Menu

Kawasaki Frontale vs Shonan Bellmare

Riadny čas

J1 League · Sezóna 2024

Uvance Todoroki Stadium by Fujitsu, Kawasaki26. júna 2024 o 12:00
Domáci

Kawasaki Frontale

11
Hostia

Shonan Bellmare

Rozhodca: H. Shimizu

Udalosti zápasu

Kawasaki Frontale
Shonan Bellmare
Výkop
27′
K. OnoseT. Hata
Shin Yamada33′
Polčas
46′
N. YamadaS. Fukuda
Marcinho

asistencia: S. Yamada

62′
H. YamauchiD. Tono
67′
MarcinhoT. Miyagi
67′
69′
A. SuzukiH. Ishii
69′
J. SuzukiA. Barada
S. van WermeskerkenS. Tanabe
73′
78′
S. Tanaka

asistencia: Y. Suzuki

80′
M. IkedaK. Okuno
S. YamadaR. Oshima
81′
A. SasakiY. Kobayashi
81′
Ryota Oshima88′
Takuma Ominami90+5′
90+7′Akimi Barada
Riadny čas

Štatistiky zápasu

4Shots on Goal2
13Shots off Goal2
25Total Shots7
8Blocked Shots3
17Shots insidebox2
8Shots outsidebox5
15Fouls13
9Corner Kicks4
2Offsides1
54%Ball Possession46%
3Yellow Cards1
0Red Cards0
1Goalkeeper Saves3
421Total passes372
349Passes accurate274
83%Passes %74%
2.27expected_goals0.39
0goals_prevented0

Zostavy

Hodnotenie zostavy

Celkové hodnotenie základnej zostavy Kawasaki Frontale je 6.94, v porovnaní s 6.86 u Shonan Bellmare. Tento ukazovateľ vychádza z priemerného hodnotenia každého hráča zo všetkých ligových zápasov tejto sezóny — hodnoty nad 7,00 sa považujú za silné, pod 6,50 naznačujú nestálosť. Najlepšie hodnotený hráč Kawasaki Frontale je H. Yamauchi (7.53), u Shonan Bellmare je to J. Suzuki (7.29).

Útočná produkcia

Hráči základnej jedenástky Kawasaki Frontale prispeli v tejto sezóne 22 gólmi a 18 asistenciami, na čele s Y. Wakizaka (7G). U Shonan Bellmare je to 16 gólov a 12 asistencií s lídrom A. Suzuki (9G). Góly odrážajú efektivitu a tvorbu šancí, asistencie ukazujú schopnosť prekonať obranu prihrávkami za obranu, centrami a štandardkami.

Obranná stabilita

Kawasaki Frontale nasadzuje 4 obrancov s priemerným hodnotením 6.97, zatiaľ čo Shonan Bellmare má 3 obrancov s priemerom 6.90. Vyššie obranné hodnotenia naznačujú lepšie postavenie, menej individuálnych chýb a väčšiu pravdepodobnosť čistého konta. Hodnotenie zohľadňuje vyhrané súboje, zachytené lopty, hlavičkové duely a bloky počas celej sezóny.

Kontrola stredu poľa

Kawasaki Frontale nasadzuje 5 stredopoliarov s priemerom 7.05, oproti 5 u Shonan Bellmare s hodnotením 6.85. Hodnotenia stredopoliarov odrážajú presnosť prihrávok, zachytené lopty, kľúčové prihrávky a kontrolu držania lopty — tím, ktorý ovládne stred poľa, zvyčajne diktuje tempo a priebeh zápasu.

Útočná hrozba

Kawasaki Frontale nasadzuje 1 útočníka(-ov) s priemerom 6.71, v porovnaní s 2 u Shonan Bellmare s priemerom 6.81. Hodnotenia útočníkov zachytávajú presnosť streľby, pohyb bez lopty, úspešnosť driblingu a zapojenie do kombinačnej hry — ukazujú, kto v daný deň predstavuje väčšiu gólovú hrozbu.

Prihrávky a výstavba hry

Presnosť prihrávok dosahuje priemerne 51% u Kawasaki Frontale a 49% u Shonan Bellmare. Vyššia presnosť prihrávok zvyčajne naznačuje kombinačný štýl s trpezlivou výstavbou hry, zatiaľ čo nižšie hodnoty môžu naznačovať priamejší, kontraútočný prístup s dlhými loptami a rýchlymi prechodmi.

Disciplína

Hráči základu Kawasaki Frontale nazbierali v tejto sezóne 19 žltých kariet, v porovnaní s 19 u Shonan Bellmare. Žlté karty odrážajú agresivitu pressingu a skĺzkov — vysoký počet môže naznačovať fyzický, pressingový štýl, ale prináša aj riziko suspendácií a neskorých priamych kopov v nebezpečných zónach.

Vek a skúsenosti

Priemerný vek základnej jedenástky Kawasaki Frontale je 28.1 (najmladší: K. Takai (21), najstarší: Jung Sung-Ryong (40)), zatiaľ čo Shonan Bellmare má priemer 29.0 (najmladší: J. Suzuki (22), najstarší: K. Ohno (36)). Mladšie zostavy typicky ponúkajú rýchlosť, energiu a intenzitu pressingu, skúsené zostavy prinášajú pokojnosť, herný manažment a schopnosť zvládnuť tlakové situácie.

Hĺbka kádra

Hráči základu Kawasaki Frontale majú priemerne 24 ligových štartov, oproti 24 u Shonan Bellmare. Vysoký počet štartov naznačuje zabehnutú, trénerom preferovanú základnú zostavu. Nižšie hodnoty môžu naznačovať rotáciu, zranenia alebo nových hráčov, ktorí si svoje miesto v tíme ešte len vybojúvajú.

Kawasaki Frontale4-2-3-13-1-4-2Shonan Bellmare
GKDEFMIDFWD
1Sung-Ry.31Wermesk.3Ominami2Takai5Sasaki8Tachiba.6Ricardo26Yamauchi14Wakizaka23Marcinho20Yamada1Bum-Keun4Tachi8Ohno30Suzuki5Tanaka37Suzuki18Ikeda10Yamada88Onose11Lukian29Suzuki

Náhradníci

Tréner: T. Oniki

Náhradníci

Tréner: S. Yamaguchi

Kawasaki FrontaleSila pozíciíShonan Bellmare
6.94
Ø Hodnotenie
6.86
6.65Brankár (1 v 1)
0G 0A0G 0A
6.97Obranca (4 v 3)6.90
5G 6A1G 0A
7.05Záložník (5 v 5)6.85
15G 11A5G 8A
6.71Útočník (1 v 2)6.81
2G 1A10G 4A
Kawasaki Frontale4-2-3-1
1BrankárJung Sung-Ryong6.7
31ObrancaS. van Wermeskerken6.84A
3ObrancaT. Ominami
2ObrancaK. Takai7.12G
5ObrancaA. Sasaki7.03G2A
8ZáložníkK. Tachibanada6.81G
6ZáložníkZé Ricardo
26ZáložníkH. Yamauchi7.51G1A
14ZáložníkY. Wakizaka7.17G7A
23ZáložníkMarcinho6.86G3A
20ÚtočníkS. Yamada6.72G1A
Shonan Bellmare3-1-4-2
1BrankárSong Bum-Keun
4ObrancaK. Tachi6.81G
8ObrancaK. Ohno6.6
30ObrancaJ. Suzuki7.3
5ZáložníkS. Tanaka
37ZáložníkY. Suzuki7.02G1A
18ZáložníkM. Ikeda6.61G1A
10ZáložníkN. Yamada
88ZáložníkK. Onose7.02G6A
11ÚtočníkLukian6.51G
29ÚtočníkA. Suzuki7.19G4A

Prehľad zápasu

Kawasaki Frontale a Shonan Bellmare remizovali 1:1. Zápas sa hral v J1 League 2024. Góly strelili: Marcinho 62′, S. Tanaka 78′. Bolo udelených 4 žltých kariet. Kawasaki Frontale mal 54% držanie lopty, Shonan Bellmare mal 46%. Kawasaki Frontale mal 25 striel (4 na bránu), Shonan Bellmare mal 7 (2 na bránu). Očakávané góly: Kawasaki Frontale 2.27 — Shonan Bellmare 0.39. Kawasaki Frontale urobil 5 striedaní, Shonan Bellmare urobil 5.

Rivalita od 2025

Kawasaki Frontale vs Shonan Bellmare vzájomné výsledky

2 stretnutí
Kawasaki Frontale
2
výhier
Remízy
0
Shonan Bellmare
0
výhier
Góly spolu
5 · 2.5/zápas
Obaja skórovali
1/2 · 50%
Nad 2,5
1/2 · 50%

Posledné stretnutia

Najgólovejší zápas: 12 v 2025Všetkých 2 stretnutí

Aktuálna forma

Kawasaki Frontale

LLDLWL

Shonan Bellmare

LWWLDL
Štatistiky slúžia len na informačné účely. Minulé výsledky nezaručujú budúce výsledky.

API dáta: 15. 3. 2026