29.8 (najmladší: T. Watanabe (26), najstarší: Élber (33)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu FC Tokyo majú priemerne 22 ligových štartov, oproti 21 u Yokohama F. Marinos. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

FC Tokyo4-3-34-3-3Yokohama F. Marinos
GKDEFMIDFWD
41Nozawa5Nagatomo4Kimoto44Trevisan49Bangnag.8Ko7Matsuki37Koizumi38Anzai71Araki33Tawarat.1Popp27Matsuba.15Kamijima39Watanabe2Nagato6Watanabe8Kida29Tae-Hee11Matheus10Lopes7Élber

Náhradníci

Tréner: P. Cklamovski

Náhradníci

Tréner: H. Kewell

FC TokyoSila pozíciíYokohama F. Marinos
6.88
Ø Hodnotenie
6.84
6.90Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.88Obranca (4 v 4)6.83
1G 3A1G 1A
6.93Záložník (3 v 3)6.79
3G 6A2G 3A
6.81Útočník (3 v 3)6.89
4G 5A8G 4A
FC Tokyo4-3-3
41BrankárT. Nozawa6.9
5ObrancaY. Nagatomo6.72A
4ObrancaY. Kimoto6.9
44ObrancaHenrique Trevisan7.21G1A
49ObrancaK. Bangnagande6.7
8ZáložníkT. Ko7.12G4A
7ZáložníkK. Matsuki
37ZáložníkK. Koizumi6.81G2A
38ÚtočníkS. Anzai6.92G3A
71ÚtočníkR. Araki
33ÚtočníkK. Tawaratsumida6.72G2A
Yokohama F. Marinos4-3-3
1BrankárW. Popp
27ObrancaK. Matsubara6.9
15ObrancaT. Kamijima
39ObrancaT. Watanabe6.7
2ObrancaK. Nagato6.91G1A
6ZáložníkK. Watanabe6.82A
8ZáložníkT. Kida6.82G1A
29ZáložníkNam Tae-Hee
11ÚtočníkYan Matheus7.15G3A
10ÚtočníkAnderson Lopes6.72G1A
7ÚtočníkÉlber6.91G

Prehľad zápasu

FC Tokyo a Yokohama F. Marinos remizovali 1:1. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: Nam Tae-Hee 25′, Y. Nagatomo 55′. Bolo udelených 7 žltých kariet. FC Tokyo mal 40% držanie lopty, Yokohama F. Marinos mal 60%. FC Tokyo mal 14 striel (5 na bránu), Yokohama F. Marinos mal 16 (4 na bránu). Očakávané góly: FC Tokyo 1.16 — Yokohama F. Marinos 1.26. FC Tokyo urobil 5 striedaní, Yokohama F. Marinos urobil 5.

Rivalita od 2025

FC Tokyo vs Yokohama F. Marinos vzájomné výsledky

2 stretnutí
FC Tokyo
1
výhier
Remízy
0
Yokohama F. Marinos
1
výhier
Góly spolu
8 · 4.0/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
2/2 · 100%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 23 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

FC Tokyo

DDLWWD

Yokohama F. Marinos

LWWWWL

Stadium

Ajinomoto Stadium, Chōfu — 48,013 capacity, opened in 1999, designed by Nihon Sekkei. Home of 2020 Summer Olympics, FC Tokyo.

Capacity
48,013
Opened
1999
Architect
Nihon Sekkei
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026