Menu

Urawa vs Vissel Kobe

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Saitama Stadium 2002, Saitama1. júna 2024 o 09:00
Domáci

Urawa

11
Rozhodca: F. Nakamura

Udalosti zápasu

Urawa
Vissel Kobe
Výkop
15′
H. Ide

asistencia: D. Sasaki

43′Haruya Ide
Polčas
46′Thuler
N. MaedaS. Nakajima
46′
K. IwaoS. Gustafson
46′
58′
H. IdeT. Miyashiro
S. Nakajima

asistencia: O. Solbakken

61′
67′
D. SasakiR. Hirose
K. YasuiT. Okubo
69′
70′Tetsushi Yamakawa
O. SolbakkenA. Ohata
78′
81′
T. YamakawaR. Kikuchi
81′
R. HatsuseJean Patrick
Alexander Scholz88′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal4
7Shots off Goal5
19Total Shots14
6Blocked Shots5
11Shots insidebox10
8Shots outsidebox4
9Fouls15
5Corner Kicks8
3Offsides2
62%Ball Possession38%
1Yellow Cards3
0Red Cards0
3Goalkeeper Saves5
552Total passes324
474Passes accurate241
86%Passes %74%
1.21expected_goals1.16
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Urawa je 6.92, v porovnaní s 7.04 u Vissel Kobe. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Urawa je M. Høibråten (7.17), u Vissel Kobe je to Matheus Thuler (7.25).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Urawa prispeli v tejto sezóne 16 gólmi a 6 asistenciami, na čele s R. Watanabe (7G). U Vissel Kobe je to 20 gólov a 17 asistencií s lídrom Y. Osako (8G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Urawa nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.05, zatiaľ čo Vissel Kobe má 4 obrancov s priemerom 7.11. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Urawa nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.90, oproti 5 u Vissel Kobe s hodnotením 7.00. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Urawa nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.71, v porovnaní s 1 u Vissel Kobe s priemerom 7.13. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 46% u Urawa a —% u Vissel Kobe. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Urawa nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 16 u Vissel Kobe. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Urawa je 30.3 (najmladší: K. Yasui (25), najstarší: S. Nishikawa (39)), zatiaľ čo Vissel Kobe má priemer 30.9 (najmladší: Matheus Thuler (26), najstarší: Y. Osako (35)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Urawa majú priemerne 27 ligových štartov, oproti 30 u Vissel Kobe. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Urawa4-3-34-2-3-1Vissel Kobe
GKDEFMIDFWD
1Nishika.4Ishihara28Scholz5Høibråt.13Watanabe3Ito6Iwao25Yasui38Maeda12Santana17Solbakk.1Maekawa24Sakai4Yamakawa3Thuler19Hatsuse96Yamaguc.6Ohgihara11Muto18Ide22Sasaki10Osako

Náhradníci

Tréner: P. Høgmo

Náhradníci

Tréner: T. Yoshida

UrawaSila pozíciíVissel Kobe
6.92
Ø Hodnotenie
7.04
6.97Brankár (1 v 1)6.91
0G 0A0G 0A
7.05Obranca (4 v 4)7.11
10G 5A4G 2A
6.90Záložník (3 v 5)7.00
1G 1A8G 12A
6.71Útočník (3 v 1)7.13
5G 0A8G 3A
Urawa4-3-3
1BrankárS. Nishikawa7.0
4ObrancaH. Ishihara6.91G2A
28ObrancaA. Scholz
5ObrancaM. Høibråten7.22G
13ObrancaR. Watanabe7.17G3A
3ZáložníkA. Ito
6ZáložníkK. Iwao
25ZáložníkK. Yasui6.91G1A
38ÚtočníkN. Maeda6.6
12ÚtočníkThiago Santana6.85G
17ÚtočníkO. Solbakken
Vissel Kobe4-2-3-1
1BrankárD. Maekawa6.9
24ObrancaG. Sakai7.01G1A
4ObrancaT. Yamakawa7.0
3ObrancaMatheus Thuler7.33G1A
19ObrancaR. Hatsuse
96ZáložníkH. Yamaguchi
6ZáložníkT. Ohgihara7.22G3A
11ZáložníkY. Muto6.91G1A
18ZáložníkH. Ide6.71A
22ZáložníkD. Sasaki7.25G7A
10ÚtočníkY. Osako7.18G3A

Prehľad zápasu

Urawa a Vissel Kobe remizovali 1:1. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: H. Ide 15′, S. Nakajima 61′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Urawa mal 62% držanie lopty, Vissel Kobe mal 38%. Urawa mal 19 striel (6 na bránu), Vissel Kobe mal 14 (4 na bránu). Očakávané góly: Urawa 1.21 — Vissel Kobe 1.16. Urawa urobil 4 striedaní, Vissel Kobe urobil 4.

Rivalita od 2012

Urawa vs Vissel Kobe vzájomné výsledky

30 stretnutí
Urawa
16
výhier
Remízy
6
Vissel Kobe
8
výhier
Góly spolu
86 · 2.9/zápas
Obaja skórovali
16/30 · 53%
Nad 2,5
18/30 · 60%

Aktuálna forma

Urawa

WWLDLW

Vissel Kobe

LDWWLW
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026