Menu

Urawa vs Kashima

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Saitama Stadium 2002, Saitama22. júna 2024 o 12:00
Domáci

Urawa

22
Hostia

Kashima

Rozhodca: J. Iida

Udalosti zápasu

Urawa
Kashima
Výkop
3′
Y. Suzuki
Marius Höibraten13′
42′
Y. Suzuki

asistencia: K. Anzai

Polčas
T. OkuboA. Ohata
46′
Alexander Scholz57′
59′Kei Chinen
Thiago SantanaB. Linssen
66′
O. SolbakkenN. Maeda
66′
71′
H. NakamaA. Čavrić
A. ScholzY. Sato
73′
K. IwaoH. Takeda
76′
H. Takeda

asistencia: A. Ito

77′
81′
S. MorookaG. Shibasaki
88′
S. NagoY. Higuchi
88′
Y. SuzukiT. Fujii
H. Takeda
90+2′
Riadny čas

Štatistiky zápasu

6Shots on Goal7
6Shots off Goal3
14Total Shots12
2Blocked Shots2
10Shots insidebox9
4Shots outsidebox3
9Fouls8
9Corner Kicks1
1Offsides0
65%Ball Possession35%
2Yellow Cards1
0Red Cards0
5Goalkeeper Saves5
581Total passes314
517Passes accurate246
89%Passes %78%
0expected_goals0
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Urawa je 6.91, v porovnaní s 7.00 u Kashima. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Urawa je M. Høibråten (7.17), u Kashima je to Y. Suzuki (7.24).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Urawa prispeli v tejto sezóne 17 gólmi a 6 asistenciami, na čele s R. Watanabe (7G). U Kashima je to 19 gólov a 16 asistencií s lídrom Y. Suzuki (10G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Urawa nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 7.05, zatiaľ čo Kashima má 4 obrancov s priemerom 6.99. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Urawa nasadzuje 3 stredopoliarov s priemerom 6.90, oproti 5 u Kashima s hodnotením 6.83. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Urawa nasadzuje 3 útočníka(-ov) s priemerom 6.68, v porovnaní s 1 u Kashima s priemerom 7.24. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 46% u Urawa a —% u Kashima. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Urawa nazbierali v tejto sezóne 12 žltých kariet, v porovnaní s 20 u Kashima. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Urawa je 29.7 (najmladší: K. Yasui (25), najstarší: S. Nishikawa (39)), zatiaľ čo Kashima má priemer 27.4 (najmladší: K. Nono (23), najstarší: N. Ueda (31)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Urawa majú priemerne 29 ligových štartov, oproti 27 u Kashima. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Urawa4-3-34-2-3-1Kashima
GKDEFMIDFWD
1Nishika.4Ishihara28Scholz5Høibråt.13Watanabe3Ito6Iwao25Yasui17Solbakk.12Santana21Okubo1Hayakawa32Nono55Ueda5Sekigawa2Anzai25Sano13Chinen36Morooka30Nago33Nakama40Suzuki

Náhradníci

Tréner: P. Høgmo

Náhradníci

Tréner: R. Popović

UrawaSila pozíciíKashima
6.91
Ø Hodnotenie
7.00
6.97Brankár (1 v 1)7.15
0G 0A0G 1A
7.05Obranca (4 v 4)6.99
10G 5A3G 10A
6.90Záložník (3 v 5)6.83
1G 1A6G 0A
6.68Útočník (3 v 1)7.24
6G 0A10G 5A
Urawa4-3-3
1BrankárS. Nishikawa7.0
4ObrancaH. Ishihara6.91G2A
28ObrancaA. Scholz
5ObrancaM. Høibråten7.22G
13ObrancaR. Watanabe7.17G3A
3ZáložníkA. Ito
6ZáložníkK. Iwao
25ZáložníkK. Yasui6.91G1A
17ÚtočníkO. Solbakken
12ÚtočníkThiago Santana6.85G
21ÚtočníkT. Okubo6.51G
Kashima4-2-3-1
1BrankárT. Hayakawa7.21A
32ObrancaK. Nono6.91G1A
55ObrancaN. Ueda7.22G5A
5ObrancaI. Sekigawa7.0
2ObrancaK. Anzai6.94A
25ZáložníkK. Sano
13ZáložníkK. Chinen7.04G
36ZáložníkS. Morooka6.72G
30ZáložníkS. Nago
33ZáložníkH. Nakama
40ÚtočníkY. Suzuki7.210G5A

Prehľad zápasu

Urawa a Kashima remizovali 2:2. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: Y. Suzuki 3′, Y. Suzuki 42′, H. Takeda 77′, H. Takeda 90′. Bolo udelených 3 žltých kariet. Urawa mal 65% držanie lopty, Kashima mal 35%. Urawa mal 14 striel (6 na bránu), Kashima mal 12 (7 na bránu). Urawa urobil 5 striedaní, Kashima urobil 4.

Rivalita od 2012

Urawa vs Kashima vzájomné výsledky

33 stretnutí
Urawa
12
výhier
Remízy
10
Kashima
11
výhier
Góly spolu
77 · 2.3/zápas
Obaja skórovali
19/33 · 58%
Nad 2,5
15/33 · 45%

Aktuálna forma

Urawa

WWLDLW

Kashima

WWWDDD
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 11. 5. 2026