Menu

Nagoya Grampus vs Shonan Bellmare

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Toyota Stadium, Toyota16. júna 2024 o 11:00
Rozhodca: Y. Yamashita

Udalosti zápasu

Nagoya Grampus
Shonan Bellmare
Výkop
K. Nagai

asistencia: H. Yoshida

33′
Polčas
52′Sho Fukuda
60′
K. Onose

asistencia: S. Tanaka

K. NagaiK. Masui
68′
69′
M. IkedaK. Okuno
VAR
72′Goal cancelled
Y. YamagishiPatric
83′
K. ShiihashiK. Sakakibara
83′
R. YamanakaT. Kubo
83′
83′
H. AbeA. Suzuki
83′
S. FukudaN. Yamada
90+2′
K. TachiK. Oiwa
90+2′
N. TakahashiD. Sugioka
Riadny čas

Štatistiky zápasu

3Shots on Goal6
3Shots off Goal6
11Total Shots16
5Blocked Shots4
8Shots insidebox10
3Shots outsidebox6
9Fouls16
5Corner Kicks5
4Offsides1
42%Ball Possession58%
0Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves2
338Total passes481
254Passes accurate408
75%Passes %85%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Nagoya Grampus je 6.85, v porovnaní s 6.74 u Shonan Bellmare. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Nagoya Grampus je S. Inagaki (7.19), u Shonan Bellmare je to Y. Suzuki (6.99).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Nagoya Grampus prispeli v tejto sezóne 20 gólmi a 20 asistenciami, na čele s S. Inagaki (11G). U Shonan Bellmare je to 11 gólov a 10 asistencií s lídrom S. Fukuda (4G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Nagoya Grampus nasadzuje 3 obrancov s priemerným hodnotením 6.80, zatiaľ čo Shonan Bellmare má 3 obrancov s priemerom 6.65. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Nagoya Grampus nasadzuje 4 stredopoliarov s priemerom 6.80, oproti 5 u Shonan Bellmare s hodnotením 6.85. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Nagoya Grampus nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.92, v porovnaní s 2 u Shonan Bellmare s priemerom 6.71. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne —% u Nagoya Grampus a 43% u Shonan Bellmare. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Nagoya Grampus nazbierali v tejto sezóne 23 žltých kariet, v porovnaní s 13 u Shonan Bellmare. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Nagoya Grampus je 31.6 (najmladší: K. Shiihashi (28), najstarší: K. Nagai (36)), zatiaľ čo Shonan Bellmare má priemer 29.5 (najmladší: N. Takahashi (24), najstarší: K. Ohno (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Nagoya Grampus majú priemerne 28 ligových štartov, oproti 20 u Shonan Bellmare. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Nagoya Grampus3-4-2-13-1-4-2Shonan Bellmare
GKDEFMIDFWD
1Langerak5Yoshida3Chang-R.2Nogami27Nakayama15Inagaki8Shiihas.66Yamanaka14Morishi.18Nagai11Yamagis.1Bum-Keun33Takahas.4Tachi8Ohno5Tanaka37Suzuki18Ikeda7Abe88Onose19Fukuda11Lukian

Náhradníci

Tréner: K. Hasegawa

Náhradníci

Tréner: S. Yamaguchi

Nagoya GrampusSila pozíciíShonan Bellmare
6.85
Ø Hodnotenie
6.74
6.80Obranca (3 v 3)6.65
1G 0A1G 0A
6.80Záložník (4 v 5)6.85
13G 8A5G 8A
6.92Útočník (3 v 2)6.71
6G 12A5G 2A
Nagoya Grampus3-4-2-1
1BrankárM. Langerak
5ObrancaH. Yoshida
3ObrancaHa Chang-Rae
2ObrancaY. Nogami6.81G
27ZáložníkK. Nakayama6.82A
15ZáložníkS. Inagaki7.211G5A
8ZáložníkK. Shiihashi6.82G1A
66ZáložníkR. Yamanaka6.5
14ÚtočníkT. Morishima7.01G5A
18ÚtočníkK. Nagai6.92G2A
11ÚtočníkY. Yamagishi6.93G5A
Shonan Bellmare3-1-4-2
1BrankárSong Bum-Keun
33ObrancaN. Takahashi6.5
4ObrancaK. Tachi6.81G
8ObrancaK. Ohno6.6
5ZáložníkS. Tanaka
37ZáložníkY. Suzuki7.02G1A
18ZáložníkM. Ikeda6.61G1A
7ZáložníkH. Abe
88ZáložníkK. Onose7.02G6A
19ÚtočníkS. Fukuda6.94G2A
11ÚtočníkLukian6.51G

Prehľad zápasu

Nagoya Grampus a Shonan Bellmare remizovali 1:1. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: K. Nagai 33′, K. Onose 60′. Bolo udelených 1 žltých kariet. Nagoya Grampus mal 42% držanie lopty, Shonan Bellmare mal 58%. Nagoya Grampus mal 11 striel (3 na bránu), Shonan Bellmare mal 16 (6 na bránu). Nagoya Grampus urobil 4 striedaní, Shonan Bellmare urobil 5. VAR zasiahol: Goal cancelled (Lukian 72′).

Rivalita od 2013

Nagoya Grampus vs Shonan Bellmare vzájomné výsledky

24 stretnutí
Nagoya Grampus
9
výhier
Remízy
7
Shonan Bellmare
8
výhier
Góly spolu
58 · 2.4/zápas
Obaja skórovali
14/24 · 58%
Nad 2,5
13/24 · 54%

Aktuálna forma

Nagoya Grampus

WLLLDW

Shonan Bellmare

LWWLDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026